March 2012

7x09 The Don't In The Do

31. march 2012 at 10:18 | bones-czech.blog.cz |  Synopsis Season 7
7x09 "The Don't In The Do"
Premiéra: 16. dubna 2012
Režie: Jeannot Szwarc
Scénář: Janet Lin
Na skládce je nalezeno tělo zbarvené do modra a internista Arastoo Vaziri nachází metodu, jak eliminovat posmrtná zranění mrtvoly, což tým vede až do kadeřnictví, kde oběť pracovala. Mezitím se Brennanová cítí nesvá se svou poporodní postavou, a tak se Booth rozhodne udělat něco speciálního, aby pozvednul její sebevědomí.

Vedlejší obsazení: Pej Vahdat (Arastoo Vaziri)

BONES SEASON 6

31. march 2012 at 9:57 | bones-czech.blog.cz |  bones

propagační photoshoot
STILLS
fotografie k epizodám
popisy epizod
z natáčení, za scénou
seznam použité hudby
nepodařené záběry

BONES - Monday Cheer!

31. march 2012 at 9:47 | bones-czech.blog.cz |  extra promo
TJ Thyne a squinternisti a jejich pokřik "Bones on Monday!"


[Twitter] Squinterns

30. march 2012 at 20:33 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 8
Jak jste si mohli přečíst ve spoilerovém článku, herci natáčeli epizodu, ve které se sešli všichni mužští internisté a kluci si to soudě dle Twitteru velice užili. Nejenže si mezi sebou velmi často tweetovali, někdy i velice vtipně, mohu-li podotknout, také se podělili o několik fotek. Skvělá je ta poslední, Brennanová a její stážisté. :-)


Seriál Bones se na podzim vrátí s osmou sérií!

29. march 2012 at 20:23 | bones-czech.blog.cz |  news
Velikou a vynikající dnešní novinkou je informace o prodloužení seriálu do další sezóny. Všichni jsme to sice očekávali, ale oficiální potvrzení neuškodí, že?

"Bones se vrátí s osmou sérií!!! Jsme zpátky, baby!!!" Tweetnul před malou chvilkou Stephan Nathan.

David Boreanaz: "Děkuji všem Bones fanouškům za podporu a lásku! Každá série je poklona vám všem. Mám takové štěstí, že jsem toho součástí."


"Za posledních sedm sezón Hart Hanson, Stephen Nathan a neuvěřitelní Bones herci a štáb předefinovali tradiční krimi show a jsem rád, že budeme mít tenhle jedinečný a fanoušky oblíbený seriál další sezónu." - Kevin Reilly, generální ředitel zábavy Fox Broadcasting Company.

Seriál navíc v této sérii oslaví svou 150. epizodu


Conference Call with Hart Hanson&Stephan Nathan

29. march 2012 at 19:44 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Život už bude navždy jiný pro Bootha a Brennanovou poté, co dorazí jejich děťátko v epizodě vysíláné druhého dubna. To není šok, ale míra, do které mateřství ovlivní alter ego Emily Deschanel, bude překvapující.

"Brennanovou jsme vždy viděli jako postavu, která se kvůli svému dětství tak trochu bála života. Nechtěla zapadat do života, chránila se racionalitou, logikou a vědou. První věc, která jí vyzvala a prorazila tyhle zdi, byl Booth, kvůli kterému začala vést nebezpečnější život, při nejmenším emociálně. A její štěstí je nyní závislé na štěstí někoho jiného. Nyní je z ní jedna velká otevřená rána kvůli jiné lidské bytosti a to pro ni bude velmi matoucí," prozradil Hart Hanson na úterní telefonické konferenci. V jedné z nadcházejících epizod, která zahrnuje dětskou oběť, se dočkáme neznámé reakce Brennanové. "Obrací se na Bootha a říká mu, s velkým šokem, 'Zjišťuji, že mám velkou potřebu jít za naším miminkem Christine, a nedává to racionální smysl.' Je v šoku, že se jí někdo dostal tak hluboko do srdce." I přes nový přírůstek do Bones rodiny, jedna věc se nezmění. "Jsme show o vraždách. To se nezmění. Balance se nezmění, jen obsah."

Epizoda vysílaná 9. dubna: Brennanová se vrací do práce jen po osmi krátkých měsících po porodu a bude se muset vyrovnat s tím, že poprvé opouští své dítě. Jakmile se ale noví rodiče pustí opět do práce, nečekejte, že by se FBI stavilo do jejich unikátního "partneři-v-životě-a-v-práci" vztahu. "Neplánujeme zápletku, kde FBI říká 'nemůžete spolu pracovat.' Sweets možná občas prohodí, že je zvláštní, když spolu pár pracuje. Ale není to ta nejdivnější věc na světě." Stephan Nathan pokračuje, "Booth a Brennanová spolu budou vždy pracovat. Tohle se nikdy nechystáme měnit."

Na osmou řadu si tvůrci plánují příběhy pro Cam a Hodginse a trochu více o Boothově rodině.

Nejdřív nás ale čeká závěr řady sedmé, který bude děsivý. "Pelant lidi ve finále pořádně vyděsí," tvrdí Hanson a Nathan se přidává s tím, že nový záporák "obrátí show tak trochu na ruby. Má mnohem více síly než kterýkoliv náš předchozí sériový zločinec."

Nejlepší kamarádky navždy. V druhé půlce série se navíc dočkáme více scén mezi Angelou a Brennanovou, včetně epizody, kdy tyhle dvě opustí laborku a tak trochu se vydají "za školu". "I s Cam jsou si bližší. Ale mezi Brennanovou a Angelou uvidíme více z jejich důvěrného vztahu." A ve finále, "diváci se pocítí dobře, až uvidí, jak blízké si Angela a Brennanová jsou. Jistým způsobem zná Angela Brennanovou více než Booth, tedy jako osoba stejného pohlaví, která vás chápe lépe než partner." - Hart Hanson "A zná Brennanovou více než Brennanová samu sebe."

"Angela si také prochází vlastními problémy s tím, jak se změnila, stala se manželkou a matkou. Chápe, jak se Brennanová cítí, že se změnila, i když Angela cítí větší nostalgii za tím, čím byla. Více nad tím přemýšlím a máme tu jednu velmi silnou dějovou linii týkající se těchto jejích pocitů."

A jak to vůbec bylo s rozhodnutím dát dohromady Bootha a Brennanovou?
"Už dlouho jsme věděli, že na konci šesté série prozradíme, že spolu spali. Věděli jsem, že se to stane. Jedinou změnou bylo těhotenství kvůli Emily. Ta poslední scéna, ve které Brennanová sdělí Boothovi, že je těhotná, je to jediné, co se poté změnilo. V jiném případě by sedmá řada byla o tom, jak se snaží přizpůsobit skutečnosti, že spolu mají sexuální vztah."


[Twitter] Season 7 by David Boreanaz

29. march 2012 at 19:17 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 7
Další sada fotek z twitteru Davida, tentokrát již sedmá řada. Některé jsou vážně dobré. Chtělo by to ovšem více jako je ta druhá, což by vyžadolo více takových scén v seriálu :D a také poslední. K některým tentokrát budou i popisky. Všimněte si, že jedna z fotek zachycuje stejný okamžik jako promo vydané k sedmému dílu.

"V kadeřnictví"

[Twitter] "With the boss"

29. march 2012 at 19:16 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 7
"S šéfem."


[Twitter] Driving Miss Daisy

29. march 2012 at 19:16 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 6
"Emily a já předvádíme film Řidič slečny Daisy."


7x08 "The Bump In The Road"

27. march 2012 at 19:23 | bones-czech.blog.cz |  season 7
Dnešní novinkou jsou promo fotky k osmé epizodě sedmé řady, která se vysílá 9. dubna. Uvidíme tu nového stážistu Finna, Caminu dceru Michelle a zvláštní agentku Genny Shaw. Ta první s Booth&Brennan a Christine v jejich novém domě je úžasná. Jak moc se těšíte?