PaleyFest » Zajímavosti z konference

14. march 2012 at 16:39 | bones-czech.blog.cz |  news

Konference s herci a tvůrci na PaleyFestu nebyla jen hodina zábavy, ale také poskytla fanouškům plno spoilerových informací. V předchozím článku se dozvíte, co tedy můžeme ještě od sedmé (a nejen té) série čekat. A nyní ještě pár zajímavých či zábavných ne-spoilerových momentů.

» Emily Deschanel chvilku hovořila o svém porodu v porovnání s tím Brennanové. Ona sama při něm nekřičela, naopak její porod probíhal vcelku klidně. Chtěla své zkušenosti využít při natáčení Bones, ale jelikož bylo mezi porody tolik rozdílů, cítila se při natáčení, jako kdyby si tím před pár měsíci sama neprošla.

» Na konferenci nechyběli ani Davidovy proužkouvané ponožky. Ten s sebou také přinesl koblihy (jako reakci na dárek, který tým obdržel od fanoušků den předtím), nebylo jich však dost pro všechny v hledišti, a tak je věnovali těm, které Michael Ausiello (moderátor) vybral, aby položili otázku.


» V jakých seriálech by si herci chtěli zahrát? Emily jich má příliš mnoho, David v seriálu MASH nebo Cheers, John Francis Daley v The Wire, Michaela Conlin si vybrala Absolutely Fabulous a TJ si své přání už splnil učinkováním v The Finder.

» Hart je rád, že se seriál bude nyní vysílat v pondělí v osm, neboť následuje seriál House, m.d. a tahle kombinace se mu líbí. (Seriály byly stejně vysílané při třetí sérii.)

» Michaela Conlin by po skončení seriálu ráda natočila epizodu, ve které by spolu postavy zavzpomínaly na "staré časy". To David by nejradši na konci projel tankem skrz laboratoř.

» Při Hartově zmínce osmé a deváté série Bones si Emily Deschanel s Davidem Boreanazem srazili pěstmi, následovalo zkoumání snubních prstenů.

» Všichni se shodli, že nejlépě zvládá technický slovník TJ. Prý zvládne říct naprosto všechno.

» Holčička, která v sedmém díle hraje dceru Bootha a Brennanové, v den natáčení počůrala Davida i Emily.
Emily: "To miminko nás počůralo!"
David: "Počůrala mě, ne tebe!"
Emily: "Jeho. Ale mě taky trochu!"
David: "No počkej, počůrala mě, ne tebe..."
Emily: "Počůrala i mě, protože si pamatuju, že ten den mě počůral i Henry a já si pomyslela "V jeden den mě počůrala dvě miminka!"
(Mohl by se ještě někdo jiný o takové věci dohadovat, než oni dva? xD)

» Emily v průběhu konference Davidovi neustále upravovala mikrofon, který mu pořád padal. Tento fakt nezůstal bez povšimnutí Johna.
John: "Není to rozkošné? Tihle dva."
Emily: "Co?"
David: "Jen mi upravuje mikrofon."

» "Jsou ta nejskvělejší věc, kterou si autoři mohou přát. Tihle herci jsou neuvěřitelní. Cokoliv my uděláme, je milionkrát lepší, když se to dostane k nim."

» "Nevím, jak to dělají. Nerozumím kouzlu chemie, ale nějak David a Emily se posunuli z neopětované, vlastně opětované, ale neuvědomněné lásky k tomuhle. Nyní jsou mezi nimi pouta, která už nejsou zpřetržitelná. A ta chemie se nějak velmi zajímavě změnila. Nevím, jestli to děláte úmyslně, nebo to prostě vychází ze seriálu..."

» Reportér: "Takže, Booth&Brennan, navždy spolu?"
David Boreanaz: "Samozřejmě."
 


Comments

1 Adelle Adelle | Web | 14. march 2012 at 16:55 | React

Ta poslední 'hláška' je skvělá... Ahhhhh

2 bones1 bones1 | Web | 14. march 2012 at 17:14 | React

ááh...to posledné čo povedal David :) to je úžasné! a David&Emily..no zabíjali to každú chvíľku :) ja tých dvoch tak milujem...a vážne to oblo roztomilé ako mu opravovala ten mikrofón a aj tie prstienky..a proste všetko a Emiíly bola samozrejme neskutočne nádherná! :)

3 Karamelka Karamelka | Web | 15. march 2012 at 17:24 | React

to miminko :D :D to je úžasné :)) oni jsou úžasní ;)

4 Lola Lola | 16. march 2012 at 16:19 | React

jsou prostě skvělí :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama