June 2012

6x23 - The Change in the Game » Stills

30. june 2012 at 16:52 | bones-czech.blog.cz |  season 6
A finále šesté série, které mě vždy pobaví. Člověk by sice možná čekal, zábavný díl před finále a to samotné pak trochu dramatičtější, tak jsme to dostali letos a bylo to skvělé, ale loni bylo také dobré strávit jedno léto s tím, že řada skončila trochu vesele, ne? Miluju Hodgela rozhovor těsně před porodem. "Have I ever told you how, how wonderful your voice is? It's like hot tea and, and honey. Any child who has a father with a voice like yours is just…" - "Have I ever told you how good you smell? And, and how soft your skin is? And how every time you take my hand, I feel your whole life vibrating with mine?" K tomu Make you feel my love a poslední scéna...


6x22 - The Hole in the Heart » Stills

30. june 2012 at 16:46 | bones-czech.blog.cz |  season 6
Myslím, že k téhle epizodě mají asi všichni fanoušci velmi silný vztah. Všimli jste si, jak naschvál udělali Vincent ještě více adorable než jindy, aby nám pak zlomili srdce? Vím, že je ve starých dílech, ale stejně mi v nových chybí. Jinak je tohle asi nejlepší díl šesté řady, i když já stejně ráda všechny tři závěrečné epizody.


6x21 - The Signs in the Silence » Stills

30. june 2012 at 16:44 | bones-czech.blog.cz |  season 6
Jeden z nejlepších dílů. Je úžasný, mám ho velmi ráda. Víc slov asi netřeba.


6x20 - The Pinocchio In The Planter » Stills

30. june 2012 at 16:42 | bones-czech.blog.cz |  season 6
Tady se mi velmi líbila ta menší pře mezi Angelou a Hodginsem, z mnoha důvodů, ale hlavně se mi líbí, jak je vidět, že mají silný vztah. A Wendell/Hodgins scény jsou vždy skvělé.


6x19 - The Finder » Stills

30. june 2012 at 16:35 | bones-czech.blog.cz |  season 6
Díl, ve kterém nám Hart představil postavy svého nového seriálu "The Finder", který ovšem vydržel jen jednu sérii. Upřímně, tohle je jediný díl Bones, který jsem neviděla celý. Doposud jsem proklikala jen scény s Bones a zbytek zatím ne. Třeba se k tomu jednou dopracuji, ale nelíbí se mi, že nás Hart takhle okradl o jeden díl. :D


6x18 - The Truth In The Myth » Stills

30. june 2012 at 16:32 | bones-czech.blog.cz |  season 6
Díl jehož scénář napsal John Francis Daley (Dr. Sweets) se svým "psacím" partnerem a jelikož doposud psal pouze filmové scénáře, je toto jeho první televizní. Ten konec je úžasný, "are you trying to confuse me?" - "I might be." :D


6x23 The Change in the Game

30. june 2012 at 15:45 | bones-czech.blog.cz |  s6: list of episodes
6x23 "The Change in the Game"
Premiéra: 19. května 2011
Režie: Ian Toynton
Scénář: Hart Hanson & Stephen Nathan

V přístroji na nastavení kuželek jsou nalezeny ostatky člena bowlingové týmu otce Brennanové, Maxe Keenana, který je momentálně nemůže hrát kvůli zranění. Jelikož nemají žádné přímé stopy, rozhodnou se Booth a Brennanová zpovídat hráče v přestrojení a sami se tak účastní bowlingového turnaje. Setkáním s ostatními hrači, včetně arogantní 12 leté dívky, je jasné, že v tomto případě může být velmi mnoho podezřelých. Angela mezitím očekává porod, ale přes web kameru v nemocnici pokračuje v práci, aby pomohla identifikovat vražednou zbraň. Brennanová nakonec Boothovi oznámí, že je těhotná a on je otcem.

Vedlejší obsazení: Michael Grant Terry (Wendell Bray), Ryan O'Neal Max Keenan)

6x22 The Hole in the Heart

30. june 2012 at 15:44 | bones-czech.blog.cz |  s6: list of episodes
6x22 "The Hole in the Heart"
Premiéra: 12. května 2011
Režie: Alex Chapple
Scénář: Carla Kettner & Karyn Usher

Booth a Jeffersonský tým pokračuje v hledání Jacoba Broadskyho, jehož poslední telefonát Boothovi naznačuje, že plánuje jít po jeho týmu. Booth nalezá další tělo na pozemku, kde se Broadsky podle všeho nacházel. Při zkoumání těla Broadsky zastřelí Vincenta Nigela Murrayho, jeho záměrem však byla zabít Bootha. Tým bojuje se smrtí kolegy a Booth se stává ještě více odhodlaným chytit Broadskyho. Brennanová tráví noc u Bootha doma a v konverzaci s Angelou naznačí, že se s ním vyspala. Hodgins zjišťuje, že kulka, která byla použita na zabití Vincenta, pochází z přístavu. Broadsky má navíc podle Brennanové zlomenou pravou ruku. Boothovi se tak podaří střelit ho do nohy a zatknout. Tým na konci zpívá písničku "Lime In Da Coconut" na poctu Vincenta, když se jeho tělo chystá na převoz do Anglie.

Vedlejší obsazení: Arnold Vosloo (Jacob Broadsky), Ryan Cartwright (Vincent Nigel-Murray), Tina Majorino (Special Agent Genny Shaw)

6x21 The Signs in the Silence

30. june 2012 at 15:44 | bones-czech.blog.cz |  s6: list of episodes
6x21 "The Signs in the Silence"
Premiéra: 5. května 201
Režie: Dwight Little
Scénář: Janet Lin & Stephen Nathan

Dospívající neslyšící a nekomunikující dívka je nalezna pokryta krví a tým se domnívá, že spáchala vraždu. Později je nalezeno mrtvé tělo obchodníka z Crossroads v Pennsylvanii, kde žijí i rodiče nalezené dívky, Mike a Denise Shenfield. V Jeffersonu však zjistí, že ji rodiče od tří let týrali, neboť podle nich šla prý jen těžko zvládnout. Hodgins mezitím vyšiluje, jakmile se mu Cam podřekne ohledně Angelyných předčasných kontrakcích.

Vedlejší obsazení: Pej Vahdat (Arastoo Vaziri), Patricia Belcher (Caroline Julian)

6x20 The Pinocchio In The Planter

30. june 2012 at 15:43 | bones-czech.blog.cz |  s6: list of episodes
6x20 "The Pinocchio In The Planter"
Premiéra: 28. dubna 2011
Režie: François Velle
Scénář: Keith Foglesong

Tým vyšetřuje vraždu muže, který vytváří řeklamy, jehož ostatky byly nalezeny na hřišti komunitního centra. Při vyšetřování se dozvídají, že oběť přerušila kontakty svých agresivním chovánním a brutální upřímností. Případ vede tým ke snaze být ve svých vztazích upřímnější. Angela s Hodginsem čelí nepříjemné skutečnosti ohledně jejich miminka.

Vedlejší obsazení: Michael Grant Terry (Wendell Bray)