September 2012

[Twitter] Dancing episode

29. september 2012 at 10:56 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 8
Natáčení taneční epizody je v plném proudu a ze včerejšího dne tu máme pár fotek, převážně s Davidem Boreanazem a ostaními tanečníky. David vypadá skvěle, jsem zvědavá, jestli Emily (Brennanová) bude mít nějaký specifický kostým. Na poslední fotce (třetí v náhledu) v pravém rohu je i Emily v mikině.

Nkechi Okoro: @emilydeschanel a @david_boreanaz jsou opravdu SKVĚLÍ v tom, co dělají. Je fantastické vidět je přivádět Bootha a Brennanovou k životu! #Bones


Behind The Scenes » "The Gunk In The Garage"

28. september 2012 at 20:49 | bones-czech.blog.cz |  bts season 8
Tři fotografie z natáčení epizody "The Gunk In The Garage", kterou FOX odvysílá toto pondělí. Je to všechno John F. Daley s Danielle Panabaker, která získala v Bones roli nové agentky (měla se by se objevit víckrát), přiřazené ke Sweetsovi, kromě té první, kde je i David Boreanaz. Radši nad fotkami příliš neuvažuji, prostě jsou vtipné.


Buck and Wanda are back!

28. september 2012 at 20:43 | bones-czech.blog.cz |  news
Díky twitteru víme, že dnes se začaly natáčet scény v přestrojení do taneční epizody a Booth a Brennanová převezmou identitu nikoho jiného než Bucka a Wandy (4x12, 6x23).

David Boreanaz: Buck and Wanda day today. Gonna be a dance off! #Bones8
Nkechi Okoro: Buck and Wanda are in the building! #Bones

DB Photoshoot Update

28. september 2012 at 10:23 | bones-czech.blog.cz
Objevily se čtyři nové fotografie do photoshootu David Boreanaz pro časopis Da Man. Kvalita ovšem není moc dobrá.


image host image host image host image host

[Twitter] Thursday 27/9

28. september 2012 at 10:04 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 8
TJ Thyne sdílel fotku lebky s plyšáky, přičemž si můžete všimnout, že jeden z nich je ten zajíček, kterého Hodginsovi a Angele dali B&B k narození syna. A pak také Michael Grant Terry (Wendell Bray) právě natáčí epizodu, bohužel netuším, co zrovna natáčí, ve které epizodě tedy Wendell bude, ale to se ještě dozvíme.

Untitled_1 c786937653b45fe931135261b724739d

BONES Casting News

28. september 2012 at 9:55 | bones-czech.blog.cz |  news
V epizodě, kdy Booth a Brennanová řeší případ v přestrojení na taneční soutěži, se objeví jména známá ze skutečné soutěže So You Think You Can Dance. Jedná se o výherce deváté série Elianu Girard a Chehon Wespi-Tschoppa. Mary Murhpy a Tyce Diorio budou hrát sami sebe jako porotce a bývalý soutěžící Dmitry Chaplin profesionála v rámci seriálové soutěže.
Epizoda by měla být odvysílána koncem listopadu nebo začátkem roku 2013. (Letos bude pořadí trochu pomotané kvůli bonusovým epizodám.)
zdroj: tvline.com

Emily Deschanel on Conan O'Brian Show

27. september 2012 at 15:03 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Emily Deschanel byla včera hostem v pořadu Conana O'Briana, kde vyprávěla o svém synovi, který se zrovna učí mluvit a všemu říká "babba", také má prý velmi rád světla. Na to mu Emily vytvořila hru, kdy on natáhne k nějakému světlu ruku a ona ho zapne, aby si tak myslel, že jej ovládá. Dále mluví o své sestře, se kterou pracují obě pro FOX. Nyní spolu vychází dobře, ale když byly děti, tak prý Zooey mučila. Opět vypráví historku, kdy namluvila své sestře, že je z Neptunu a pravou Emily zabila a na řadě je ona. Nakonec hovoří o své neobvyklé střední škole, na kterou obě chodily.
(video je pod perexem, protože jich už na stránce pár je, a když jich je hodně tak to pak blbne)

David Boreanaz @ the Gym

27. september 2012 at 14:57 | bones-czech.blog.cz |  candids David

Fotografie z twitteru Dona Brookse, trenéra Davida Boreanaze a jeho manželky Jaime.

image host

Bones 8x03 "The Gunk in the Garage" Previews

26. september 2012 at 23:29 | bones-czech.blog.cz |  previews
Dnes tu máme sneak peeks ke třetí epizodě, která je tzv. bonusová, natáčená na konci sedmé řady. V prvním Booth vysvětluje Brennanové, že by mohl dostat povýšení, pokud stráví nějaký čas kancelářskou prací, v druhém jsou Hodgins, Cam a Brennanová na místě činu a nejlepší je ten poslední. Brennanová a Booth vybírají nový kočárek pro Christine, opět se řeší peníze, ale Brennanová tam dělá na Bootha svůj "sad look", který prý podle něj před dítětem nedělala. "What did the baby do to you?" :D


8x04 The Tiger In The Tale

25. september 2012 at 23:59 | bones-czech.blog.cz |  Synopsis Season 8
8x04 "The Tiger In The Tale"
Premiéra: 8. října 2012
Scénář: Dean Lopata
Režie: Dwight Little

Jeffersonský tým vyšetřuje vraždu Jareda Drewa, zaměstance zvířecí výstavy a při tom vstoupí do světa ilegálního obchodu se zvířaty. Brennanová si myslí, že by byla výborným kandidátem na prezidenta a ve vztahu Sweetse a Daisy dojde ke změně.

Vedlejší obsazení: Carla Gallo (Daisy Wick), Brian McNamara (Eric Neibling)