November 2012

Seznamte se s matkou Brennanové (znovu!)

30. november 2012 at 23:13 | bones-czech.blog.cz |  spoilers

V budoucí epizodě bude mít Temperance Brennan z Bones zážitek na pokraji smrti, díky čemuž uvidí svou mrtvou matku!

Bývalá hvězda ze seriálu Melrose Place Brooke Langton byla obsazena jako Christine Brennan. Někteří fanoušci si možná pamatují, že jí dříve hrála Larisa Miller. Přeobsazení téhle role možná souvisí s faktem, že tentokrát se matka Brennanové neobjeví pomocí flashbacku, ale osobně před dcerou po traumatickém zážitku. "Tenhle zážitek na pokraji smrti byl způsob, jak její matku znovu představit a to velmi osobním způsobem. Uvidíme jejich vztah. Co se stalo v den, kdy její matka odešla? Jaký pro ní ten okamžik byl a jak jí to ovlivnilo a udělalo z ní člověka, kterým je dnes?" Tato vidina možná bude představovat i větší otázku pro Brennanovou, jejíž láska k vědě jí obecně dělá trochu skeptickou. "Bude muset čelit tomu, zda má věřit, že k tomuto setkání opravdu došlo, nebo jestli šlo o chemickou reakci v mozku, která zapříčinila halucinace. Je tu jedna věc, kterou si nedokáže vysvětlit. Něco díky tomuto posmrtnému-zážitku zjistí, co není schopná vysvětlit a to jí bude trápit."

source: tvguide.com

Obsazení 'New Girl' od Emily Deschanel

30. november 2012 at 21:36 | bones-czech.blog.cz |  articles
Každé úterý večer se těším, až zapnu televizi a strávím čas se svou sestrou, Zooey, a jejími kolegy. V průběhu epizody se směji nahlas několikrát a pouštím si znovu zábavné momenty (jako, když Nick křičel na Schmidta: "Dals mi sušenku, já jsem ti sehnal sušenku!") Už dříve existovaly seriály o přátelích a také o spolubydlících, ale čím tahle show pro mě vyniká, je chemie mezi herci. Každý z nich vnáší do svých roli život, šarm a lidskost, a to vše zatímco vyprávějí vtipy! To není jednoduché. Každý vnáší do svých výkonů takovou specifičnost - Nickovo naštvané svraštění obočí, Winstonova kamenná tvář, Jessin neohrabaný tanec, Schmidtovo podání a pohled, který mu Cece vrací. Nalézt obsazení s takovou chemií je vzácné. Natáčení televizního seriálu může být jako každé jiné pracovní místo: skupina lidí, každý s odlišnou osobností, pracují spolu dlouhé hodiny den co den. Ale dobré obsazení se může stát druhou rodinou. Ráda vidím, že Zooeyina televizní rodina je Max Greenfield, Jake Johnson, Lamorne Morris a Hannah Simone.

image host

Behind The Scenes » "The Ghost In The Machine"

30. november 2012 at 21:17 | bones-czech.blog.cz |  bts season 8
Fotografie z natáčení The Ghost In The Machine, s hostující hvězdou Cyndi Lauper, která opět ztvární roli média Avalon Harmonia. První dvě jsou skvělé.


BONES: Tamara Taylor Teases the 150th Episode

30. november 2012 at 21:12 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Tamara Taylor o epizode The Ghost In The Machine. Říká, že každá postava má s ostatky upřímný soukromý moment.


[Twitter] Frango mints delivered

30. november 2012 at 7:09 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 8
David předal Hartovi mentolky od jeho maminky Patti. Jsem hodně zvědavá na ten díl. Vzhledem k tomu, co David tweetnul, že včera natáčí a Booth je v ležérním, ne v obleku...


[Twitter] Argument

30. november 2012 at 6:56 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 8
Ještě stále se natáčí epizoda "The Shot In The Dark", ke které včera David Boreanaz tweetnul: "Natáčím velkou hádku s 'Bones'. Tohle neskončí dobře." Že mu to nikdo nezatrhne, psát takové věci. :DBONES - Breakfast With Bones: Side Order

30. november 2012 at 6:49 | bones-czech.blog.cz
Další Breakfast with Bones s Michaelem Grant Terrym, Pej Vahdatem a Eugenem Byrdem.


BONES "The Ghost In The Machine" Previews

29. november 2012 at 8:35 | bones-czech.blog.cz |  previews
Čtyři sneak peeks k pondělní epizodě "The Ghost In The Machine", na místě náležu oběťi, Angela s Avalon, která mluví k lebce oběti, nálezt identity a věku, který vede k B&B objetí a nezvyklému oslovení, a k mému údivu i dlouho očekávanou taneční scénu B&B s Christine na jejich písničku Hot Blooded! Už je úterý?


Pět věcí, které můžete očekávat od "The Ghost In The Machine"

29. november 2012 at 0:39 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
1. Ve 150. epizodě se po dlouhém očekávání vrátí Avalon Harmonia (Cyndi Lauper). Zdá se, že oběť, 14ti letý chlapec, se tu i nadále zdržuje kvůli nějakým nedořešeným záležitostem. Neočekávejte ducha potloukajícího se po Jeffersonu - lebka mrtvého teenagera slouží jako jeho pohled na vyšetřování. A v laborce se hýbou důkazy.

2. "The Ghost In The Machine" začíná brouky. Gigantickými, detailními záběry vos, které nás mají vystrašit. No, vlastně ty vosy mají představit nezvyklý přístup epizody. Ale i tak jsou děsivé.

3. Od chvíle, co má Christine, jsme příležitostně viděli, jak je Brennanová kvůli novým věcem emotivní. Představte si normální reakci nové matky na smrt dítěte a dostanete náznak toho, jak tohle vyšetřování prožívá Brennanová.

4. Cam se možná zdá být skeptikem, ale využije příležitosti poslat éterickou zprávu skrz oběť. Tato zpráva byla určena její matce a dá se shrnou v jedné větě: "Jsem na 87 procent šťastná a velmi tě miluji!"

5. Vzpomínáte na hudební kompilace? V zápletce "The Ghost In The Machine" figurují dvě.


Bones zpět 14/1 hned dvakrát!

28. november 2012 at 21:51 | bones-czech.blog.cz |  news
Příští týden se odvysílá devátá epizoda osmé série, zároveň tedy 150. (ehem) díl a také poslední před sváteční pauzou. Což je sice smůla, ale FOX nám to vynahradí v lednu. Seriál se vrací již 14. ledna a to rovnou s dvěmi epizodami! O které přesně půjde zatím není známo. Kdybychom se drželi natáčení, tak by měla následovat taneční epizoda The Diamond In The Rough, ovšem jestli se pořadí nezmění, to nikdo neví. V každém případě vás budu informovat.