January 2013

Behind The Scenes » "The Doll In The Derby"

31. january 2013 at 21:12 | bones-czech.blog.cz |  bts season 8
Čtyři fotky s Michaelou Conlin z natáčení epizody The Doll In The Derby, vysílané 4. února. Můžete tady vidět, jak se natáčejí záběry z blízka při jízdě na bruslích.


Stills » 8x15 "The Shot In The Dark"

31. january 2013 at 17:51 | bones-czech.blog.cz |  season 8
Konečně všechny fotky k The Shot In The Dark. Na několika je i část s matkou Brennanové a chvilky z nemocnice. Nemůžu se vynadívat na tu první fotku, protože je krásná. Mimochodem, popisky u fotek s dveřmi říkají, že Brennanová bojuje, aby se dostala zpátky za svou rodinou.


Seriál „Bones“ odvysílá epizodu související s neurofibromatózou

31. january 2013 at 10:00 | bones-czech.blog.cz |  articles
Nadace dětských nádorů s radostí oznamuje, že v pondělí, 4. února 2013, stanice FOX odvysílá epizodu, která bude obsahovat vedlejší dějovou linii s neurofibromatózou. Několik hrdinů NF se objeví v seriálu s tričky nadace, Cristina Hernandez dokonce vyhrála soutěž o setkání s Davidem Boreanazem a Emily Deschanel. Odvysíláním této epizody organizátoři doufají v rozšíření povědomosti o této nemoci.


» Následující úsek byl napsán Michaelem Petersonem, který vedl iniciativu mít NF v Bones:
Mé jméno je Michael Peterson. Jsem scénárista a producent televizního seriálu Bones, procesního drama, kde hlavní postavy řeší vraždy zkoumáním stavby kostry obětí.

Před třemi lety se mně a mé ženě Kelly narodilo naše první dítě, Natalie. Hned jsme si s ženou všimli, že Natalie má ohnutou levou nohu. Náš pediatr nám řekl, že se noha časem narovná. Když bylo Natalii šest měsíců, další pediatr jí diagnostikoval neurofibromatózu, genetickou poruchu, která způsobuje, že vám na nervech v těle rostou nádory. S ženou jsme byli šokovaní a překvapení, že jsme nikdy předtím o NF neslyšeli, přestože postihuje 1 člověka ze 3,000 lidí, více než cystická fibróza, Duchennova svalová dystrofie a Huntingtonova nemoc dohromady. Poté, co jsem tuto informaci zpracoval, řekl jsem to svým spolu scénáristům Bones a doslova jim vyhrožoval: "Jestli napíšete epizodu, kde použijete NF jako vodítko na kosti, zabiju vás."

Minulý rok jsme s manželkou měli zření. Možná že fakt, že pracuju v seriálu o kostech a moje dcera má nemoc, která se projevuje především v kosti holenní, není jen nějaká divná kosmická ironie - možná je to příležitost. Šel jsem za svými šéfy, Hartem Hansonem a Stephenem Nathanem a oni mi velkoryse dovolili věnovat se příběhové linii, která by zvýšila povědomí o neurofibromatóze. Tato epizoda "The Doll In The Derby" se vysílá na FOXu 4. února.

» Níže jsou citace od rodin hrdinů NF, kteří se objeví v této speciální epizodě Bones.
"Při natáčení té epizody Bones jsme si užili spoustu zábavy! Tyto děti s NF jsou tak výjimečné a bylo s nimi jednáno jako s hrdiny, kterými jsou! Bylo parádní vidět kousek z natáčení a potkat některé z herců. Emily Deschanel byla velmi milá! Děkuji FOXu a Michaelovi a Kelly Petersonovým, že nás zahrnuli do toho skvělého způsobu, jak zvýšit povědomost o neurofibromatóze! Za to zážitek jsme vděční. Rádi bychom kdykoliv natočili další scénu!!"
- Lisa Murray, matka NF hrdiny Seana

"Byli jsme tak poctění, že jsme součásti této skvělé údalosti v Bones, NF a Nadace dětských nádorů. Co by mohlo být lepší, než když s vámi jednají jako s hvězdou a bavíte se s lidmi za i před kamerou ve studiích Foxu? A ještě to dělat spolu s našimi přáteli z Nadace. Byla to opravdu vzrušují a památná událost. Nenechte si to ujít!"
- Joyce Marks, matka NF hrdiny Zacha

source: ctf.org

Bones - 8x14 The Doll in the Derby Previews

31. january 2013 at 0:25 | bones-czech.blog.cz |  previews
Sneak peeks k The Doll In The Derby. Nejdříve B&B jedou na místo činu a baví se o Boothově chystané návštěvě nemocnice, v druhém se dozvíme, že Wendell další den slaví 29. narozeniny a obává se, že toho zatím moc nedosáhl a v posledním přicházejí B&B do bruslařské dráhy.


All-New Episodes of Bones and The Following MON 2/4

30. january 2013 at 21:25 | bones-czech.blog.cz |  promos
Kombinované promo na BONES a nový seriál The Following na příští pondělí.


A ještě jedno trošku upravené promo od původního - s trochu prodlouženou scénou s Angela/Booth polibkem.

'Bones' First Look: Brennan gets shot!

30. january 2013 at 19:04 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Exkluzivní fotka od Entertainment Weekly z epizody The Shot In The Dark, ve které Brennanovou někdo postřelí a ta se tak setká při své klinické smrti se svou zesnulou matkou.


TV Guide » Booth's secret

30. january 2013 at 10:47 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Když jsem se zeptal Davida Boreanaze na záhadu ohledně Boothova velkého tajemství - víte, to mezi ním a Bohem - byl jsem trochu překvapen odpovědí. "Booth komunikuje s Bohem velmi bolestivým způsobem. Byl voják. Jednou věcí, kterou si vlastně neuvědomujeme, je, že se každé ráno budí s bolestí, a my jsme to vlastně ani nezkoumali." Takže prozdradí svým kolegům - a duležitěji Brennanové - své tajemství? "Dobře to zakrývá tou přeskou na pásku a ponožkami - hodně toho za nimi skrývá. Boothův cvokař Stephen Fry něco z toho odhalil a možná to nyní potřebuje odhalit Brennanové a zjistit, co to pro ně znamená."

source: tvguide.com

Ask Ausiello » Bones 30/1

30. january 2013 at 2:48 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Laura: Zjistili jsme někdy, co udělal Pelant s budíkem Bootha a Brennanové? Nebo jsem mrkla a zmeškala to?
» Rozhodně jste to nezmeškali, vzhledem k tomu, že epizoda, která tuto malou záhadu řeší, ještě nebyla odvysílaná. Ani natočená. Ani napsaná. A to protože tato epizoda je finále osmé série! A když už jsme u téma velkých vývojů v chystaném finále, výkonný producent Stephen Nathan slibuje, že diváci dostanou "jeden další překvapivý kousek z Brennan/Booth manželského dilema."

source: tvline.com

BONES Spoiler » Parker Booth

29. january 2013 at 21:19 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Kdy se Boothův syn Parker vrátí do Bones? Stephen Nathan: "Možná ho uvidíme. Parker neustále cestuje mezi Anglií a Washingtonem, takže ho možná jednou v této sérii uvidíme."


BONES » Nejvyšší sledovanost osmé série

29. january 2013 at 17:46 | bones-czech.blog.cz |  awards, achievements, voting

Seriál BONES včerejší epizodou 8x13 "The Twist In The Plot" dosáhl nejvyšší sledovanosti osmé série! S ratingem 2.6 si v první polovině vysílaný díl nenechalo ujít 8,98 milionů diváků, v druhé půlhodině se sledovanost zvýšila na 9,2 milionů diváků. Toto jsou zároveň nejvyšší čísla od vysílání 7x01 The Memories In The Shallow Grave (10 mil.)

source: @gaudeP

Přijde mi docela zajímavé, že nejdřív měli nejvyšší čísla sezóny první týden 2013 s 8x10, to se pak zvýšilo s 8x12 a nyní ještě více. Zbývá dodat jen Go BONES!