February 2013

Keck's Exclusives: Booth se konečně dočká své matky

28. february 2013 at 15:46 | bones-czech.blog.cz |  news


Herečka Joanna Cassidy byla obsazena do role Boothovy matky Marianne. Jak fanoušci seriálu vědí, Boothova matka opustila svého syna před 24 lety. Nyní se v nevhodnou dobu neočekávaně objeví v jeho životě. Finále Bones se má vysílat v pondělí 29. dubna na Foxu.

Pozn.: » Z článku není úplně jasné, že se její postava objeví ve zmiňovaném finále, ale předpokládám, že tomu tak je.

» Dále pak, vzhledem k tomu, že po přesunu dvou epizod do deváté řady nezůstává datum vysílání finále v květnu jako obvykle, ale již v posledním dubnovém týdnu, čekají nás v osmé řadě už pouze dvě pauzy a to 11. března a 8. dubna. /v tuto chvíli/

» A trochu mimo, věděli jsme, že Bootha a Jareda jejich matka opustila? :D

source: tvguide.com

Getaway from "The Survivor In The Soap" | BONES

28. february 2013 at 15:37 | bones-czech.blog.cz |  previews
První ukázka k epizodě The Survivor In The Soap. Booth Brennanové sděluje, že by si měli jako pár vzít dovolenou. Ta začne vymýšlet místa, kde by se mohla něčemu přiučit, zatímco Booth chce odpočívat a trávit hodně času v posteli.


Emily Deschanel vychovává vegetariánské miminko bez toxinů

27. february 2013 at 18:38 | bones-czech.blog.cz |  articles


Od chvíle, kdy se v září 2011 stala matkou, hledala hvězda 'Bones' Emily Deschanel ty nejbezpečnější dětské produkty pro svého syna, Henryho. "Vždy se dívám na stránku EWG's Skin Deep a hledám produkty pro Henryho. Hodnotí je to, takže víte, jak toxické jsou. Mám ráda značku Earth Mama Angel Baby. Jejich produkty jsou bezpečné, krásně voní a opravdu fungují! Už předtím jsem používala přírodní produky na dům a na sebe, ale mít dítě mě donutilo starat se o všechno ještě více. Čím více si přečtete o chemikáliích, které jsou v našich domácnostech legálně povolené, tím více zněklidňující je to. Ta námaha navíc, kterou to zabere, se naprosto vyplatí, jako používání látkových plen oproti jednorázovým, což my na Henryho používáme. Vyprat je stojí někdy hodně úsilí, ale cítím se lépe, že nepřispívám na skládky, jako většina plenek."

Dlouholetá veganka Deschanel krmí svého syna bezmasou potravou. "Vychováváme Henryho jako vegetariána, bude více vegan a vždy bude mít v této záležitosti na výběr, ale poučíme ho, proč jsme učinili tuto volbu s naším jídlem. Můj manžel není stoprocentní vegan. Četla jsem knihu 'Disease-Proof Your Child' od Dr. Fuhrmana a myslím, že je to povinná četba pro rodiče, kteří chtějí vychovat zdravé dítě."

source: mnn.com, děkuji i Cheri za připomínku

V článku byla ještě zmínka o Bones, ale bylo to opsané z rozhovorů, které už tu jsou. Konkrétně se jednalo o režírování Emily a vlivu jejího těhotenství na seriál. » "The Shot In The Dark", režírování&více, Q&A Interview with BONES Star Emily Deschanel.

Update » Stills&ED Photoshoot

27. february 2013 at 11:29 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Dvě nové fotky u The Corpse In The Canopy a dvě k The Fact In The Fiction. A ještě maličkost, nově vydané fotografie těhotné Emily jsem zaměnila za nepatrně kvalitnější.

image host image host image host image host


image host image host image host image host image host

11/3 » No Bones

26. february 2013 at 7:28 | bones-czech.blog.cz |  news
Informace k vysílání: po příštím týdnu, kdy uvidíme epizodu 8x18 The Survivor In The Soap, nás čeká týdenní pauza. Díl 8x19 The Doom In The Gloom tak neuvidíme 11. 3., ale až 18. března.

Bones 8x18 Promo "The Survivor in the Soap"

26. february 2013 at 5:40 | bones-czech.blog.cz |  promos

8x17 The Fact In The Fiction » Download

26. february 2013 at 5:37 | bones-czech.blog.cz |  download

Does Calcium Keep 'Bones' Strong? No, it's the Fans!

25. february 2013 at 23:08 | bones-czech.blog.cz |  miscellaneous vids
David pro Hollywood Outbreak o fanoušcích. Docela se jim povedl název: "Udržuje vapník 'Kosti' silné? Ne, to fanoušci!" Pro upřesnění, slovo "následovat" David tady používá vzhledem k faktu, že se seriálu za ta léta neustále měnil den a čas vysílání, ale nikdy to neuškodilo sledovanosti, protože fanoušci si je vždy i tak pustili.

"Jsou skvělí, velmi podporující, vždy byli, extrémně oddaní, budou vás následovat kamkoliv a velmi si cení toho, co jim vracíme a my si ceníme jich, že se dívají a sledují nás."


Shooting&writing

25. february 2013 at 22:05 | bones-czech.blog.cz |  news
Informace ohledně epizod od Deana Lopaty, za kterou jsem upřímně ráda, protože jsem v poslední době vůbec netušila, jak na tom s natáčením jsou.

"Natáčí se 8x17 a my scénáristé pracujeme na 8x22." 817 is shooting and we're working on 822 in the writers' room. So much Boney goodness still to come! #Bones #Boneheads

(8x22 = finále, které by mělo být vysílané jako epizoda 24, zatím to vypadá, že do deváté série budou posunuty dvě epizody)

David & Emily Quotes

24. february 2013 at 12:18 | bones-czech.blog.cz |  quotes
David Boreanaz:
» Mezi námi je rozhodně spojení, které pomáhá chemii v seriálu.
» Emily má skvělý smysl pro humor. Je extrémně oddaná té postavě a její práce je skvělá. Je velmi skromná a drží mě skromným. Ona je radost a nebere si věci osobně. Na natáčení jsme se pohádali dvakrát a pak se hned udobřili. Nechováme zášť a když s někým pracujete tak blízko a tolik dlouhých hodin, stane se z vás rodina.
» Zírám na oči Emily a je to jako galaxie. Jen koukám a sleduji mnoho, mnoho měsíců.
» Emily a já máme skvělý pracovní vztah. A nepřestáváme o víkendech. Bereme si čas z našich životů, abychom tu chemii udrželi při životě a odlišnou a vyzývavou. Jsme v neustálém kontaktu a mluvíme spolu. Poznáte, když je někdo takovou tou vaší druhou polovičkou v seriálu jako tento, je pro vás lehčí být v souladu s prací a díváte se na ní stejně.

Emily Deschanel:
» David je první, který každého ochrání.
» Je s ním tolik zábavy. Udržuje natáčení lehké a vtipné. Myslím, že lidé jsou tam rádi kvůli jemu.
» David tolik vtipkuje a provádí různé žerty. Zjistila jsem, že nelze věřit ničemu, co řekne!
» Jednou jsem propukla v pláč, David mě vzal ven a zeptal se, co mi je a pak opravdu poslouchal mojí odpověď. Je to báječný přítel.

Moderátor se ptá na vztah B&B/D&E.
David: Vždy je to o našem vztahu. Opravdu si myslím, že bych jí otázky měl klást já. Emily, mám pro tebe otázku.
Emily: Jaké to je pracovat s tím sexy Davidem Boreanazem?
David: Jo, co se děje, když jsi v přítomnosti Bootha?
Emily: Jsem ohromená, že zůstávám při vědomí. Je úžasné, že neomdlím.

Musím říct, že vy dva se chováte jako skutečný pár.
Emily: Takoví jsme byli vždy. Denně mi říká, že mě miluje. Vtipkuji, ale milujeme se a jsme k sobě upřímní.
David: Známe svoje nálady i bez toho, aniž bychom si o nich řekli.

- Můžete také psát vaše návrhy na překlad nějakých zajímavých citací, na které narazíte. :)