March 2013

Emily Deschanel » Photoshoot #43

30. march 2013 at 22:54 | bones-czech.blog.cz |  photoshoots Emily
Tuto fotku si jistě mnozí z vás pamatují, vyšla v loni v dubnovém vydání časopisu Vanity Fair. Toto je pouze čistá verze. Bylo by skvělé, kdyby vydali fotky každé herečky zvlášť - konkrétně tedy mi jde samozřejmě o Emily - ale to by po nich člověk chtěl asi moc. Fotka je po uložení větší.


John Francis Daley » Rapturepalooza

29. march 2013 at 17:53 | bones-czech.blog.cz |  - jfd career
Komedie / Fantasy / Horor
USA, 2013

Režie: Paul Middleditch
Hrají: Anna Kendrick, Ken Jeong, John Francis Daley, Tyler Labine, Thomas Lennon, Rob Corddry, Craig Robinson, Paul Scheer, Rob Huebel, Dante Lee Arias

Komediální pohled na život po náboženské apokalypse. Příběh sleduje mladý pár, který zažil 'vytržení', potká Antikrista a snaží se ho zničit.


BTS » Update

29. march 2013 at 17:31 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Přidala jsem pár fotek z natáčení první, druhé a páté série z oficiální stránky Kathy Reichs. Nejvíce jich je v posledním odkaze, epizoda The Witch in the Wardrobe, kterou Kathy napsala.

image host image host image host image host image host

TJ Thyne visits Mob Attraction

29. march 2013 at 16:34 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ
TJ Thyne s přítelkyní Leah na turistické atrakci Mob Attraction v Las Vegas.


TJ Thyne - Promoting 'Shuffle'

29. march 2013 at 16:30 | bones-czech.blog.cz |  events TJ
TJ Thyne v rámci propagace svého filmu Shuffle. Více fotek na TJThyne.com


'Bones' 8x20 Review: "I don’t care, I love you."

28. march 2013 at 16:59 | bones-czech.blog.cz |  reviews
Konečně jsem si našla čas pustit si díl znovu a přitom jsem dala dohromady i další recenzi, i když ten název příliš lichotí tomu, co tu pak plácám. Chystala jsem se používat na úvod oficiální promo fotky, ale neodolala jsem.
Případ: Tento týden žádná scéna s objevením těla? V této sérii je takových epizod docela dost, to se mi líbí. Pobavily mě ty Boothovy vtipy, že se trefil, že oběť nezemřela přirozenou smrtí ani sebevraždou. Scéna s manželkou oběti… mě té ženské bylo tak líto a pak ona je vrah? To jsem upřímně nečekala. Dobrý zvrat. A ještě co řekla na konci? Mrcha. (Ehm…) Fuj u té scény, s tou holkou bez nohy. Překvapilo mě, jak jí Booth nechtěl nechat odvést do nemocnice, dokud mu něco neřekne. Možná byl příliš hrubý, ale i to je část jeho charakteru, obzvlášť když se jedná o někoho od policie. Chápu ho. Musím říct, že mě pak neskutečně pobavil těmi nepřímými výhružkami dalšímu podezřelému. A Caroline a její "nejsem tu, neslyším a nevidím to." Celkově velmi dobrý, silný případ.

Laborka: Díky natáčení dokumentu tu máme několik zábavných scén, kde se Hodgins a Clark snaží zapůsobit dobře na kameře, obzvlášť Hodgins byl zábavný. Brennanová měla naopak trochu potíže. Ale víte, osobně se jí ani nedivím. Umím si představit, že já bych v takové situaci působila podobně. Jsem takový asociální typ. Navíc se Brennanová zaměřuje na přímost a Clark prostě hraje na kameru. Já jí naprosto chápu. Ta dehydratace lebky byla "cool". Líbilo se mi, jak Cam řekla Brennanové, že jí má ráda. Pak scéna, kde se jí Andrew ptal na Caroline - 'oh God, seriously'? Jsem ráda, že se Brennanová a Clark nakonec shodli, že mají raději prostě jen vědu.

8x22 The Party In The Pants

28. march 2013 at 12:21 | bones-czech.blog.cz |  Synopsis Season 8
8x22 "The Party In The Pants"
Premiéra: 15. dubna 2013
Scénář: Michaela Peterson&Keith Foglesong
Režie: Reggie Hudlin

Jeffersonský tým vyšetřuje vraždu Jacka Spindlera, úspěšného zaměstnance makléřské firmy přes den, a stripera v noci. Když jsou jeho ostatky nalezeny na demoliční ploše, tým je veden k vyšetřování, proč by někdo s tak úspěšnu kariérou vzal druhou práci. Když se ale dozví, jak jeho práce ovlivňovala jeho osobní život, začnou vyslýchat lidi jemu nejbližší, včetně jeho kamaráda stripera Storma. Mezitím se objeví Boothova matka po dvaceti čtyřech letech absence v jeho životě a vznáší zvláštní požadavek.

Vedlejší obsazení: Michael Grant Terry (Wendell Bray), Joanna Cassidy (Marianne Booth), Brandon Barash (Storm)

8x21 The Maiden In The Mushrooms - Sneak Peeks

27. march 2013 at 22:34 | bones-czech.blog.cz |  previews
Sneak Peek k další epizodě. Scéna, ve které Booth oznamuje Brennanové, že Christine pokousala jinou holčičku.

- spoilertv -

EDIT: Další tři sneak peeks: #1 ukázka | #2 ukázka | #3 ukázka

Latest from E!Online - 27th March 2013

27. march 2013 at 17:51 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Epizoda "The Secret in The Siege" (v původním článku označená za dvacátou, ale vysílat se bude jako 24 a.k.a. finále) nebude veselá jak v Bones občas očekáváme. Bude se točit okolo velmi nebezpečného kriminálníka, který je součástí náboženského kultu a chce se pomstít FBI v domnění, že všechny jeho rozkazy pochází přímo od Boha.

Pro ucelenější obraz, ve finále by se měl nějakým způsobem řešit i Pelant (i když mám dojem, že Stephen Nathan říkal, že i když se ho to bude týkat, nemusí tam být nějak více přítomen), a pomsta FBI zřejmě souvisí s již zmíněným případem Ruby Ridge. K tom vás odkážu i na předchozí spoilery: BONES » Finale spoilers | Ask Ausiello: Spoilers on Bones

source: eonline.com

Vysílání & epizoda 8x23

26. march 2013 at 23:28 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Už delší dobu čekám na název epizody 8x23, abych mohla naposledy sepsat informace o vysílání. O této epizodě toho celkově nic nevíme, ale zrovna před chvílí jsem na imdb alespoň objevila název. [Doufám, že pravdivý, přeci jen je to IMDB.] Kiki už na otázku vysílání narazila v komentářích, tak věřím, že se to bude hodit.

Název a pořadí epizodyDatum vysílání
8x21 The Maiden In The Mushrooms01/04/2013
HIATUS - NEVYSÍLÁ SE08/04/2013
8x22 The Party In The Pants15/04/2013
8x23 Pathos In The Pathogens22/04/2013
8x24 The Secret In The Siege29/04/2013

A právě v tuto chvíli Michael Ausiello zveřejnil spoilerový článek, ve které se dostalo i na Bones a náhodou zrovna na předposlední díl, z úst Stephena Nathana: "Předposlední epizoda zahrnuje uzavření laborky kvůli neznámé a velmi nakažlivé nemoci, která zabila bloggera. Postihne to i jednoho z našich lidí. Jediným způsobem, jak zachránit tohoto člena "naší rodiny", je chytit vraha. Je to velmi intenzivní a emocionální epizoda."

Edit: Ještě jeden spoiler k finále od TVGuide: Tak jako v loňském finále padlo podezření z vraždy na Brennanovou, letos je na řadě Booth. "Je tu spojení s Boothovou minulostí. Zjistíme něco o jeho práci v FBI, co jsme nevěděli. A zdá se, že oběť měla blízko k Boothovi."

source: imdb.com, tvline.com, tvguide.com