April 2013

Finale extra stills & 24 Eps next year

30. april 2013 at 17:05 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Klasicky přidávám extra promo fotky k nejnovější epizodě, tedy k finále. Je jich deset a přeci jen je tu i fotka z pískoviště s Booth&Brennan a Christine. Pozor na tu první nově přidanou, je na ní Pelant z té své zkrášlené strany obličeje. Pro zajímavost ještě přidám fakt, že letošní finále přitáhlo o 11% více díváků než to loňské, přesná čísla budou později v menu.

image host image host image host image host image host


Ještě tu mám jednu novinku a tou je počet epizod v příští sérii. Podle 'Masked Scheduler' jich bude opět 24. Dvě jsou již natočené, takže v létě herci začnou natáčet zbylých 22.

'Bones' season finale shocker: Boss says Booth 'will make this right'

30. april 2013 at 10:50 | bones-czech.blog.cz |  interviews
Tak ještě jeden rozhovor se Stephenem Nathanem. Některé věci se opakují, ale je tu i pár nových otázek, případně jsou jinak odpovězeny a myslím, že si z toho pak člověk utvoří lepší obrázek. Asi se k tomu vyjádřím ještě více u review, ale i když to třeba, jak Stephen říká, bude bolestivé sledovat, myslím, že pokud jim to vydrží prvních pár epizod (a nejen první nebo naopak příliš dlouho), tak by z toho, jak jsem již řekla u minulého článku, mohl být opravdu dobrý příběh. (Páni, to bylo dlouhé souvětí.) Každopádně, ehm, už je září?
Máte radost? Fanoušci teď zřejmě po Andrew Leedsovi půjdou s vidlemi!
V to můžeme jen doufat. Nechcete, aby fanoušci měli nějaký falešný pocit klidu. Pokud fanoušci nejsou naštvaní nebo rozzuření nebo smutní nebo tak, neděláme svojí práci.

Bones Finale Post Mortem: "[That] was just… not right."

30. april 2013 at 8:02 | bones-czech.blog.cz |  interviews
Pro všechny, kteří již viděli letošní finále. Myslím, že žádné finále Bones se neobejde bez dodatečných rozhovorů, aby byli fanoušci o něco méně naštvaní. :D Já osobně tedy nejsem vyloženě naštvaná, upřímně jsem si myslela, že to tak dopadne, a trochu se obávám toho, co bude následovat, ale... everything happens eventually, ne? Všechno bude zase dobré a myslím, že ta situace nabízí velký potenciál pro nějaké skvělé scény.

Co jste udělali Boothovi a Brennanové prostě není v pořádku.
(Se smíchem) Byla to taková zábava!

Nemohl to Booth Brennanové říct, víte, někde mimo Pelantův dosah - jako ve sprše?
Ne. V sázce je příliš. Není to jen život Brennanové, ale Christine taky. Má dceru, na kterou musí myslet. A Pelant je šílený. Booth nechce riskovat, dokud nevymyslí, co s ním. A můžu slibít, že vymyslí a my už víme jak. Pelant nebude žít navěky.

Bude žít i po prvním díle deváté řady?
Ano. Neodejde jen tak.

Bude se první díl odehrávat hned po finále?
Bude tu malý časový skok. Nebude velký, ale bude dostatečný na to, abychom poznali, že jeji vztah si něčím prošel. Stane se z toho mezi nimi problém důvěry. Je to pro ně velmi těžká emocionální situace. Na cestě do deváté série toho máme na vypořádávání hodně s tímto napětí a rozporem. Je toho hodně k překonání.


Bones Finále Postmortem: "Není důvod to vzdávat."

30. april 2013 at 7:49 | bones-czech.blog.cz |  interviews
Vyjádření výkonného producenta Stephena Nathana k událostem z finále a jak ovlivní seriál v deváté sérii. Obsahuje spoilery k finále.


David Boreanaz on the Kevin and Bean Radio Show

29. april 2013 at 19:37 | bones-czech.blog.cz |  candids David
David dnes vystoupil v pořadu 'Kevin and Bean' rádia KROQ. Hovoří o úspěchu Bones, proč ho baví režírování. To, že je to obtížné mu nevadí, právě naopak. Samozřejmě mluví o finále, tvrdí, že někdo bude postřelen. Zmiňuje i značku laků své ženy, Chrome Girl. Je také tázán na něco, co se mu nepovedlo při všem tom úspěchu Buffy/Angela a Bones. Tak zmiňuje ty menší nezávislé filmy, které natočil. Na fotce je s Kathy Griffin.



'Bones' 8x23 Review: "I think it's pretty clear what I've done."

29. april 2013 at 16:07 | bones-czech.blog.cz |  reviews
Prvních pár minut tohoto dílu, před úvodní znělkou, se událo neskutečně rychle. Sotva jsem to stíhala, ale posloužilo to svému účelu, tedy dostalo to člověka do takového napjatého módu. Taky jste přitom někdo přemýšlel nad tím, jaká legrace to musí být natáčet v těch oblecích?
Líbila se mi ta scéna, kde Brennanová volila oběť na počítači Angely a ta se jí pak ptala, proč utrácí tolik peněz za software, když mají ji. To zní trochu jako inside joke seriálu samotného. Angela a Hodgins opravdu patří k sobě, oba chtějí, aby Cam byla jejich 'lovely assistant'. To mě opravdu pobavilo. Musím říct, že Arastoo se choval dost statečně, poté co se píchl.
Líbily se mi všechny scény, kde jsou spolu B&B telefonicky/přes skype(?) v kontaktu, Booth a jeho starostlivost o ní. 'I love you,' to už tu chvilku nebylo. Už tady jsem si říkala, proč se kamera zaměřila na Dr. Jacobse... ještě se k tomu dostanu.
Brennan&Hodgins scéna, ta potěšila. Všichni v seriálu jsou přátelé, ale H&B mám po Angela&Brennan nejraději. Oni dva mají skvělé společné scény, těch bych brala víc. Také Cam/Hodgins scéna byla pěkná, Hodgins je skvělá postava.

David Boreanaz » Chrome Girl Launch Party, Dress For Success

29. april 2013 at 7:10 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2013
David a Jaime Boreanaz na zahajovacím večírku Chrome Girl (značky laků na nehty Jaime a její kamarádky, se kterou jim pomáhali jejich manželé). Večírek se konal i v rámci charirativní organizace Dress For Success.

[Twitter] #PainInTheNeck

29. april 2013 at 6:35 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 9
Kevin Hooks: Talentovaný make-up umělec na speciální efekty @KevinYagher kouzlí v #Bones @TJThyne #bolestnakrku


'Bones' for 22nd Annual Media Awards Gala

28. april 2013 at 12:38 | bones-czech.blog.cz |  awards, achievements, voting


Hollywoodská kancelář Muslimské městské rady veřejných vztahů pyšně oceňuje tři vynikající projekty v rámci svého 22. ročníku Media Awards. Letošní hlasy odvahy a svědomí jsou "5 Broken Cameras", The Sundance Film Institue's Feature Film Program a hitový TV seriálu Foxu "Bones".

Seriál Bones ztělesňuje důvod, proč rok co rok konáme naše slavnostní Media Awards. Seriál, který je oddaný představování rozdílných a málo reprezentovaných vyprávění, mezi svými postavami má praktikujícího muslima Arastoo Vaziri, který hrál důležitou roli v několika epizodách za posledních pět sérií. "Bones" představuje divákům žijícího, dýchajícího, normálního muslima, kterého hraje opravdový muslim Pej Vahdat - téměř ojedinělý úspěch v sériovém vysílání.

Slavnostní večírek se konal 27. dubna 2013. Foto s Pej Vahdatem.