July 2013

[Twitter]: Mather Zickel & 9x02 kostýmy

31. july 2013 at 19:29 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 9
Fotka z natáčení Bones z Twitteru, kterou sdílel Mather Zickel s Emily Deschanel. Mather ztvární roli Alda Coultera, Boothova bývalého zpovědníka, který nyní vlastní bar. Dole jsou ještě dva tweety od Emily, první se vztahuje právě k práci s Matherem, "Já: Mather. To je jako jméno? Mather: Ano.' V Bones jsme velmi přívětiví." Druhý ke kostýmní zkoušce k epizodě 9x02, ve kterém budou Booth a Brennanová řešit případ v přestrojení. Inspirací pro kostýmy byla paní Roperová ze seriálu Three's a company.Tamara Taylor: Most memorable moment

31. july 2013 at 7:31 | bones-czech.blog.cz |  quotes
Jaký je váš nejzapamatovatelnější moment z natáčení?
"Musí to být jedno z mnoha společných zpívání, které jsme dělali. My všichni zpívající a tančící na natáčení, což není neobvyklé, když se zeptáte Emily, Davida nebo kohokoliv jiného."

Tamara Taylor, 2006

Sarah Michelle Gellar o manželově nadcházející roli v Bones

30. july 2013 at 22:07 | bones-czech.blog.cz |  news


Sarah Michelle Gellar dala svému manželovi Freddiemu Prinze Jr. své požehnání, aby se objevil v této sérii Bones spolu s jejím bývalým kolegou Davidem Boreanazem.

"Pokud se nebudou líbat, myslím, že to bude zábava. Došlo k tomu vlastně, když jsme spolu David, Freddie a já trávili čas asi tak před dvěma týdny. David tak nějak nadnesl ten nápad. Já hned na to: 'Jistě!' a Freddie: 'Ano!' Byla to konverzace vedená doslova u bazénu," prozradila Gellar při svém turné na propagaci nového seriálu Crazy Ones.


source: tvline.com

TJ: Stage 9, Jon Collier's draft

30. july 2013 at 6:22 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 9
Fotka od TJe ze včerejšího natáčení, zdá se tedy, že v prvním díle deváté série je internistou Daisy.

"Look what Tamara & I found on stage 9 :0)."


Hartův nový tweet: "Zatím nejlepší část dne bylo čtení konceptu Bones příběhu, který všichni chtějí, aby se stal, Jona Colliera."

David Boreanaz - Boat Trip, Hawaii (July 6)

29. july 2013 at 6:33 | bones-czech.blog.cz |  candids David
Fotky Davida se synem Jadenem ještě z jejich rodinné dovolené na Havaji.

image host image host image host image host image host

David Boreanaz » Photoshoot #58

28. july 2013 at 9:17 | bones-czech.blog.cz |  photoshoots David
Výborná fotka Davida pro TV Guide. Bohužel v horší kvalitě.


John Francis Daley pro Nerdist

27. july 2013 at 20:36 | bones-czech.blog.cz |  interviews
Nerdist: S tolika filmy o apokalypse, které se dostávají do kin, co je podle vás přitažlivého na konci světa? Proč jsou tím lidé teď tak posedlí?
John Francis Daley: Upřímně, nemám ponětí. Je divné, jak se tyhle věci dějí všechny ve stejnou dobu. Ve stejný rok vyšly dva filmy o asteroidech. A jiných věcech. Nedokážu teď vyjmenovat, ale většinou mají tendenci vycházet v párech. S tímhle, částečně šlo o strach z roku 2012 a toho chlapa, co mluvil o "Vytržení", ale je to přitažlivé prostředí pro komedii, protože někdy, když se vyrovnáváte s nejhoršími situacemi, můžete je udělat zábavné.

N: Jak jste se stal součástí tohoto projektu?
JFD: No, dostalo se to ke mně v létě 2011. Měl jsem pauzu s Bones. Přišlo mi, že scénář je velmi vtipný a odlišný. V té době už byla obsazena Anna Kendrick, a Craig Robinson, kterého už jsem znal a miloval. Velmi mě to přitahovalo. Když jsme získali zbytek obsazení, bylo to extrémně vzrušující, protože je tu tolik zábavných lidí v jednom filmu. Pracovat s nimi na natáčení byla nejlepší možná dovolená, kterou jsem si mohl udělat.

N: Byl zde docela kompaktní natáčecí rozvrh. Jaké to bylo?
JFD: Jo, byl jsme asi měsíc ve Vancouveru. Za ten celý měsíc slunce vysvitlo jen dvakrát. Myslím, že je to velmi krásné město a pracovat na tak šílené věci s tolika zábavnými lidmi - nebylo to jako práce.

N: To ponuré počasí muselo pomoci nastavit apokalyptický tón.
JFD: Pravda, pravda - velmi se to hodilo.

N: Jedna věc, která se mi opravdu líbila, byly dialogy - obzvlášť vaše a Anny Kendrick - přišlo mi to velmi přirozené.
JFD: Jo, to byla jedna z věcí, o kterou jsme se pokoušeli. Prostě jsme reagovali na tu šílenost, která byla před námi. Kvůli redukovanému natáčecímu rozvrhu jsme měli asi jen den a půl na zkoušení. Byl to v podstatně víkend před začátkem natáčení. Naším cílem bylo udělat to co nejpřirozenější a nejhovorovější, jak bylo možné.

Emily Deschanel » Télé Star Magazine

27. july 2013 at 13:34 | bones-czech.blog.cz |  interviews

» Po všech těch letech, kdo se zná lépe: Booth a Brennanová, nebo David a Emily?
(s úsměvem) David a já spolu trávíme více času, než s vlastními partnery. Někdy se nemůžeme vystát. Ale naše přátelství je silné a nemáme problém říct si, když je něco špatně. Naše přátelství je postavené na upřímnosti.

» Máte syna Henryho. Jaká jste matka a jak jste v tomto ohledu jiná než Brennanová?
Jsou tu jisté podobnosti, protože jsme teď obě matky. Obě nás trochu děsí myšlenka vychování dítěte. Já s manželem ale jedeme na stejné vlně. Například, náš syn spal s námi v naší posteli do 15 měsíců. Také ho chci kojit tak dlouho, jak to bude možné. Jsem si jistá, že to by Brennanová taky ráda, ale nemáme čas se na to v seriálu zaměřit.

» Kdyby se vám mohlo splnit jedno přání pro budoucnost vašeho syna, co by to bylo?
Nakonec chci jen jedno, aby byl šťastný! Doufám, že až bude starší, bude vlídný a soucitný... a soudě dle jeho současného chování, jsme na dobré cestě, takže jsem nadšená.


S9 • SWAT Team (on the set)

27. july 2013 at 9:18 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 9
Dean Lopata, scénárista a producent Bones, na twitteru sdílel fotku z natáčení, kde můžeme vidět FBI SWAT Team.

TJ Thyne at Papa Cristo's & on vacation

26. july 2013 at 9:07 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ
Pár osobních fotek TJe. První je ještě z března z Papa Cristo's restaurace. Ty ostatní jsou z jeho dovolené, kterou strávil cestováním po Spojených státech. Další fotky, které sdílel jsou jídlo, různé krajiny a mapky míst, kde zrovna je atd.