August 2013

Bones - 9x01 - The Secret in the Proposal (Promo)

31. august 2013 at 9:44 | bones-czech.blog.cz
Dvě nová proma, druhé je kombinované pro Bones a Sleepy Hollow, ve kterých je konečně něco zajímavého!


Season Premiere Promo | BONES

30. august 2013 at 22:45 | bones-czech.blog.cz
Nejnovější promo, které vydalo FOX k začátku deváté série. Osobně ho ale pořád nepovažuji úplně za promo k 9x01, protože obsahuje i scény z dalších epizod (takhle, myslím si, že ty první dvě scény jsou z jiného dílu, ale jistě to nevím), i když je v něm rozhodně několik k nových záběrů z prvního dílu. Navíc je to děsně krátké, ale co.

Stills » 9x01 "The Secrets In The Proposal"

30. august 2013 at 22:08 | bones-czech.blog.cz |  season 9
Studio FOX konečně vydalo aspoň promo fotky k první epizodě deváté série "The Secrets In The Proposal". Můžeme tu vidět jak Freddieho Prinze Jr. tak i Mathera Zickela, kteří hrají dvě nové postavy z Boothovy minulosti.


David&Emily » Photoshoot #14 Fox Gallery Shoot

30. august 2013 at 18:56 | bones-czech.blog.cz |  david&emily
TV Line vydalo exkluzivní fotku s David Boreanazem a Emily Deschanel z nejnovějšíbh propagačních fotografií FOXu k Bones. Jistě poznáte, že záběry z pořizování této fotky byly k vidění v promu Gravely Humerus.

Od té doby vyšly ještě dvě nové fotky, na kterých si David a Emily jakože fotí selfie.9x01 The Secrets In The Proposal

30. august 2013 at 6:15 | bones-czech.blog.cz |  Synopsis Season 9
9x01 "The Secrets In The Proposal"
Premiéra: 16. září 2013
Scénář: Hart Hanson, Stephen Nathan
Režie: Ian Toynton

Jeffersonský tým vyšetřuje vraždu Jasona Siedela, účetního ministerstva zahraničí, jehož ostatky byly nalezeny v hotelovém klimatizačním zařízení. Když Booth najde svého starého kamaráda z armády a CIA agenta Danny Becka, jak se sklízí důkazy z bytu oběti, začíná si uvědomovat, že Siedelova vražda by se mohla týkat více podezřelých, než tým čekal. Booth také vyhledá Aldo Clemense, svého přítele a bývalého kněze z dob v armádě, aby mu poradil ohledně jeho vztahu s Brennanovou, nyní když mezi ně vložil Pelant překážku. Brennanová se mezitím musí rozhodnout, zda mít víru v Bootha nebo vztah s ním ukončit.

Vedlejší obsazení: Mather Zickel (Aldo Clemens), Freddie Prinze Jr. (Danny Beck), Patricia Belcher (Caroline Julian), Carla Gallo (Daisy Wick),

Bones - Entertainment Weekly (Sept)

29. august 2013 at 22:11 | bones-czech.blog.cz |  magazines
Parádní fotky Davida a Emily z natáčení první epizody deváté série. "Devátá série Bones, stěny přívěsu Emily Deschanel jsou stále holé, ale pokud nebude tradice přerušena, nezůstanou tak dlouho. Každý rok, jak Deschanel říká, ráda tvoří koláž vzpomínek z dané série - vše od seriálových rekvizit po nepovedené autogramy (jednou napsala děkuji za zeptání místo děkuji za sledování). Další tajemství z natáčení? Deschanel a zbytek obsazení, včetně Davida Boreanaze, jsou známí tím, že se kdykoliv pustí do zpěvu - Deschanel tvrdí, že [tým] umí soundtrack k Annie. "Jsme tak trochu praštění herci a blázniví lidé."

Emily Deschanel, kterou zde můžeme vidět blbnou s Davidem Boreanazem, říká, že má "štěstí", že jejich pouto zůstává silné. "Kdykoliv máme problém, promluvíme si o tom spolu."


[Twitter] BONES News 29/8

29. august 2013 at 21:55 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 9
Pár novinek z Twitteru. Tři fotky kostí, dvě od TJe, jedna od Stephena Nathan s popisem: šest těl x 206 kostí. 1236 kostí. Fotka Stephena a Hart Hansona "Takhle se dělají Bones". Nakonec dvě od Davida s Chuckem Liddellem z právě probíhajícího natáčení. A ještě dva tweety:


Chuck Liddell v Bones

29. august 2013 at 21:45 | bones-czech.blog.cz |  news

FOXovský seriál Bones obsadil do čtvrté epizody deváté série šampiona v bojovém umění Chucka Liddella, známého jako "The Iceman". Jeho postava bude podobně jako on v reálném životě mistrem bojových sportů, který je považován za nejtvrdšího muže na světě.

pozn. epizoda nemusí být odvysílána jako čtvrtá.

source: tvguide.com

David Boreanaz - "Full Circle" Press meeting

29. august 2013 at 6:58 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2013
David Boreanaz na pondělním setkání s novináři kvůli seriálu Full Circle, který se bude vysílat od října na DirecTV. Na fotkách jej můžete vidět s Julianem McMahonem (Čarodějky, Plastická chirurgie s.r.o.), který s ním v seriálu hraje.


První díl deváté série Bones

28. august 2013 at 18:02 | bones-czech.blog.cz |  news
Neboť jsem tu měla už pár dotazů ohledně délky prvního dílu deváté série, nabírám dojmu, že by se tato informace mohla hodit více lidem, tak snad si jí přečte co nejvíc z vás.

Řekla bych, že celý tento zmatek vznikl po zveřejnění článku o vysílání 9x01 na webu bones.cz, jehož autoři vytvářejí titulky k seriálu, ve kterém se na základě informací ze serveru tvrage.com psalo, že první epizoda deváté série bude mít 120 minut a bude se vysílat až příští rok. Netuším sice, jak na tvrage.com na takovou věc přišli, ale opravdu to tak není. Že devátá série začíná 16. září je už jasné. Doufám, že tohle všichni vědí (je to tu i v menu).

Co se týká délky epizody, nejedná se o prodloužený díl. Začátek deváté série bude mít běžných cca 43 minut. Důkazem je i fakt, že po odvysílání Bones v pondělí 16/9 od osmi hodin se od deváté hodiny večerní vysílá nový foxovský seriál Sleepy Hollow.

Pro shrnutí:
BONES 9x01 "The Secrets In The Proposal"
Datum vysílání: 16/9/2013
Délka: 43 minut
» V epizodě se objeví dvě nové postavy z Boothovy minulosti, bývalý kněz (Mather Zickel) a agent CIA (Freddie Prinze Jr.). Zatím nejsou dostupné žádné fotky, promo videa ani oficální synopse. A pro jistotu (neboť jsem na jedné stránce dokonce viděla komentář, kde se někdo divil, že je na promo fotkách k deváté sérii David Boreanaz): v deváté sérii budou hrát všichni herci, kteří tam hráli doposud. Nikdo neodchází.

EDIT: SYNOPSE x STILLS x PROMO

[Opravdu, jakýkoliv článek týkající se odchodu Davida z Bones neberte vážně. On ty svoje tweety, ze kterých pak novináři vytvářejí veliké kauzy, píše z legrace. Vždyť z každého rozhovoru je jasné, jak má seriál a lidi, se kterými pracuje, rád. Je to prostě jen klasický vtipálek David. ;)]