September 2013

Layout #14 Fox Image Campaign

22. september 2013 at 22:27 | bones-czech.blog.cz |  layouts
Krátce: omlouvám se za další změnu po takové chvilce, ale ač se mi líbily fotky, to provedení mi najednou začalo neuvěřitelně vadit. :D Takže tu je nyní toto. Věřte, že chci udělat lay se všemi, ale já prostě neumím pracovat s více lidmi/fotkami. Nevím, jak bych to měla udělat. No nic, nevadí, to stačí. Beztak jsou tyhle typy článků spíše pro mě, abych měla přehled o tom, jaký jsem magor. Nikoho jiného to, hádám, nezajímá.

Snad vám nevadí obměna - menu na pravé straně.

P. S. Už po několikáté chytře vytvořím vrchní okraj stránky, i když nevím, jak to nastavit. Nějaká rada?

Yahoo! TV: 12 otázek pro Emily Deschanel

22. september 2013 at 9:13 | bones-czech.blog.cz |  interviews

› Na internetu je pozdvižení kvůli faktu, že váš skutečný manžel hraje kněze, který oddá vaší televizní svatbu. Hodně lidí o něj má starost.
Vážně? Mně se líbí ten schovaný vtip v tom. Hraje kněze a oddává nás. V seriálu, který píše, "Always Sunny In Philadelphia," také hraje kněze, zbaveného kněžství. Je zábava mít ho tady, zatím odvedl skvělou práci. Ale museli byste se zeptat jeho, jestli mu to vadí. Je tu hodně zábavného dialogu, aby se cítil nepříjemně.

Proč vztah Bootha a Brennanové pro lidi tolik znamená?
Tolik lidí mi říká: "Vaše postava mi tolik připomíná moji manželku." Myslím, že lidé se dokážou ztotožnit. Moje postava je ve světě televize docela jedinečná. Takových ženských postav jste moc neviděli - která je společensky neohrabaná, vynikající ve vědě a není zrovna skromná. Někdy jí chybí takt, když na ní nasadíte negativní nádech. Myslím, že lidem se to líbí a milují vidět jí v zábavný situacích s Boothem a vidět tyhle dvě docela odlišné postavy růst. Lidé chtějí věřit, že láska zvítězí nad vším a všechny rozdíly mohou být vyřešeny, a já tomu také věřím.

Ale uprostřed všech těch zamilovaných scén, nechce se vám někdy zařvat, že někde na svobodě je vrah? Stojí jejich vztah v cestě řešení vražd? Jsou nezodpovědní?
Nemyslím si, že jsme nezodpovědní. Je přirozené, že budete mít v životě vztah a někdy je s lidmi, se kterými pracujete. Ale ať už je to romantické nebo neromantické, je tu dynamika a ta může ovlivnit naše konverzace, způsob, jakým přistustupujeme k věcem. V Jeffersonu a FBI jsme velmi profesionální a zatím se nic do cesty řešení vražd nepostavilo.

Dáváte nám Vaše slovo, že žádný vrah kvůli jejich vztahu neunikl?
Dávám vám své slovo. Žádný vrah ničemu kvůli našemu vztahu neuniká. Možná to spíš pomáhá. Protože spolu více mluvíme, jdeme domů a mluvíme o případech. I když se to snaží nedělat.

Mohla byste být takhle pracovně blízko se svým vlastním manželem?
To je dobrá otázka. Nevím. Myslím, že je úžasné mít vztah, kde jdete oba ven a žijete své životy a přispějete každý potom něčím jiným, protože jste byli vystaveni různým interakcím. Být od sebe je ve vztahu zdravé, ale nevím. Nikdy jsem nepracovala s někým, s kým bych měla vztah.

Vidíte zábavu jinak než Vaši kolegové, protože jste vyrůstala v Los Angeles?
Já prostě přijdu a dělám svojí práci. Nejsem na ta pozlátka a půvab nebo tak něco. Jistě, ráda se hezky obléknu, těším se na své šaty na Emmy - to je pro mě zábava. Ale nikdy jsem neměla žádné iluze ohledně toho, čím Hollywood je či není. Nikdy mi nepřišel nijak úchvatný, kromě těch malých částí, které jsou skutečný život. Věděla jsem, že to zahrnuje těžkou práci. Neříkám, že mám tu nějtěžší práci na světě, ale je tu hodně částí práce, které nejsou líbivé, a neměli byste tím být příliš unešení, protože to je jen povrch.

David Boreanaz » Photoshoot #61

21. september 2013 at 17:04 | bones-czech.blog.cz |  photoshoots David
Propagační fotografie Davida Boreanaze k seriálu Full Circle [o kterém více tady, případně v chystaném článku později]. A já si po dlouhé době měním tapetu na notebooku (za tu první).


BONES: Tamara Taylor Teases Cam’s Identity Theft, Her Favorite S9 Scenes to Film

21. september 2013 at 15:23 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Další část rozhovoru Tamary Taylor s Marisou Roffman. Mluví tu hlavně o ukradené identitě Cam, což se odehraje v druhé epizodě. Arastoo je k ní tady velmi hodný a vlídný. Zatím neví, jestli se tato storyline bude ještě někdy řešit, možná se čas od času zmíní podobně jako ztráta Hodginsova jmění. V této sérii se zatím neobjevila Michelle. Marisa se jí ještě ptá na scény, které se jí zatím při natáčení v S9 líbily nejvíc. Zmiňuje tu z prvního dílu, kdy Hodgins dostane ostatky z klimatizace pomocí padáku a také zrovna natáčeli epizodu, kde pracují s prasetem jménem Kermit.


BONES Season 9: You Ask, I Answer

21. september 2013 at 9:55 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Marisa Roffman: Ve světě Bones se toho nyní děje opravdu hodně. Vlastně je toho tolik - a vzhledem k tomu, že jsem viděla pár dalších epizod S9 - že mě napadlo, že bych mohla vytvořit další Vy se ptáte, já odpovídám...

Jak žhaví jsou Tony a Roxy? Jaká je jejich interakce s hostujícím hvězdami Johnem Ratzenbergerem a Millicent Martin? - @AbbiTVfan
Tony a Roxy jsou fantastičtí a zatraceně zábavní, jako vždy. Je docela fascinující vidět je v interakci s ostatními páry, a v jedné chvíli se Booth a Brennanová zamýšlí nad tím, jak jsou podobní páru, který hrají Ratzenberger a Martin.

Ocenění The Crystal Method za znělku k BONES & Humanitas Prize

21. september 2013 at 9:24 | bones-czech.blog.cz |  awards, achievements, voting
The Crystal Method, kteří stojí za úvodní znělku seriálu BONES, nedávno získali za právě tuto skladbu ceny ASCAP a BMI TV Music. V den premiéry první epizody deváté série se na jejich twitteru také objevila zpráva "Vítej zpátky BONES. S láskou, The Crystal Method."

V červenci jsem také psala o nominaci Stephena Nathana, výkonného producenta a scénáristu Bones, na cenu Humanitas za epizod 8x06 The Patriot In Purgatory. Předávání cen se konalo včera a Stephen tuto cenu získal za svůj scénář k právě této epizodě, která se vrací k útokům 11. září. Ceny Humanitas vzdávají poctu televizním a filmovým scénáristům za vyprávění příběhů, které "opravdově a hluboce prozkoumávají lidskou zkušenost způsobem, který baví a zároveň informuje." Ostatní nominovaní ve stejné kategorii, tedy tvůrci, nad kterými Nathan vyhrál, jsou seriály House s epizodou "Everybody dies", napsanou Davidem Shorem, Eli Attie & Peterem Blakem, a Monday Mornings "Truth or Consequences" od Karen Struck a Davida E. Kelleyho.

image host image host image host image host

Emily Deschanel: On The Set » The Woman In White

20. september 2013 at 7:01 | bones-czech.blog.cz |  bts season 9
Emily Deschanel údajně z přípravy na natáčení epizody The Woman In White, ve které se koná svatba B&B.


[Twitter] Joanna Cassidy: On The Set "The Woman In White"

20. september 2013 at 6:56 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 9
Joanna Cassidy, která hraje v seriálu Boothovu matku, včera na Twitteru sdílela několik fotek z natáčení svatby. Na fotkách je Ryan O'Neal (Max), Ralph White (Hank), David Boreanaz, John F. Daley, Emily Deschanel, Cyndy Lauper, Pej Vahdat (Arastoo), Eugene Byrd (Clark), Michael Grant Terry (Wendell) a Tamara Taylor. V pozadí na jedné fotce lze vidět Patriciu Belcher (Caroline).


9x02 Added stills

20. september 2013 at 6:38 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Čtyři dodatečně vydané fotky k druhé epizodě The Cheat In The Retreat byly přidány do galerie.

image host image host image host image host
GALLERY LINK:

Behind the scenes » "The Cheat In The Retreat"

20. september 2013 at 6:30 | bones-czech.blog.cz |  bts season 9
Fotky z natáčení epizody 9x02 The Cheat In The Retreat, která se vysílá v pondělí.