September 2013

WTFOX SAY?!?! | FOX BROADCASTING

19. september 2013 at 22:42 | bones-czech.blog.cz |  miscellaneous vids
Studio FOX sestříhalo nové video What does the FOX say? na písničku "The Fox" od Ylvis, ve kterém jsou záběry z jejich pořadů a některé jejich hvězdné tváře. Za Bones je tu Tamara Taylor a to v čase 1:14. Musím říct, že se jim to i povedlo, docela zábavné.


Michaela Conlin o Bones a deváté sérii

19. september 2013 at 22:02 | bones-czech.blog.cz |  interviews
› Chci začít diskuzí o některých scénách z předchozích sérii. Nejdřív, mluvila jsem s TJ Thynem a chtěla bych získat vaší perspektivu. Oba máte úžasnou schopnost nejen hrát nejmilejší a nejkouzelnější pár, ale také vkládate spoustu emocí a srdce do vážnějších scén. Jak to udržujete v rovnováze?
Conlin: To byla vždy skvělá součást seriálu, že je tu tón, který je jaksi velmi vážný, intenzivní, ale také velmi odlehčený zároveň. Jsou tu chvíle, kdy je to pro mě jako pro herce výzva, protože ten přechod je velmi rychlý. Můžeme mluvit o vraždě a hned na to o sexuálním životě Angely nebo tak něco. Je to velice delikátní. Pro mě je to o opravdu upřímné komunikaci, tak upřímné, jak je to možné.

V průběhu let, Angela a Hodgins měli vztah jako na houpačce, byli na tom dobře i špatně. Jsem fascinována tou scénou, kdy jste spolu ve vězení a nakonec se vezmete. Byla to tak krásná scéna. Nemůžete být ve vězení zavření napořád? Bylo to prostě úžasné.
Conlin: Pracovali jsme na tom velmi tvrdě. Děkuji, hodně to pro mě znamená. Byl to tak skvělý moment. Myslím, že i pro fanoušky, kteří tomuto páru fandili přes všechny jejich námluvy a rozchody. Myslím, že to Hart zvládl opravdu skvěle. Bylo velmi zajímavé být spolu ve vězeňské cele. Byla to zábava natáčet.

Jak se Angela vyvinula?
Conlin: Vždy se mi líbilo, jak je na začátku Angela jaksi zdráhajícím se členem týmu. V první sérii je moment, kdy jde za Brennanovou a říká: "Nemyslím si, že tohle můžu dělat. Nemyslím si, že tohle všechno zvládnu." Myslím, že tu partu potřebuje víc, než na sobě nechává znát. Vždy říká, že by mohla odejít nebo že je jednou nohou pryč, ale myslím, že ve skutečnosti z disfunkčnosti toho místa získává hodně.

Bones má tyhle skvělé individuální epizody, kdy je vše vyřešené a pak jsou tu ty, které patří k sobě, aby utvořili větší příběh. Co preferujete a jak se na to připravujete?
Conlin: Rozhodně mám ráda příběhy na pokračování. Opravdu mám ráda vše, co se zatím dělo s Angelou a Hodginsem... preferuji tyhle, ale v poslední několika sériích jsme natočili pár samostatných, jako epizoda s bruslařkami nebo epizody, kde chodí v přestrojení - je to pro nás jako skupinu zábavné, ponořit se do toho na osm nebo devět let a bavit se tím. Seriál balancuje obojím, ale preferuji delší příběhy.

Mimochodem, jako fanoušci chceme vidět Angelu s Hodginsem v přestrojení.
Conlin: [se smíchem] Myslím, že to je skvělé. Líbilo by se nám to. Myslím, že Hart a Stephen to kdysi zmínili. Nevím, jestli se to někdy stane, ale musíme přijít s nějakými zábavnými nápady.

'Bones' TJ Thyne: "Epizoda s Pelantem všechny šokuje."

19. september 2013 at 20:40 | bones-czech.blog.cz |  interviews
TJ Thyne je nejlépe známý svou rolí Dr. Jacka Hodginse, nebo prostě jen "Hodginse", v úspěšném FOX seriálu Bones. A když seriál začíná svou devátou sérii, Thyne tvrdí, že není místo, kde by byl raději než na natáčení se svými kolegy.

› Povězte nám, kde jsme skončili v minulé sérii?
Thyne: Bylo šílené z mnoha důvodů, všechny ty příběhy, které se odehrávaly, ale máme nový typ natáčecího rozvrhu, kdy máme dvě, tři nebo čtyři epizody navíc než ukončíme sérii. Volám vám z natáčení, akorát jsme dotočili scénu. Sedím zrovna v laborce. Vím, že jsme skončili tak, že spolu Booth a Brennanová nejsou a tím mizerou Pelantem.

Vím, že zničil Bootha a Brennanovou, ale dříve v sérii ukradl Hodginsovy peníze. Vstupuje to nějak do hry?
Thyne: Dlouho jsme mluvili o tom, že by Hodgins přišel o své peníze a měli jsme tolik různých nápadů, jak to udělat a různé nápady scénáristů... já a Michaela jsme si mysleli, že by to byla skvělá příležitost, změnit se z bohatých na chudé a vidět, jak to ovlivní náš vztah... ale vlastně to ani nevidíme. Je to škoda. Je tu tolik jiných příběhů, že na řešení tohoto není čas.

Jako herec, přijímate to jako součást vašeho průvodního příběhu?
Thyne: Ano, musí to tak být. Momenty, kdy víte, že se vypořádáváte s něčím, co s tím souvisí, jako Pelant nebo rodinné příběhy, kdy je to o Angele nebo Hodginsovi, jistě. Ano.

Jak se Jack vyvinul?
Thyne: Když jsme začali, byl takový šílený vědec, naštvaný chlap s konspiračními teoriemi o všem v životě a měl všechny ty peníze, o kterých nikdo nevěděl a problém s kontrolou vzteku. Tak nějak to vše opustil a stal se milujícím, laskavým partnerem Angely a jejich společného života. Je otec a miluje být otcem. Hodně se za ty roky změnil.

Odvedl jste skvělou práci, protože tak, jak jste jej hrál, i přes všechny jeho problémy, vždy byl kouzelný.
Thyne: Stále nosím ten gumový náramek. Děkuji za to, co jste řekla, je to úžasné. Hrát ho je radost a taková zábava. Je to vtipné, předpokládáte, že některé příběhy uzavřou, a když to tak není, musíte se rozhodnout, kdy to opustit, ale spoustu věcí týkajících se Jacka jsem neopustil. Pořád mám ten náramek a snubní prsten z piercingu z pupíku.

Heat of the Moment from "The Cheat In The Retreat" | BONES

18. september 2013 at 22:04 | bones-czech.blog.cz
Předchozí tři sneak peeks byly nahrazeny za youtube verze a zde je ještě jeden nový. Booth a Brennanová jako Tony a Roxy na skupinovém sezení. Tak tohle mě dost pobavilo. :D


Překlad ↓

[Twitter] Shooting the wedding

18. september 2013 at 20:11 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 9
V tyto dny se stále natáčela svatební epizoda a zde jsou dvě fotky od Davida Boreanaz s ženichem a nevěstou. Co bychom bez něj dělali? Poslední je od Deana Lopaty, taktéž označená jako z natáčení tohoto dílu.


'Bones' post-mortem: Emily Deschanel and David Boreanaz talk Brennan's big leap of faith, tease next week's episode

18. september 2013 at 18:42 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Další rozhovor s Emily a Davidem ze dne, kdy se novinářům promítal první díl a oni pak k dílu odpovídali na otázky. [foto] Předchozí rozhovor i s obsahem byl přidán včera ráno: Bones: David Boreanaz and Emily Deschanel preview miserable Bones and Booth.

Emily říká, že se Brennanová naučila věřit, přestože neměla žádný důkaz, ale z předchozích zkušeností s Boothem vydedukovala fakt, že Booth opravdu musí mít dobrý důvod, takže se rozhodla zariskovat a v srdci našla způsob důvěřovat mu. Dále mluví o druhé epizodě, kde jsou v přestrojení - ta jim pomůže v dalším uzdravování jejich vztahu. Zmiňují, že se B&B museli zúčastnit rituálu potní chýše. Ve skutečnosti to Emily i David už někdy v životě dělali. David to vysvětluje tak, že se jde do týpí, potíte se a máte halucinace, vidíte boha. Emily dodává, že tam jsou horké kameny a pára. Někteří lidé to dělají s peyote, Emily ne, ale říká, že David určitě ano. David dál mluví o halucinacích, a jelikož Emily při tom žádné neměla, proto tvrdí, že on přitom bral peyote. David ale říká, že si ho nevzal, ale měl halucinace na základě samotného zážitku potní chýše.


BONES SEASON 5

18. september 2013 at 7:37 | bones-czech.blog.cz

propagační photoshoot
STILLS
fotografie k epizodám
popisy epizod
z natáčení, za scénou
seznam použité hudby
nepodařené záběry

Soundtrack - Season 9

18. september 2013 at 6:42 | bones-czech.blog.cz |  soundtrack
Seznam použité hudby v deváté sérii. Musím se přiznat, že jsem při prvním sledování 9x01 ani neuvědomila, že tam nějaká písnička hraje. Ale zrovna jí poslouchám a opět dobrá volba.


9x01 The Secrets In The Proposal
› You Belong To Me - The Boxer Rebellion

9x02 The Cheat In The Retreat
› Long Way Down - Frances Cone

9x03 El Carniero en el Coche
› The Fold - Ivan & Alyosha
› Already - DMX
› Dead Ganglion - Nocona

9x04 The Sense In The Sacrifice
› Night Song - Family Band
› Three Chords Good - Graham Parker

9x05 The Lady On The List
› Promised Land - The Milk Carton Kids

9x06 The Woman In White
› Cyndi Lauper - At Last

9x07 The Nazi On The Honeymoon
› Gracias a la Vida - Mercedes Sosa
› Brisa habanerada - Pájaro Canzani
› Cumbia de la Calle - Daniel Diaz
› La Sonora - Pájaro Canzani
› Nuevo Vallenato - Pájaro Canzani

9x08 The Dude In The Dam
› Picture In a Frame - Norah Jones

9x09 The Fury In The Jury
› Monument - Fossil Collective

9x10 The Mystery In The Meat
› Findin My Way - Max Boogie Overdriv

9x11 The Spark In The Park
› Top of the World - Kanary Diamonds

9x13 Big In The Philippines
› Young to See - Charlie Worsham
› Love Dont Die Easy - Charlie Worsham
› How I Learned To Pray - Charlie Worsham
› Want Me Too - Charlie Worsham

9x14 The Master In The Slop
› Sweatshop Boys - Battle Tapes

9x15 The Heiress In The Hill
› Fossil Collective - Half Light

9x16 The Source In The Sludge
› Mree - Lift Me Up

9x18 The Carrot In The Kudzu
› Firstcom Music - One Man Band
› Fauntella Crow - Lost Here

9x19 The Turn In The Urn
› Gareth Dunlop and Kim Richey - One And The Same

9x20 The High In The Low
› Amy Stroup - Sabotage

9x21 The Cold In The Case
› Rebecca Roubion - Break

9x22 The Nail In The Coffin
› Lowpines - Call Off The Hunt

9x23 The Drama In The Queen
› Lady Gaga - Just Dance
› Donna Summer - Last Dance
› Arsi Nami - She Wants to Fly

9x24 The Recluse In The Recliner
› Beck - Wave

BONES Previews from 9x02 The Cheat In The Retreat

18. september 2013 at 6:33 | bones-czech.blog.cz
FOX vydal tři ukázky z druhé epizody The Cheat In The Retreat. Zatím jsou pouze na jejich oficiální stránce, která normální spouští videa jen pro lidi z US oblasti, pokud máte ale prohlížeč Google Chrome, můžete si naistalovat aplikaci Hola Unblocker, díky které si sneak peeks můžete pustit - jeden je nahraný na tumblr. Až vyjde youtube verze, nahradím.

Nově všechny odkazy na tumblr.
NOVĚ: YOUTUBE VERZE


BONES 9x01 The Secrets In The Proposal: SK Titulky

17. september 2013 at 20:22 | bones-czech.blog.cz |  download
Dobrá zprávy pro české a slovenské fanoušky seriálu BONES/Sběratelé kostí: mám pro vás slovenskou verzi titulků k dílu 9x01 The Secrets In The Proposal, za které můžeme poděkovat Ucaně! Díl už jsem s jejími titulky viděla znovu, navrhla pár změn a myslím, že Ucana vytvořila velmi solidní verzi. Nad titulkami strávila dnešní den, takže, prosím, pokud si je stáhnete, bylo by určitě milé vyjádřit jí v komentářích dík.

heslo: 447bones