November 2013

Buy a pie, feed a family

30. november 2013 at 21:14 | bones-czech.blog.cz |  news


David vyzýva svojich fanúškov aby kúpou koláčika podporili "Kúp koláčik nakŕm rodiny", ktorú organizuje nezisková organizácia MANNA (Metropolis Area Neighborhood Nutrition Alliance), ktorá poskytuje potrebnú výživu pre ľudí s HIV, AIDS a ďalšími život ohrozujúcimi ochoreniami.
Finančné prostriedky získané predajom koláčikov pôjdu priamo na prípravu a dodanie výživného jedla v deviatich krajoch Greater Philadephia regiónu. Pripojte sa k Davidovi v darovaní ľuďom v núdzi tým, že navštívite oficiálnu stránku MANNA, kde si môžeme kúpiť koláčik a nakŕmiť rodinu alebo tiež darovať priamo.

source: whosay.com

TJ Thyne with brothers in New York

30. november 2013 at 10:54 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ

TJ Thyne sdílel na svém Instagramu několik fotek z návštěvy New Yorku se svými bratry.

image host image host image host image host image host

David Boreanaz » November candids

29. november 2013 at 18:50 | bones-czech.blog.cz |  candids David

David&Jaime Boreanaz minulý týden na obědě. Mimochodem 24/11 oslavili 12. výročí svatby. Gratuluji!

image host image host image host

Davidovy nejnovější fotky ze sociálních sítí.

image host image host image host image host image host

Zoznam epizód 9x12 - 9x15

28. november 2013 at 12:16 | bones-czech.blog.cz |  news
Epizóda 9x12 - "The Ghost in the Killer"
Epizóda 9x13 - "Big in the Philippines
Epizóda 9x14 - "The Master in the Slop"
Epizóda 9x15 - "Heiress in the Hill"

Názvy epizód sa môžu zmeniť, takže ak sa zmení názov tak ho zoznam "aktualizujem". :)

Bones: 9x10 The Mystery In The Meat - Sledovanost

28. november 2013 at 10:30 | bones-czech.blog.cz |  ratings
Desátou epizodu deváté série "The Mystery In The Meat" sledovalo 5.7 milionů amerických diváků s ratingem 1.5. Oproti prvnímu pátečnímu dílu se jedná o 25% zlepšení. Po třech dnech se rating epizody zvýšil o 47 % na 2.2.

Bones představí ztraceného člena rodiny

27. november 2013 at 21:54 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Miluji tuhle sérii Bones [...]. Co přijde dál? - Maurissa
Devátá série, čas pro návrat ztracených sourozenců! Ano, jeden člen týmů se v budoucí epizodě dozví, že má bratra, o kterém nevěděl. Ale jeho/její nový člen rodiny na tom nebude moc dobře. (Možná se objeví opakovaně, mimochodem.)

source: eonline.com

[Twitter] Pics&Tweets 27/11: Ceny SET a dr. Filmore

27. november 2013 at 11:13 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 9
Fotky z Twitteru za předchozí týden. Většina je taková nic říkající, akorát u té předposlední David napsal, že tam se ta bude řešit budoucnost a chtěl ať lidé hádají, komu kancelář patří a na poslední je Pat Charles, který za seriál převzal SET cenu - za vědu v seriálu!

Na konci jsou ještě přiložené tweety od Scotta Lowella. Ten se v deváté sérii vrátí jako Dr. Filmore (z epizody 6x17 The Feet On The Beach a 7x12 The Suit On The Set).


BONES 9x10 The Mystery In The Meat › DOWNLOAD

26. november 2013 at 19:20 | bones-czech.blog.cz |  download
Jen dopřidávám odkaz ke stažení nejnovější epizody seriálu Bones, pokud jste ji ještě neviděli. Budu ráda, když se po zhlédnutí podělíte o váš názor/dojem z dílu tady v komentářích.
_____________________________________________________________

TORRENT | BITSHARE | WEBSHARE | ULOZ.TO

Začátek na konci aneb konec se nekoná

26. november 2013 at 12:06 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Věřte, že se částečně nesnáším za to, že to dělám, ale za prvé mám zřejmě k Bones ještě větší vztah, než jsem si myslela a k tomu u mě evidentně patří i "práce" tady a evidentně jsem blogový workoholik, ehm, za druhé mě docela dojala vaše reakce na to - vidím návštěvnost, ale napsali lidé, kteří to obvykle nedělají a zřejmě to tu jen navštěvují, tak mě to najednou překvapilo - za třetí, možná bych ten původní článek za jiných okolností vůbec nenapsala/zveřejnila, ať už práce tady zabírá jakékoliv množství času, ale prostě jsem se příliš nechala ovlivnit. A nebo to bylo dobré rozhodnutí a tohle je blbost, kdo ví? *:D*

Napsala ale i Janulik2008, která by v blogu dále pokračovala, ale nechtěla sama. Popravdě, nikdy se mi nelíbila myšlenka na to, že bych vlastní blog měla vést s někým dalším, natož ho někomu úplně předala, ale teď si říkám, proč ne? Když v tom tak nutně zjevně mám potřebu pokračovat, ale vadí mi všechen ten čas strávený nad tím, tak proč si nepřibrat pomoc, že? Navíc je pravidelný návštěvník, takže vím, že má seriál opravdu ráda, proto věřím, že to bude dobré spojení.

Takže ano, vydržela jsem to přesně tři dny. Je mi to až blbé. Takové velké oznámení, a pak z toho nic není. Povyk pro nic a způsobený mnou - nesnáším to každé zvlášť, dohromady je to vážně tragédie, heh. Ehm, a ještě tyhle moje další bláboly. Vážně se omlouvám. Jsou věci, u kterých mám silnou vůli, ale tohle zjevně není jedna z nich.

Pokud se tedy cítíte nějak takto:

Co z toho vyplývá? Blog bude pokračovat jako doposud, akorát kromě mě, původní adminky <Addie>, tu bude přispívat i Janulik2008, které navíc také moc děkuji a vítám jí tu. Doufám, že se ti bude s články dařit. Jance je 20 a pochází z Košic, její články budou tedy pochopitelně ve slovenštině. (Zvlášť se podepisovat nebudeme, neboť autora článku poznáte podle jazyka.)

Od nedělního večera jsou již titulky k desátému dílu, tak si ho můžete konečně pustit, je vynikající. K návratu jsem vytvořila i nový layout, který ač tak nevypadá, zabral plno nastavování. Kdyby to aspoň pro jednou za něco stálo.

Děkuji všem za podporu a omlouvám se za ten zmatek. Doufám, že jste na blog ještě nezanevřeli a budete jej stále navštěvovat a komentovat články jako doposud. Nezapomeňte, že pokud máte nápad na článek (případně jakýkoliv dotaz), přijímáme návrhy.
____________________________________
Momentálně má blog.cz jakési technické problémy, takže blbne jak přidávání článků, tak zveřejňování komentářů. Snad to brzy dají do pořádku.


Bones 9x11 Promo "The Spark in the Park"

25. november 2013 at 20:20 | bones-czech.blog.cz
Epizoda The Spark In The Park se vysílá po týdenní pauze 6. prosince. Scénář napsala Emily Silver - jedna z nejnovějších scénáristek seriálu, jedná se o její první epizodu.