December 2013

PF 2014

31. december 2013 at 15:35 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Zdravím všechny návštěvníky/Bones fanoušky, jak jste si jistě všimli, blog do nového roku vstupuje s novým vzhledem. Doufám, že se všem dobře zobrazuje a že se líbí. [Můžete si i všimnout, že pro odkaz na family site talented.blog.cz jsem použila tentokrát úplně nové herce. Rozhodla jsem se totiž již nepřidávat novinky o Hannah Simone, neboť New Girl už nějakou dobu nesleduji. Vedle zbývající Cobie Smulders, budu nově přidávat o Sarah Rafferty, a čas od času i Gabrielu Machtovi. Oba jsou z výborného právnického seriálu Suits, který rozhodně doporučuji, pokud jej neznáte.]

Chtěla bych vám popřát za sebe a spoluadminku Janku, abyste do nového roku vstoupili úspěšně a vše nejlepší po celý rok 2014. Také doufáme, že budete stránku i nadále navštěvovat a psát komentáře, protože jsme za ně obě velmi vděčné. Společně doufejme, že FOX brzy vydá oficiální oznámení ohledně budoucnosti Bones a snad bude pozitivní a na podzim budeme moci sledovat desátou řadu našeho milovaného seriálu, kterému také přeji spoustu úspěchu v dalším roce.

Nyní už se rozloučím; děkujeme za vaši přízeň a šťastný nový rok!

TJ Thyne je zasnoubený!

31. december 2013 at 9:19 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ
TJ Thyne tráví konec roku cestováním s přítelkyní modelkou Leah Park (23), z čehož oba sdílejí fotky, které přidám, až docestují. V tuto chvíli tu mám ale velkou novinku z jejich výletu na zámek v Německu, kde TJ požádal Leah o ruku a ona řekla ano! Oba tuto událost zdokumentovali na Instagramu, proto si můžete všimnout, že TJ pro svou přítelkyni připravil opravdu pohadkové zasnoubení. Nechyběl kočár s květinami, bílí koně a samozřejmě diamantový zásnubní prstýnek.

Takže gratulace TJovi a Leah k zasnoubení!

image host image host image host image host image host

Stills » 9x13 "Big In The Philippines"

30. december 2013 at 20:33 | bones-czech.blog.cz |  season 9
Pro dnešek druhý set propagačních fotografií, tentokrát již k třinácté epizodě. Wendell se tu bude potýkat s něčím nehezkým, objeví se zde country zpěvák Charlie Worsham a epizodu režíroval David Boreanaz.


Pexeso Bones

30. december 2013 at 19:41 | bones-czech.blog.cz |  download
Johny (janko-zacinko.blog.cz) mi na blogový mail poslal BONES Pexeso, abych ho tu zveřejnila, a já ho tedy nyní s vámi sdílím. Je nahrané jako zaheslovaný soubor .rar na uloz.to. Po stažení si můžete obrázky vytisknout a hrát třeba s rodinou nebo kamarády, pokud máte kolem sebe další Bones fanoušky. HESLO: 447bones

Johnymu velmi děkuji.

Stills » 9x12 "The Ghost In The Killer"

30. december 2013 at 9:20 | bones-czech.blog.cz |  season 9
Propagační fotografie k první povánoční epizodě, více info v menu či popisu epizody.


Epizódy 9x16-9x17

30. december 2013 at 9:00 | bones-czech.blog.cz |  news
Sú známe názvy ďalších dvoch epizód. :)

Epizóda 9x16 - "The Source In The Sludge" ( 28.2.2014)
Epizóda 9x17 - "The Repo Man in the Septic Tank" (07.03.2014)

Shuffle (TJ Thyne, Tamara Taylor, Patricia Belcher) » Download

29. december 2013 at 20:31 | bones-czech.blog.cz |  download
Odkaz ke stažení filmu Shuffle s Bones herci: TJ Thyne, Tamara Taylor a Patricia Belcher. Přiznám se, že jsem sama film ještě neviděla, ale mám ho stažený a rozhodně to mám v plánu. Pokud vám film nic neříká, nebo jste zapomněli, prohlédněte si tento článek: [SHUFFLE].

(Jedná se o torrentový odkaz.)

Emily Deschanel - 'The World We Want' Premiere at The Chinese 6 Theatre

29. december 2013 at 19:38 | bones-czech.blog.cz |  ED - events 2008
Ještě dopřidávám starší fotky Emily z roku 2008, na premiéře filmu The World We Want.

image host image host image host image host

BONES: 8 věcí, které nás čekají na začátku roku 2014

28. december 2013 at 12:09 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Marisa Roffman: Bones úspěšně zakončili rok 2013, a po zhlédnutí několika prvních dílů roku 2014 můžu šťastně říct, že nový odstartují také dobře. Zde je osm lehce spoilerových bodů k tomu, co můžete očekávat, až se seriál vrátí... [9x12 The Ghost In The Killer se vysílá v pátek 10/01/2014.]

  1. Stínový vrah se řeší, trochu, v první epizodě roku 2014. Ale jak zmínil VP Bones Stephen Nathan, k tomuto zločinci přistupují jinak, než k předchozím sériovým vrahům.
  2. Vím, že Booth a Brennanová milují svůj dům, ale po Pelantovi, který se jim tam v minulosti lehce dostal a po tom, co se stane v "The Ghost In The Kiler," možná by se mohli chtít přestěhovat. Nebo investovat do velmi velkého plotu.
  3. Pelant možná přesvědčil Brennanovou, že existuje další sériový vrah, ale jestli někdo další věří jí - nebo chce, aby pokračovala ve vyšetřování - je jiný příběh.
  4. Fanoušky seriálu Buffy The Vampire Slayer možná pobaví některá jména v "The Ghost In The Killer."
  5. Clark potřebuje velmi, velmi dobrý důvod, aby pracoval neuspořádaně.
  6. Věci nikdy nekončí moc dobře, když Hodgins komunikuje s lidmi z jeho minulosti. Tentokrát to není jiné.
  7. Nathan zmínil, že v epizodě "Big In The Philippines" 'uvidíme Wendella potýkat se s něčím, s čím by nikdo z nás nechtěl'... a rozhodně se nemýlil. Opravdu toho nechci prozradit příliš (protože tohle by nemělo být prozrazeno ve spoilerech, a snad ani nebude), ale připravte si kapesníčky.
  8. V "Big In The Philippines" je použita skutečná hudba Charlieho Worshama, takže pokud jste jeho fanoušci, budete s ním v epizodě velmi spokojeni. (A pokud nejste, možná se stanete fanouškem.)

10 Celebrit, které opravdu konají dobro pro zvířata

28. december 2013 at 11:41 | bones-czech.blog.cz |  articles
5. EMILY DESCHANEL
Jak ji znáte: Jako superchytrou Dr. Temperance Brennanovou v seriálu "Bones".
Co dělá pro zvířata: Pomáhala produkovat dokumentární film "How I Became an Elephant", který se pokusil ilustrovat spojistost mezi zneužíváním slonů v Americe a zneužíváním slonů v Asii. V roce 2010 obdržela Deschanel cenu Humane Advocate od organizace HSUS za její neúnavnou podporu klíčových kampaní organizace Human Society of the United States, včetně těch o psích zápasech, továrních chovech a lovu kanadských lachtanů. Emily také slouží v Národní radě zákonného fondu Humane Society a často se účastní předávání cen Genesis organizace HSUS. Je také vegankou a za svůj aktivismus byla oceněna organizací Mercy For Animals.