January 2014

David Boreanaz Congratulates Enlisted On Its 4th Episode

31. january 2014 at 20:43 | bones-czech.blog.cz |  on the set
Fox s Davidem Boreanazem a herci z nového seriálu Enlisted - včetně Geoff Stultse, který hrál hlavní roli ve spin-offu Bones - natočil zábavný klip, kdy oni za ním přijdou s dortem na oslavu čtyř epizod. David jim říká, ať jdou jinam, že natáčí. Podle nich žárlí a říkají mu, že ho žárlivost ke čtyřem epizodám nedostane, zatímco tvrdá práce a oddanost ano. David jim na to říká, že se Bones vysílá už devět sérii. Kluci z Enlisted se diví, že je to vůbec možné a ptají se kolik je to epizod, následně pokorně odchází. Opravdu mě to pobavilo, už nějaký den přemýšlím, že Enlisted dám šanci.


E! Online: Bones Spoilers (Narozeniny)

31. january 2014 at 19:15 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Připravte se na slavení třetích narozenin Christine Booth! V epizodě "The Carrot in the Kudzu" se těšte na oslavu ke třetím narozeninám batolete Brennanové a Bootha, a na to, jak se s nimi snaží hrát honičku (hru na babu).

source: eonline.com

Producent BONES Stephen Nathan: Převrat v Hodginsově životě, nové případy, narozeninová oslava a možný odchod herců jako následek cliffhangeru ve finále?

31. january 2014 at 8:23 | bones-czech.blog.cz |  interviews
GMMR: Dokončili jste již promýšlení zbytku této série? A byli jste spíše připravení na finále série než seriálu?
› STEPHEN NATHAN: Jo. Celou dobu. Předpokládali jsme, že dostaneme 10. sérii, takže jsme se dopracovávali ke konci této, protože víme, jak ji chceme ukončit. Bude to podstatný cliffhanger. Směřujeme k něčemu, co, alespoň dočasně, změní způsob, jakým se řeší zločiny.

GMMR:to souvislost s pracovní nabídkou, kterou Booth dostal na začátku série?
› STEPHEN NATHAN: Ne. Myslíte CIA? Ne. Booth a Brennanová budou stále řešit vraždy, ale bude k tomu docházet jakýmsi jiným způsobem. Seriál zůstane stejný, ale bude jiný.

› GMMR: To je tak jednoznačné…
› STEPHEN NATHAN: Nechcete přijít o to, co má každý rád, ale chcete věcmi otřást.

Previews from "The Heiress In The Hill" | BONES | FOX BROADCASTING

30. january 2014 at 21:50 | bones-czech.blog.cz
Zítra se vysílá poslední epizoda před několikatýdenní pauzou a zde jsou dvě ukázky.


Seriál BONES oficiálně prodloužen a přesouvá se zpět na pondělí!

30. january 2014 at 7:38 | bones-czech.blog.cz |  news
Se čtvrtečním ránem pro vás mám skvělou novinku: FOX oficiálně oznámil prodloužení Bones na desátou sérii! Na podzim se tedy již můžeme těšit na nové díly.

Předseda Foxu Kevin Reilly ve svém prohlášení řekl: "V průběhu devítí sérií se z Bones jako úspěšného krimi seriálu stal milovaný pilíř naší programové sestavy, který rezonuje fanoušky způsobem, kterým to dokáží jen ty nejlepší seriály. Naši diváci přijali Emily, Davida a celé obsazení a všechny postavy Bones za své, a myslím, že si zamilují, co si Hart Hanson a Stephen Nathan pro ně v desáté sérii připravili!"

Seriál tedy zanedlouho oslaví svou jubilejní 200. epizodu. A zdalipak si tvůrci připraví něco speciálního i na epizodu s číslem 206?

Krom toho, přestože si seriál vedl v pátečním vysílání více než dobře, součástí rozhodnutí o jeho pokračování je i další přesun. Již 10. března se Bones budou opět vysílat premiérově v pondělí.

Své nadšení z prodloužení nezapomněli vyjádřit na Twitteru herci a tvůrci v čele s Emily, Davidem, Hartem a Stephenem. Doufám, že i vy máte radost! :)

source: tvline.com

Emily Deschanel on Queen Latifah's Show 29/01/2013

30. january 2014 at 7:29 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Emily Deschanel byla včera hostem v pořadu Queen Latifah a zde si můžete pustit nahrávku - ne příliš dobrá kvalita, ale sledovatelné. Prvně se bavily o fotbalu, komu Emily fandí. Ta říká, že na fotbal moc není, některé související výrazy se musela naučit kvůli svému manželovi. Při první sérii Bones ale vedli sázky na vítěze a Emily se zúčastňovala každý týden, a to tak, že týmy vybírala náhodně a asi dvakrát nebo třikrát vyhrála, když vsadila na Seahawks, čímž se tedy dostává k tomu, že tedy "fandí" jim. Latifah se jí následně ptá, jakou nejzvláštnější přezdívku jí kdo kdy dal. Emily říká, že její manžel jí přezdívká "hromádko", protože hromadí všechny scénáře a různé papíry, organizuje hromádky podle toho, čeho se týkají. Další otázka se týká jejího syna, jak se jí s tak malým dítětem pracuje. Emily říká, že to rozhodně té organizaci nepomáhá, navíc koště a lopatku nikdy nepoužívala tak často jako teď, protože když Henry jí, je to jako by tam těch dvouletých dětí bylo rovnou dvacet, pořád po něm musí uklízet. Také si ho bere s sebou do práce, kde mu je dobře a dobře snáší i mrtvá těla. Emily nad tím už sama ani nepřemýšlí, ostatní se jí ptají, zda je vhodné, aby to viděl, ale jemu se to líbí. Na Halloween se mu moc líbila dekorace s lebkou. Henry k ní přišel, objal ji a říkal "Bones!" Takže je na to zvyklý a vůbec ho ta těla neděsí. V pátek se v show objeví i sestra Emily Zooey, na to Em vypráví, že je skvělé, že nejen dělají to samé, ale pracují i ve stejném studiu. Queen se jí také ptá, jestli jí může něco o Zooey prozradit, aby to na ní mohla použít. Emily říká, že si velmi hlídá svoje věci, na dveře si psala "nevstupovat" a na věci, aby na ně nikdo nesahal a specificky to i adresovala Emily. Dále se jí ptá, jestli se stále snaží dělat mrtvoly horší a nechutnější, protože se jí to tak zdá. Emily říká, že tvůrci se opravdu snaží vymýšlet stále zvláštnější způsoby vražed a nechutných těl. V druhé části, Emily, Queen Latifah a dvě divačky hledají v čokoládovém pudingu kosti.


David Boreanaz at the 37th Flyers Wives Carnival Welcome Celebrity Co-Chair

29. january 2014 at 11:36 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2014
Další novinka týkající se Davida Boreanaze. Ten se 26. ledna zúčastnil Flyers Wives Carnival, což byla akce pořádáná jeho oblíbeným hokejovým týmem Philadephia Flyers na pomoc různým charitám ve Filadelfii. David se podepisoval fanouškům u stánku s Chrome Girl, tedy zdravotně nezávadné značky laků na nehty, kterou vytvořili David, jeho žena a jejich dva přátelé. Pro Flyers navíc vyprodukovali laky v jejich týmových barvách - oranžová, černá, bílá. Také byl vlastně předsedou celé události.

Kromě oficiálních fotek je tu pár od něj samotného z whosay a plno dalších fotek, které sdíleli fanoušci, co se s ním setkali. Také si můžete pustit dvě videa, v jednom je s moderátorem Jimem Jacksonem, kde mluví o Flyers a o jeho předsednictví karnevalu - to pro něj bylo velmi vzrušující, bylo skvělé setkat se s fanoušky - a nakonec zmíní i laky [watch]. V druhém můžete vidět záběry na něj při focení s fanoušky, a také zde vypráví o počasí, které je oproti Kalifornii velmi chladné [watch].

Velmi se mi líbí první, čtvrtá a devátá fotka, seklo mu to.

Emily Deschanel, Michael Rapaport and NFL Tackle Training on The Queen Latifah Show

28. january 2014 at 22:12 | bones-czech.blog.cz |  miscellaneous vids
Emily bude hostem zítřejšího vysílání show Queen Latifah, u které byl předminulý pátek David Boreanaz. Její epizoda se však již natáčela před několika dny, takže tady je malé preview.


Check Mate | BONES | FOX BROADCASTING

28. january 2014 at 22:10 | bones-czech.blog.cz
Fox s opožděním vydal ukázku k poslední odvysílané epizodě, ve které Emily Deschanel vypráví o tom, jak se o Sweetsovi dozvíme něco, co jsme předtím nevěděli - totiž, že je velmi dobrý šachový hráč.


David Boreanaz - 2014 NHL Stadium Series - Media Skate And Game (Jan 22)

27. january 2014 at 20:53 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2014
Další hokejovou hru si David Boreanaz zahrál 22. ledna. Tentokrát však již v LA na Dodger stadiónu.