March 2014

Bones - 9x17 - The Repo Man in the Septic Tank

12. march 2014 at 9:55 | bones-czech.blog.cz
Fox zverejnil nové promo na epizódu 9x17 :)


Toto je naša nová Christine Booth!

12. march 2014 at 9:44 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Takže novú Christínu bude hrať Sunnie Pelant.Zaujimavé asi viete čo ... je to priezvisko Pelant ono ich to prenasleduje stále:D
Hodím vám sem aj video kde môžete počuť rozprávať malú Sunnie :) Kliknite na obrázok tam to nájdete:) . V akej epizode sa má objaviť to ešte nevieme na 100 percent keď som to dozvieme na 100% určite vás informujeme! :)


BONES: ‘The Source in the Sludge’ You Ask, I Answer

3. march 2014 at 21:53 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Bylo zmíněno, že Brennanová chce s Boothem pracovat ještě více, má to a přítomnost agenta CIA nějakou souvislost s tím, jak série skončí?
Víte, myslela jsem si, že tato série skončí tak, že Booth přejde k CIA, ale Stephen Nathan tuto teorii vyvrátil. V tiskových zprávách souvisejících s touto epizodou Nathan a Hart Hanson poznamenali, že "tato epizoda značí začátek trajektorie směřující k finále," ale já mám opravdu pouze jedinou teorii, co by to mohlo znamenat. (A i ta se zdá být špatně.)

Mají Booth a Danny dobré společné scény a myslíte si, že se vrátí?
Mají pár opravdu skvělých scén. Chvíli Boothovi trvá, než zjistí, co se opravdu děje, ale následně je tu několik fantastických věcí, se kterými si David Boreanaz a Freddie Prinze Jr. hrají. A doufám, že se vrátí.

Stephen Nathan kdysi řekl, že uvidíme Bootha, jak o Dannym zajímavým způsobem pochybuje. Je to tak?
Danny je opět hluboko zapletený do případu, ale tentokrát jeho chování vede Bootha k pochybám, zda mu má skutečně věřit, a zda je do případu zapletený ještě více, než se zdá.

Je nějaká šance, že se k sobě vrátí Daisy se Sweetsem?
Z romantického hlediska, o tom se musí ještě rozhodnout. Z platonického hlediska, když má Daisy tajemství, které je pro ni složité udržet, obrátí se na svého Lancelota, aby si s ním o tom promluvila. A naštěstí pro ni, on pro ni má dobrou radu.

Je nějak zmíněna Boothova minulost v armádě?
Ano! Není to nijak velká, důležitá konverzace, ale Booth zmiňuje, že má zkušenosti s tím, jak se člověk může po návratu ze služby změnit. Ale pokud hledáte další zmínky o minulosti, na začátku epizody je roztomilá scéna, která zmiňuje některé věci, kterými si společně Booth a Brennanová prošli.

Na stupnici od jedné do deseti, jaký je závěr epizody?
Uvažovala jsem nad tím, zda na toto vůbec odpovědět, protože to nechci přehnat, takže vynechám oznámkování, ale řeknu tohle: Naprosto zbožňuji závěrečnou scénu. Jako někdo, kdo seriál sleduje od prvního dne, je to takový typ párové konverzace - která je stále tak opravdová v rámci jejich partnerství, které (skoro) vždy měli - že jsem až chtěla dát scénáristům "high five".

______________________________________________________________________

Toto je také bohužel můj poslední článek tady - tentokrát nadobro. Omlouvám se, ale je to tak. Všem děkuji, dále pokračujte ve sledování seriálu a užívejte si ho. :-) Janulik2008 říkala, že by ráda pokračovala a možná ještě s někým, ale má toho teď moc, takže popravdě netuším, jak to dopadne. Mohu mluvit akorát sama za sebe.


BONES: TV Line Spoilers

2. march 2014 at 22:43 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Pár lehce spoilerových novinek před článkem "You ask, I answer" k dalšímu dílu od Marisy Roffman.

Ohledně smrti Ralpha Waita a zda bude tato smutná událost zapracována i do seriálového děje.
Pokud by k něčemu takovému mělo dojít, uvidíme to až v desáté řadě, neboť scénáristé mají kostru příběhů závěru deváté řady již hotovou.

Další novinkou je casting news. V seriálu se objeví na Oscara nominovaná herečka Shohreh Aghdashloo, a to v roli matky internisty Arastoa Vaziriho Deeny. Ta (podle všeho i s otcem Arastoa - jméno herce zatím neznámé) příjíží do města, aby se setkala s partnerkou svého syna. Zdá se, že Arastoovi rodiče jsou velmi tradiční a nejspíš kritičtí a série otázek, které ke Cam směřují, vedou Arastoa ke strachu z toho, že jeho rodiče vztah s Cam neschvalují.

source: tvline.com

[Twitter] Sarah Michelle Gellar w/ David Boreanaz & Emily Deschanel

2. march 2014 at 21:23 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 9
Herečka Sarah Michelle Gellar nedávno zveřejnila na twitteru fotografii, která zajisté potěšila mnoho fanoušků po celém světě. Je na ní totiž ona, její bývalý kolega David Boreanaz se současnou kolegyní Emily Deschanel. Jednoduše fandoms collide. Manžel Sarah Freddie Prinze Jr. navíc hraje i v nejnovější řadě Bones.