July 2014

'BONES' Full Panel at Comic Con San Diego 2014

30. july 2014 at 10:52 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Tak jsme se konečně dočkali i celého panelu Bones na Comic Conu, na kterém vystoupili výkonný producent Stephen Nathan a herci Emily Deschanel a David Boreanaz. Určitě doporučuji udělat si čas a pustit si video, můžu vám totiž zaručit, že nudit se nebudete. Překlad jste si mohli přečíst již v sobotu [Comic Con 2014: 'Bones' Panel], pokud vám jde čistě jen o informace. Ale David s Emily jsou jako vždy neuvěřitelně zábavní, byla by škoda nevyužít příležitosti vidět celý panel. Jak můžete vidět na animaci a jak jsem již psala v článku, David s Emily zpívali před každou otázkou fanouška svoji improvizovanou písničku "fan questions".Bones Q&A with Emily Deschanel & Stephen Nathan SDCC 2014

30. july 2014 at 9:38 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Rozhovory se Stephenem a Emily z press room na Comic Conu. Poslední jsou na youtube, všechna ostatní si můžete pustit na jejich zdrojové stránce po kliknutí na obrázek.

Emily pro Zap2It: Jak už má Brennanová ve zvyku, když se děje něco těžkého, ponoří se do práce. V prvním díle mají tělo, které souvisí s celou tou konspirací, Brennanová se snaží za každou cenu dostat Bootha z vězení, protože má strach o jeho bezpečí. Booth na tom není dobře, je pro něj těžké, že ho zradila FBI.

[Twitter] A bruise is a bruise is #HollywoodMakeup #Booth10

28. july 2014 at 22:17 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 10
Fotka, kterou před chvílí sdílel David. Nanášejí mu na tělo make-up jako modřiny, ke kterým přišel Booth ve vězení. Myslím na chudáka Bootha, ale jak dlouho se dá myslet na Bootha u takovéhle fotky? On to musí dělat naschvál. Navíc vůbec nevypadá na svůj věk, nikdy mě to nepřestane udivovat.


Emily Deschanel » Photoshoot #48

28. july 2014 at 21:14 | bones-czech.blog.cz |  photoshoots Emily
Portrét Emily z letošního Comic Conu pro Entertainment Weekly.David Boreanaz in Nintendo Lounge On The TV Guide Magazine Yacht At Comic-Con #TVGMYacht

28. july 2014 at 21:11 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2014
David Boreanaz v pátek v San Diegu na jachtě magazínu TV Guide v salánku s Nintendem.

Comic Con 2014: 'Bones' Panel

26. july 2014 at 17:44 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Výkonný producent Stephen Nathan a hvězdy seriálu 'Bones' David Boreanaz a Emily Deschanel se včera účastnili Comic Conu v San Diegu, kde podávali rozhovory, podepisovali se fanouškům a vystoupili na hodinovém panelu. V průběhu panelu prozradili, co uvidíme v desáté sérii a zároveň bavili fanoušky žertováním a škádlením, kterým jsou známí.
David Boreanaz po příchodu nafotil několik "selfies", s moderátorkou Sandrou Gonzalez, s fanoušky v sále a samozřejmě i se svou kolegyní a šéfem. Následně vtipkuje o scéně, kterou natáčeli včera: "Přišel jsem a ona se dívala na kosti." Ve skutečnosti natáčeli scénu před kanceláří obhájce. Desátá série začne čtyři měsíce po událostech ve finále, přičemž Booth je ve vězení a Brennanová s lidmi z laborky dělá, co je v jejích silách, aby ho osvobodili. David také navrhl scénu, ve které by Brennanová oholila Boothovy vousy. Prý ale diskuze o tom nešla moc dobře, Emily se totiž obává, že by ho řízla. Označuje se za nemotornou.

David mluvil o tom, že Booth trpí post-traumatickou stresovou poruchou, místo anglické zkratky PTSD však vyslovil PSTD, a tak ho Emily nezapomněla opravit. Následně si Emily a Stephen dobírali Davida za způsob, jakým vyslovuje slovo "kulky" (bullets). David neopomenul ani žert spojený se seriálem Castle, když popisoval, jaké má vztah B&B základy, mají kosti (taktéž ve smyslu základy), nežijí v 'zámcích' (Castle). Emily se ho ptá, proč to musel vytahovat, on ale říká, že nic nevytahuje, zámky má rád, má rád padací mosty, ale k tomu, aby měl člověk zámky a padací mosty, potřebuje kosti (=základy).

Ohledně prvního dílu, Bootha zradila instituce, které zasvětil život. Otřese to základy seriálu - zda může dále věřit FBI a vrátit se do práce. Emily mluví i o stavu Brennanové: "Booth je ve vězení, ona je se svým dítětem, sama, má velké starosti. Booth ve vězení není v bezpečí. Ona se zaměřuje na práci. Když je toho na ní moc a děje se něco děsivého, zaměří se na práci." Stephen hovoří přímo o konspiraci v FBI: "Děje se to už desetiletí. Zastaví to v několika prvních epizodách. Ale nevíme, jak úplné zakončení to je." Nevyloučil ani dalšího sériového vraha.

David s Emily dále zmiňují nový dům pro Bootha a Brennanovou, David vtipkuje, že budou bydlet v karavanu. Stephen opět zmiňuje epizody, které chystají. [VÍCE ZDE] Ohledně 200. epizody, bude se jednaT o zvláštní díl, který napíše on a Hart Hanson.

Emily chce po Davidovi, aby řekl některá slova kvůli tomu, jak je vyslovuje. Ve chvíli, kdy David začne dělat hlouposti, Emily dělá, že odchází. Emily následně chválí fanoušky, za jejich podporu, díky nim se seriál dostal takhle daleko. David chválí Emily a říká, že úspěch seriálu neberou jako jistotu. "Chceme vás bavit, lidi… důležitá je následující scéna, následující moment." Stephen zase vychvaluje Davida a Emily: "Udržují tyhle postavy naživu, takže když začneme psát, je tu vždy něco nového. Nepřijde nám, že seriál stojí na místě, nenudí nás to, tady po deseti letech, stále nás těší psát, protože je tu toho ještě tolik." Všichni tři zmiňují scénáristy, včetně Emily Silver, která je včera v sále zastupovala.

Ohledně režírování Emily. "Nevím. Kdysi jsem chtěla režírovat a otěhotněla jsem. Je to možnost, ale jsem teď nyní více zaměřená na mateřství. Bylo by skvělé, kdyby k tomu jednou došlo." Také dodala, že David nastavil laťku vysoko.

Když byli požádání, aby se navzájem popsali třemi přídavnými jmény, David o Emily: "Vášnivá. Krásná. Smyslná. Silná. Nezávislá. Už přestanu." Emily o Davidovi: "Spontánní. Zábavný. Šílený. Talentovaný. Pohledný. Sexy. Svůdný. Skvělé instinkty."

Následovali otázky fanoušků, při kterých David a Emily prozpěvovali "fan questions."

Stephen doufá v návrat Cyndi Lauper. Řeč přijde i na smrt Ralpha Waita (Hank Booth). David je z toho rozrušený. Stephen potvrzuje, že na to v seriálu přijde řeč, ale nechtějí toho využívat. Co takhle muzikálová epizoda? "Hart muzikály nesnáší víc než kdokoliv na světě, a přísahal, že se to nikdy nestane." Hart má ale nyní plno práce s novým seriál Backstrom, takže ač to neplánují, ani to nevylučuje.

Fanoušek žádá Emily, aby se zasmála jako Brennanová. Ta podotýká, že je to možná její skutečný smích, a směje se.

Ohledně návratu Zacka. "Erica a Zacha Addyho moc milujeme," říká Emily. Podle Stephena ale nemají žádné plány na jeho návrat. "Seriál se posunul dál s jinými postavami. Stále na něj myslíme. Je to možnost, ale v tuto chvíli to není plánované." Opět ale uvidíme Hodginsova bratra. V průběhu panelu dojde i na otázku ohledně opasku 'cocky', který Booth již nenosí. David reaguje: "Myslím, že je pro mě důležité se s Boothem neustále vyvíjet. Když jsem v seriálu začal, byly zde jisté věci, ke kterým jsem tíhnul." Odložit opasek bylo úmyslné rozhodnutí na základě Boothovy psychiky.

Jak již bylo zmíněno, letos chystají epizodu o obchodování s lidmi/imigrací, kterou bude psát Emily Silver. "Máme jistou zodpovědnost podívat se na problémy, které ovlivňují každého, nebo by měly. Je to důležitá součást, aby seriál zůstal reálný."

Ohledně spolupráce mezi Emily a Davidem, Deschanel říká: "Učíme se od sebe navzájem. Je těžké to upřesnit. Hodně jsem se toho od Davida naučila. Před tímhle seriálem dělal dva seriály, a já nikdy v seriálu nehrála. Jak udržet tempo, jak se chránit, když někdo tahá jiným směrem." David doplňuje: "Jde nám o přítomnost. Pokud je to chaotické, musíme do sebe ťuknout, musíme udělat takovou věc, náš oční kontakt a srazit pěsti."

Emily dále hovoří o silných, inteligentních ženách ve vědě, velmi se jí to líbí. Nechutná scéna, která se jí drží v paměti? "Musela jsem si nasadit rukavici z lidské ruky. To bylo nechutné. Ten den jsem nemohla sníst svou snídani." Při natáčení je proti tomu imunní, ale sledovat to potom v televizi je těžké. K tomu Stephen popisuje scénu, se kterou měli cenzoři problém. "Bylo to rozložené tělo v polívce a byla vidět jen hlava. Máme jistou odpovědnost znechutit vás."

Panel zakončila Emily promluvou o vývoji Brennanové spojeném s dcerou Christine a Boothem. "Jednou z úžasných věcí na práci v televizním seriálu je vývoj, který s postavou vidíte. Když někoho hluboce milujete a oni milují vás [Booth], můžete se úžasným způsobem změnit. Je úžasné hrát to a vidět postavu takhle se časem měnit."

Tak jak se vám panel líbil? Dle poskytnutých informací, těšíte se na desátou sérii? Emily s Davidem nezklamali a jako vždy pobavili.

David Boreanaz & Emily Deschanel on the TV Guide Yacht in San Diego (July 25)

26. july 2014 at 10:00 | bones-czech.blog.cz |  candids
V tuto chvíli poslední fotka ze San Diega. David s Emily na jachtě TV Guide, později nejspíš vydají i video. Vždycky se snažím neplést sem nějaké své výjevy, ale obzvlášť u Comic Conu to nejde, protože oni dva jsou jednoduše dokonalí a vždy jsem z nich nadšená, jak se mají rádi a jsou prostě skutečně dobří přátelé.


David&Emily » Photoshoot #15 Fox Comic Con Fanfare 2014

26. july 2014 at 9:45 | bones-czech.blog.cz |  david&emily
David a Emily se včera na Comic Conu fotili ve fotobudce FOXu a výsledné fotky vyšly ve formě animací. Pak je tu jedu BTS fotka. Oni dva jsou vážně nejlepší, prostě úžasní.


"Bones" Stars Emily Deschanel & David Boreanaz at Comic-Con 2014 - TVLine

26. july 2014 at 8:23 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
- fotka s Michaelem v plné verzi po kliknutí na náhled -
Zde již rozhovor Emily a Davida s Michaelem Ausiellem z TVLine. Mluví o novém domě Bootha a Brennanové, je prý velmi odlišný od toho prvního, je mnohem víc prosklený. Michael přechází k tomu, že nová série začíná s Boothem ve vězení, David má proto naroustlé vousy. Emily říká, že se jí to líbí. David říká, že by je radši neměl, ale byla to jeho volba, přišlo mu to zajímavé a vhodné vzhledem k tomu, čím si Booth prochází. Emily se směje, když říkal, že by ty vousy raději neměl, tak jí David říká, že to svědí. Jeho dceři se to nelíbí, prosí ho, aby se toho zbavil. Michael se ptá, jestli si to tak nechá, David vtipkuje, že v 21. epizodě si to oholí. Letos by mělo být 22 epizod. Emily popisuje, jak Brennanová tvrdě pracuje na tom, aby očistila Boothovo jméno, navíc se musela přestěhovat. Michael se ptá, jestli to dělala fyzicky ona, nebo si někoho najala, Emily odpovídá, že snad si někoho najala, ale v seriálu to není vidět. U toho zmiňuje, že se ve skutečnosti také zrovna přestěhovala. K Boothově posttraumatické stresové poruše David říká, že toho neuvidíme hodně, spíš je to zvýraznění toho, jak si tím prošel již v minulosti. Emily ale dodává, že z počátku je Booth jiný než předtím. David žertuje, že opravdovým problém bude látka, kterou Brennanové zvolila na jeho sedačku, zapomeňme na nějaké spiknutí. Opravdu nás čeká nové těhotenstsví. Ohledně nového agenta, David s ním zatím dělal jen krátce, je pro něj něco jako pro Brennanovou její stážisté.