August 2014

Emily Deschanel: Rozhovor pro Laika Magazine

30. august 2014 at 8:00 | bones-czech.blog.cz |  interviews
Konečně vyšly lepší verze stránek z Laika Magazine s Emily a tak jsem vám mohla dopřeložit rozhovor s ní. Je to celkem dlouhé, ale snad si to i tak rádi přečtete. Snad vše dává smysl, není to vždy tak jednoduché.

* * *

"Docela nerada sleduji sama sebe," přiznává Emily Deschanel ohledně svých televizních vystoupení mezi sousty v Native Foods Cafe na západě LA, v jednom z jejích oblíbených míst. Je ráno před vysíláním finále deváté série jejího krimi zábavně dramatického seriálu Bones, ale nic na vystupování Deschanel neprozrazuje fakt, že je hvězdou jednoho z nejmilovanějších a nejstálejších televizních seriálů - nejdéle vysílané drama Fox Network vůbec, čímž poráží i Akta X. Vlasy přirozeně stažené, s pouze lehkým podkladovým make-upem a řasenkou, Deschanel je spíše vytížená pracující máma spíše než herečka v hlavní roli v Hollywoodu. Je odzbrojujícím způsobem reálná a naprosto bez přetvářky.

"Moje máma teď hlídá mého syna, tak dostávám zprávy," směje se při kontrole svého lehce omláceného iPhonu. Výchova dítěte (dvou a půlletého Henryho) při intenzivním pracovním harmonogramu (Bones se natáčí deset měsíců v roce) a příprava na stěhování do nového domu po dvou letech renovací naráz není tak snadné zvládat. A ona je přesto až překvapivě skromná ohledně celé té věci. Když zmíním, že úspěch seriálu je z velké části díky tomu silnému spojení, které diváci cítí k její postavě - chytré a sebejisté antropoložce jménem Temperance "Bones" Brennan - Deschanel rychle podotkne, "Je to díky každé postavě, opravdu."

Její pokora je osvěžujícím způsobem netypická pro Hollywood, je to však přesně opačná vlastnost, která z Brennanové udělala mezi diváky takový hit. "Je lehce kousavá, což je zábava. Myslím, že ne často je prostor pro takovou ženskou postavu." Brennanová je odlišná - složitá ale geniální, vlídná ale často arogantní, ve stylu House. Dynamická hlavní postava byla součástí větší vize tvůrce seriálu Harta Hansona, který chtěl zkombinovat temný humor s vědou, příběhy bohatých postav s vysoce nápaditými kriminálními zápletkami.

David Boreanaz' panel: Wizard World Comic Con Chicago

29. august 2014 at 21:29 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Zde je část Davidova panelu na Wizard World Comic Conu v Chicagu. V bodech jsem to pro vás přeložila, pod druhým videem, které zachycuje setkání jednoho fanouška s Davidem při autogramiádě. Přinesl mu ukázat plyšovou loutku Angela z páté řady seriálu.Emily Deschanel - Drunk History

27. august 2014 at 12:40 | bones-czech.blog.cz |  - ed career
Nevím, jak dlouho bude video funční, každopádně v tuto chvíli si můžete pustit příběh z epizody Drunk History, ve které vystoupila Emily Deschanel. Ta zde ztvárnila Babe Didrikson Zaharias, sportovní hvězdu, která žila v první polovině 20. století (x). Cílem pořadu je odvyprávět část historie pomocí opilých vypravěčů. Osobně mě styl vyprávění u toho dost pobavil.


Mega Buzz: Bones spoilers

27. august 2014 at 12:25 | bones-czech.blog.cz |  spoilers


» Něco zajímavého ohledně Bones, co by nesouviselo s Boothem ve vězení? - Maggie
Přestože snaha dostat Bootha z vězení zabere většinu času prvního dílu, výkonný producent Stephen Nathan se těší na představení nové postavy v FBI - agenta v podání Johna Boyda, který "pozmění, jak Booth dělá svou práci, Booth a Sweets ho budou muset konfrontovat." Mimo to, Cam a Arastoa, kteří se v minulé sérii sešli s rodiči Arastoa, čekají nové milníky. "Narazí na výzvy, na které naráží každý vztah, jakmile se stále více sbližují," říká Nathan. Hmm, mohlo by to souviset se zprávami o dítěti z Comic Conu?

source: tvguide.com

JFD: Scénáristé filmu 'Horrible Bosses' vyprodukují komedii z vězeňského prostředí

27. august 2014 at 12:23 | bones-czech.blog.cz |  articles
Relativity Studios vyprodukuje, bude financovat a distribuovat akční komedii z vězeňského prostředí All Day and a Night, která sleduje štáb televizních novin při jejich práci na příběhu o životech dvou vězeňských strážců. Producenty projektu budou scénáristé Horrible Bosses 1&2 Jonathan Goldstein a John Francis Daley, scénář podle nápadu Goldsteina a Daleyho napsali Paul Ruehl a Lester Lewis.

Film sleduje štáb televizních novin, který se vydá do vězení, aby zaznamenali život dvou strážců. Ale když vypuknou násilné nepokoje, je štáb uvězněn uvnitř spolu se strážci. "All Day and a Night" je vězeňský slang pro život bez podmínky.

Goldstein a Daley dále režírují komedii Vacation s Edem Helmsem, kterou také spolu napsali. Jejich nejnovější film, pokračování Horrible Bosses, vchází do kin v listopadu.


David Boreanaz - Wizard World Chicago Comic Con 2014 Panel (Aug 23)

25. august 2014 at 22:42 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2014
A konečně i fotky ze samotného Wizard World Conu, kde měl David opět svůj vlastní panel, podepisoval se fanouškům a s těmi nejšťastnějšími (s těmi, co si to zaplatili :D) se i vyfotil. První fotka je ještě z instagramu, David si dal místní pizzu a rád s ní i zapózoval, na druhé je s ním bývalý kolega ze seriálu Angel J. Augustus Richards. Miluju ty fotky, kde se usmívá, on má prostě takový nejzlatější úsměv.

David Boreanaz at Eric & Kathy's show in Chicago

25. august 2014 at 22:27 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2014
Fotky z Davidovy návštěvy studia rádiové stanice 101.9 fm The MIX v pořadu Erica a Kathy v Chicagu. [Poslech a překlad]

David Boreanaz in Chicago: Eric&Kathy Show, Fox 32

25. august 2014 at 13:40 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
» David Boreanaz strávil uplynulý víkend v Chicagu kvůli Wizard World Conu. Den před konáním samotné konvence vystoupil v rádio pořadu Erica a Kathy z 101.9fm THE MIX. Vy si jeho rozhovor můžete pustit, v čase 16:50 - 24:30. Začátek je i natočen na videu.
» Davidovi hned na začátku dají moderátoři tvarovací nafukovací balónek. Je rád, že so do Chicaga dostal, naposledy tam byl před 14 lety s Christianem Kanem. Je tam ale jen tzv. na skok kvůli Comic Conu. David zmiňuje, že za ním stojí plno lidí s telefony. Chválí pořadatele Wizard conů, jeden z nich je jeho kamarád, který ho dostal i na WWC ve Filadelfii. Moderátoři se ho ptají na nejšílenější zkušenost, kterou na conech zažil. On říká, že moc těchto panelů za sebou nemá, vzpomíná na jeden v Londýně kvůli Buffy/Angelovi, ale myslí, že ho tyhle sešlosti trochu děsily. Lidé, kteří tam chodí jsou velmi vášniví a on je za to miluje, převlékají se za různé postavy, mají úžasné kostýmy. Z hlediská zážitků je nejlepší, když za ním lidé chodí a chtějí s ním strávit čas, který se jim snaží dopřát, ale nejde to na moc dlouho. Někteří se ho chytí za ruku a on pak neví, co dělat. Dávají mu dárky - ponožky, tužky, jeho oblíbené pivo, snaží se jim věnovat, ale zároveň musí pokračovat v cestě kvůli časovému programu. Jedna žena ho takhle nechtěla pustit a pak začala brečet. Co se týká šíleností, podle něj je to celé šílené. Moderátor pak říká, že se ho fanoušci Buffy a Angela jistě ptají na věci, o kterých nemá ani tušení. David souhlasí, říká, že fanoušci toho vědí mnohem víc než on, pamatují si, co přesně měl na sobě a dialogy. Pro něj je těžké pamatovat si i co dělal minulý čtvrtek pro Bones, protože se toho v drama děje tolik. Shrunuje závěr deváté řady a začátek 10. série. Booth je tedy ve vězení, Brennanová ho musí dostat ven, řeší se FBI konspirace. To je otázka pár prvních epizod, pak se vrací ke své klasické práci na případech. Moderátoři se také ptají, zda navštívil kvůli této storyline opravdové vězení. David říká, že ne, ale v rámci natáčení Bones za devět let natáčeli už několikrát ve vězení a na různých místech, kde se nachází těla. Ta jsou šílená, ale tvůrci těchto těl jsou skvělí a člověk už ty nechutnosti časem moc nevnímá. Nakonec se dostanou k hokeji, jehož je David velkým fanouškem. Nezapomene zmíňit své oblíbené Flyers a že s nimi dělá mnoho věcí, také vzpomíná na zážitek, který měl, když se účastnil předávání NHL cen (kde i předával cenu).


» Dále vystoupil v pořadu FOX 32. Mluví o tom, jaký zážitek to byl, když Bones pilot byl studiem vybrán k první sérii a pak pár let pokračoval a najednou mají za sebou devět let. Nemohl by být šťastnější a pyšnější na lidi, kteří seriál tvoří a na svou kolegyni Emily, se kterou se fantasticky pracuje. Vzrušující je i fakt, že letos dojdou k 200. epizodě, kterou bude David režírovat. Moderátorka se ptá na přesun z Angela, jelikož byl tolik známý jako ztvárnitel té postavy. David vypráví, jak v roční pauze mezi Angelem a Bones, kdy natáčel nějaké filmy, zjistil, že se chce vrátit k seriálům a chtěl najít postavu, která je více okouzlující, více sarkastická, odlišná a měl štěstí, že narazil na Bones. Scénář k pilotu mu připomínal film Honba za diamantem, byla v tom skvělá komedie a drama. Takže pro něj to byl přirozený přesun, ale je velký rozdíl ve způsobu natáčení těchto seriálů, dynamiky jsou odlišné, v Bones je méně práce se zeleným plátnem. Jeho postava v Bones je podle něj k hraní skvělá. Opět shrnuje finále a první díl. Booth bude mít jisté pocity nejistoty, PTSP, bude mít nedůvěru k uřádům, ale Brennanová mu pomůže získat opět rozum (tyto problémy se týkají hlavně prvních dvou epizod). Na otázku zda by byl pro Buffy reunion, říká, že na tyhle věci se neříká ne, ale zároveň si nemyslí, že by se to někdy stalo, těžko říct. WWC je skvělá příležitost sejít se s celebritami a lidmi, co tam chodí. Jsou to vášniví fanoušci, kteří miluji určité postavy. Velmi rád dělá tyhle panely, ve kterých může mluvit o práci.


Michaela Conlin attends Variety and Women in Film Emmy Nominee Celebration powered by Samsung Galaxy, West Hollywood, CA (Aug 23rd)

24. august 2014 at 20:59 | bones-czech.blog.cz |  MC - events 2014
Michaela se včera účastnila večírku "Variety and Women in Film" v rámci před-nominačních akcí k cenám Emmy. Velmi jí to slušelo.

EXCLUSIVE: Behind the Scenes of BONES... What's New for Season 10?

24. august 2014 at 13:40 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
gif credits: x
Jak jsme před pár dny viděli fotky z chystaného rozhovoru s Davidem a Emily, zde je již video (které vám nejspíš neuniklo někdy ve středu večer). Část s nimi je cca kolem 2:20 a zde je stručný překlad. Tanner Thomason se jich ptá, jaké to je vstupovat do desáté série. David o tom moc nepřemýšlí, Emily radí, aby se Davida neptal na budoucnost ani minulost. Díky čemu jsou pro ně postavy stále zajímavé? Pro Davida jsou to scénáristé a možnost pracovat s "někým tak krásným jako je Emily Deschanel, která vnáší do seriálu styl a lásku." Emily na to reaguje: "Ale zmlkni. Lichotíš mi." Dále zmiňuje její těhotenství, které bylo použito i v seriálu, přičemž si nebyla jistá, že to bude fungovat, změnila se tím dynamika seriálu. Tanner následně převede řeč na jejich chemii, přičemž poté, co po vzoru Davida do Emily také šťouchne, David mu říká, že se nesmí dotýkat jeho kolegyně. Tanner chce po Emily, aby předstírala, že tam David není a řekla, jak se s ním spolupracuje jako s hercem a režisérem. Emily ho jako režíséra velmi chválí, ví přesně, co ve scéně chce, a umí mluvit s herci, je zábavný, má spoustu energie, která je bezmezná. Následně má předstírat David, že tam není Emily a říct, jaké to je režírovat své kolegy. Podle něj je to fantastické, stále ho něčím překvapují.