September 2014

EOnline Spoiler Chat: Bones 10x02

30. september 2014 at 16:39 | bones-czech.blog.cz |  spoilers


Carina: Nevím, jak budu moci dále sledovat Bones po té šokující smrti. Stále jsem v šoku a potřebuji se připravit na to, co bude dál.
Neobtěžujte se před sledováním epizody s řasenkou, protože důsledky Sweetsovy šokující smrti vás rozpláčou, obzvlášť scéna s Christine, která možná roztříští vaše (a Boothovo a Brennanové) srdce na milion kousíčků. A ano, je zde pohřeb pro Sweetse a je krásný a srdcervoucí a devastující a utěšující.


Emily Deschanel at The Conscientious Table: Rethinking our Food System Event (Sept 29)

30. september 2014 at 14:31 | bones-czech.blog.cz |  ED - events 2014
Od rána čekám na více kvalitních fotek, ale pořád nic, tak zatím aspoň tyto, snad se jich pak objeví víc. Emily Deschanel na akci "The Conscientious Table", kterou pořádala Farm Sanctuary - organizace na ochranu zvířat. Velmi jí sluší tahle délka i barva vlasů, vypadala krásně.


Behind The Scenes: "The Lance To The Heart"

29. september 2014 at 22:45 | bones-czech.blog.cz |  bts season 10
Tři fotky z natáčení druhé epizody.


'Bones' Spoilers: 9 Things to Know about 'The Lance to the Heart'

29. september 2014 at 22:23 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Devět spoilerů o 10x02 The Lance to the Heart od reportérky z BuddyTV, která již epizodu viděla.
Sweetsův vrah
Booth vždy dopadne pachatele, a to se nikdy nezmění. Avšak, poté co je útočník zatčen a nechystá se vyzradit jméno svého zaměstnavatele, nehledě na to, co Booth udělá nebo řekne, pustí se do něj Brennanová. A muž nemá proti naštvané Brennanové šanci. Ano v této epizodě opět uvidíme fantastickou Brennanovou.

Nikdo není takový, jak se zdá
Nic nepředpokládejte, lidi. Vzhled může klamat. Pamatujete si postavu Keyser Soze? Najděte si to. A když jste u toho, vyhledejte si i eukaryontní fototropismus a budete o krok napřed, když začne vyplývat pravda na povrch.

Hodgins a Angela pracují spolu
Přes DNA zobrazení spolupracují Hodgins a Angela, aby zjistili tajemství konspirace. Mají mezi sebou několik silných scén, kde si vyměňují všelijaký vědecký žargon. V podstatě jsou u vytržení, a díky bohu za to.

Tamara Taylor - The Rape Foundation's Annual Brunch (Sept 28)

29. september 2014 at 16:39 | bones-czech.blog.cz |  TT - events 2014
Tamara Taylor se včera účastnila benefičního brunche organizace The Rape Foundation (kterou podporují s Emily). Velmi jí to slušelo, měla pěkné šaty a ty o kousek delší vlasy vypadají skvěle.


Exclusive: Hvězda a producent 'Bones' reagují na temný zvrat

28. september 2014 at 21:05 | bones-czech.blog.cz |  interviews
K událostem z prvního dílu desáté série se samozřejmě vyjádřil i John Francis Daley (Sweets). Ač nám všem bude chybět, to co tu říká, že si už jaký malý přál režírovat - musíme mu to přát a být za něj rádi. Bude to chvíli bolet, a nebude to jednoduché zvyknout si na seriál bez něj, ale Bones se bez něj obejdou, hlavní je, že on bude dělat, co ho dělá šťastným.

Bones, populární krimi drama stanice Fox, vstoupilo do své 10. série s temným zvratem, smrtí mladého FBI psychologa Lance Sweetse (John Francis Daley). Sweets, který v průběhu seriálu dospěl na profilovače, byl umlácen k smrti, když se snažil získat dokument, aby pomohl FBI Zvláštnímu agentovi Seeley Boothovi (David Boreanaz) a forenzní antropoložce Temperance Brennan (Emily Deschanel) s důležitým případem.

Postava pronesla svá poslední slova právě k Boothovi a Brennanové, ke kolegům, kteří pro něj byli jako členové rodiny.

"Mezi Sweetsem a Boothem byl bratrský vztah, skutečné pouto, opravdové přátelství," řekl Daley přes telefon z Atlanty, kde režíruje film Vacation.

V exkluzivním interview s USA Today 29letý herec popisuje smrt své postavy jako "ponurý moment" a říká, že "chvíli brečel jako dítě" poté, co dotočil svou závěrečnou scénu, kde je Sweets uzavřen v pytli na mrtvoly. Řekl, že scéna se smrtí byla obzvlášť emocionální.

"Pamatuji si, jak to při natáčení té scény zasáhlo Davida a Emily. Oba byli v té chvíli velmi emotivní," pokračuje Daley, který popisuje způsob smrti za "strašlivý a velmi šokující. V seriálu jsem strávil většinu svých dvacátých let, a naštěstí je to úžasná rodina. Poslední den byl pro mě velmi smutný a neskutečný."

Sweetsova smrt je výsledek Daleyho úspěchu za kamerou. Herec, který napsal několik scénářů s partnerem Jonathanem Goldsteinem (Horrible Bosses, Cloudy with a Chance of Meathballs 2, The Incredible Burt Wonderstone), požádal o pauzu v Bones, aby se mohl pustit do svého prvního režírování, filmu Vacation, s Edem Helmsem, Christinou Applegate a Chrisem Hemsworthem.

Výkonný producent Stephen Nathan tvrdí, že smrt jeho postavy dávala větší smysl. Bylo by složité najít způsob, jak nechat Sweets zmizet až na čtyři měsíce, přičemž vzhledem k úspěchu Daleyho, očekává, že po Vacation dostane další nabídky. "Zdálo se to jako nejbolestivější, ale nejslušnější způsob, jak se s tím v seriálu vypořádat."

Možnost odchodu a smrti jeho postavy bylo "těžké rozhodnutí, ale o režírování jsem snil už jako malý kluk… a přišlo mi to jako přirozený krok," říká Daley a doufá, že mu fanoušci smrt jeho postavy nedávají za zlé. Velmi oceňuje, že jej studio, společnost a producenti nechali vzít tuto příležitost. "Byla to velmi přátelská situace a jsem velmi vděčný. Mám takové štěstí, že jsem mohl v tomhle seriálu být takhle dlouho."

Oba muži byli překvapení, že zprávy o Sweetsově smrti, která se natáčela víc jak před měsícem, se nedostaly ven. Podle Nathana fanoušky nejspíš obelstila zpráva, že Daisy Wick (Carla Gallo) čeká jeho syna, stejně jako nepravděpodobnost smrti hlavní postavy v úvodním díle série.

Postavy se se svým kolegou rozloučí v epizodě, která se vysílá příští týden, a navazuje několik hodin po prvním díle. Konspirace v FBI tak bude brzy vyřešena, neboť tým má osobnější důvod; nalézt Sweetsova vraha, kvůli odplatě a vykoupení. "Dělají to pro Sweetse, nejen kvůli jeho památce, ale aby poctili jeho syna."

source: usatoday.com

BTS 10x01 The Conspiracy In The Corpse: Parker&Christine

28. september 2014 at 8:51 | bones-czech.blog.cz |  bts season 10
Tak zde již máme potvrzeno, že Parkera Bootha bude nově ztvárnit Gavin MacIntosh (dříve Ty Panitz), a to díky instagramu Sunnie Pelant, Christine Booth. Tam totiž sdíleli fotku z natáčení prvního dílu, na které jsou sourozenci spolu. Možná vás překvapí, pokud jste již díl viděli, že je to BTS z 10x01, přestože tam Parker nebyl. No, jistým způsobem byl - B&B mají totiž v ložnici fotku dětí [foto], takže Gavin a Sunnie spolu byli, aby se vyfotili.

Osobně mi změna herce vlastně nevadí, pokud to znamená, že se jim podaří mít víc epizod s Parkerem. Asi to bude chvíli nezvyk, Tyovi moc Gavin podobný není, zase ale vypadá mnohem víc jako David. A nejspíš bude i lepší herec.


10x02 Synopsis Update

28. september 2014 at 8:42 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Malý update ohledně popisu druhé epizody desáté série. Ten byl totiž po odvysílání první epizody doplněn:

Mezitím tým v Jeffersonu pohřbívá svého milovaného přítele a kolegu Lance Sweetse po jeho tragické smrti, ale ještě předtím jim pomůže vyřešit případ.

Mimochodem, jedna reportérka druhou epizodu viděla a je podle ní stejně přesvědčivá jako první, a jak popis již naznačil, má velkou návaznost na úvodní díl.

BONES Season 10 Premiere Post-Mortem: Stephen Nathan o událostech v The Conspiracy In The Corpse

27. september 2014 at 16:07 | bones-czech.blog.cz |  interviews
POZOR SPOILERY!
Je to celkem dlouhé, ale o to víc doufám, že si to někdo přečte. V půlce jsem ten překlad chtěla vzdát. :D
V posledních okamžicích prvního dílu desáté série BONES, Booth a Brennanová mluví se svědkem, který by mohl pomoci vyřešit konspiraci, která vedla k tomu, že Booth strávil měsíce ve vězení… akorát ve stejnou chvíli obdrží telefonát, že je Sweets ve špatném stavu poté, co byl napaden. Dvojice za ním spěchá, ale je příliš pozdě - vnitřně krvácí a umírá. (A aby to bylo ještě horší: Sweets se měl stát otcem.)

Toto rozhodnutí bylo ovlivněno nabitým rozvrhem Johna Francise Daleyho (Daley zrovna režíruje film Vacation), a zatímco ho seriál mohl jen poslat někam jinam mimo svět Bones, výkonný producent Stephen Nathan dnes ráno malé skupině reportérů řekl, že odepsání Sweetse se zdálo neautentické.

"To nám přišlo jako podvod. Zdálo se to jako špatné zacházení s postavou, která bylo tak důležitou součástí seriálu. Sweets a John jsou v seriálu milováni. Milujeme Johna, a poslat ho v první epizodě pryč, aniž bychom věděli, kdy se vrátí, za prvé: ta epizoda by pak musela být o tom. A to jsme nemohli udělat, protože sledujeme velmi specifický a intenzivní příběh s konspirací. Takže to bychom museli odložit na stranu a nějak zapracovat Sweetsův odchod, a teprve pak se vrátit k tomu [spiknutí]. To by opravdu nebyl dobrý začátek série."

Bones Premiere Shocker: Proč musel [spoiler] zemřít?

27. september 2014 at 12:44 | bones-czech.blog.cz |  interviews
Mnozí z vás již vědí, co se stalo v prvním díle desáté série, a možná jste z toho v šoku a smutní. To je něco, s čím tvůrci samozřejmě počítali. Ale vás bude jistě zajímat, proč se tak stalo, a co nás čeká dále, takže zde je rozhovor se Stephenem Nathanem. (Později přidám ještě druhý.)

POZOR SPOILERY!