December 2014

Happy 2015!

31. december 2014 at 22:49 | bones-czech.blog.cz |  info/news
credits: x
Zdravím krátce před koncem roku 2014.

Chci všem návštěvníkům a fanouškům BONES a v podstatě celému světu popřát, ať je rok 2015 lepší než ten, který právě končí. Je to přeci jen čas podívat se zpátky a poučit se z toho, co bylo letos špatně a pokusit se to napravit. Mluvím tedy o celosvětovém měřítku, ale platí to i na naše osobní životy. Všichni máme příležitost začít s pomyslným čistým štítem, tak bychom toho měli využít. A teď nemluvím o hloupých předsevzetích, ale o opravdovém rozhodnutí a chtění něco změnit. Věřím tomu, že osobní štěstí si každý tvoříme sami - a vlastně si i sami určujeme, co to pro nás znamená, a skrze to se pak můžeme dohromady snažit o lepší svět.

Jestli vám přijde, že melu hlouposti, vůbec by mě to nepřekvapilo, tyhle věci neumím psát. Ale upřímně všem přeji vše nejlepší do roku 2015, hodně štěstí a úspěchů, ale především zdraví, to je koneckonců nejdůležitější. A v tom celovětovém měřítku by se hodilo víc rozumu.

Taky chci poděkovat za všechny návštěvy a komentáře. Jsem ráda za každého z vás, přeci jen to tu nevedu kvůli sobě. Už jsem tu s tím tuším dvakrát skončila, a pak se zase vrátila, kvůli takovým těm výčitkám, že nikdo jiný to nedělá. A obzvlášť proto jsem ráda za vaši přetrvávající přízeň, pro mě to znamená, že má smysl blog dál vést.
Pro zajímavost - ač má toplist jisté chyby, tak stejně využiji jejich čísel - počítadlo zaznamenalo za tento rok přibližně 85 tisíc individuálních návštěv, a zveřejnila jsem 591 článků (592 pokud bych počítala tento), které se přidaly k předchodzím 2182. Což je i vaše zásluha, takže opravdu děkuji.

Co se týká samotného seriálu, stalo se toho hodně. Wendellovi byla diagnostikována rakovina, Hodgins zjistil, že má bratra, Christine oslavila třetí narozeniny, tým "chytil" dalšího sériového vraha, což vedlo až k FBI konspiraci, díky níž Booth strávil tři měsíce ve vězení, ztratili jsme Sweetse, kterému Daisy porodila syna, tým se rozrostl o dva nové squinternisty a FBI agenta Aubreyho, a seriál odvysílal svou 200. epizodu.
A už teď je jasné, že nás toho hodně čeká i v druhé půlce desáté série, při troše štěstí i v jedenácté.

Tak ještě jednou: přeji vám, aby vstup do nového roku byl úspěšný a příjemný, a aby se vám dařilo, když ne celý tak aspoň většinu roku 2015! A vše nejlepší štábu, hercům i seriálu, ať se mu stále daří s diváky tak, jako doposud a ať mají scénáristé dobré nápady, které nás stále budou bavit. :-)

(A malý bonus na závěr: 7. 1. se koná předávání People's Choice Awards, kde má potrvzenou účast Emily Deschanel.)


TJ Thyne with Fans

31. december 2014 at 14:23 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ

Několik fotek TJe s fanoušky, kromě té páté a šesté, ty jsou z nějakých akcí.

image host image host image host image host image host

Devátá řada Sběratelů kostí na Prima Love!

30. december 2014 at 17:37 | bones-czech.blog.cz |  news
AKTUALIZACE: Jen znovu zveřejňuji článek, abych připomněla, že již DNES ve 20:05 na Prima Love začíná devátá řada.
Mám tu příjemnou novinku pro fanoušky, kteří sledují Sběratele kostí na Prima Love. Konečně se totiž i na české obrazovky dostane devátá řada! A vlastně ještě tento rok. Ano, správně, tento rok. První díl deváté řady se totiž vysílá již příští úterý 30.12.2014. A druhou potěšující zprávou je, že je budou vysílat již ve 20:05.

Sběratelé kostí IX (1) (Bones) "Tajemství žádosti o ruku"
30. 12. 2014, 20:05 - Prima Love
Kůstka spolu s týmem řeší případ mrtvého mladíka, který byl nalezen v klimatizační jednotce velkého hotelu. Šlo o tajného agenta CIA. A Bootha trápí, že nemůže říct Kůstce, proč jí dal košem.

"Booth loves you... Not being married is a sin to him." © shipping-bb-everyday

TJ Thyne as Professor Hodgins

30. december 2014 at 15:03 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ
Přemýšlela jsem, co s touhle fotkou, protože je evidentně focená v rámci speciálních promofotek ke dvousté epizodě, ale sdílel jí sám TJ a jak vidíte, fotil si jí z monitoru, proto jí nechci zařazovat mezi k tomu propagačnímu photoshootu. Tak jí prostě dám TJových osobních fotek.


Emily Deschanel in People Magazine

30. december 2014 at 10:05 | bones-czech.blog.cz |  magazines
(x)

Booth & Brennan | Something I Need

29. december 2014 at 10:43 | bones-czech.blog.cz |  fanmade
Mám sice připravených mnoho "opravdových" článků, ale myslím, že menší rozptýlení neuškodí. A tohle je jedno z mých vůbec nejoblíbenějších Booth/Brennan videí. Nejenže je skvěle sestříhané, písnička v něm použitá je jedna z mých nejoblíbenějších od mé nejoblíbenější skupiny, OneRepublic. Byla jsem i na jejich koncertě letos v listopadu; můj první koncert vůbec. K videu ale, určitě si ho pusťte, jestli ho již neznáte, je výborné.


Caleb Deschanel o svých dcerách, Emily a Zooey

28. december 2014 at 18:25 | bones-czech.blog.cz |  interviews
Rozhovor s otcem Emily a Zooey Deschanel, kameramenem Calebem Deschanel.

Obě Vaše dcery jsou velmi úspěšné herečky. Podporoval jste je nebo odrazoval od práce v oboru?
› No, moje manželka je také herečka. Ale již od velmi útlého věku chtěla naše dcera Zooey vlézt do filmu The Wizard of Oz a být v něm. Vždy taková byla. Emily zajímala architektura a různé další věci, ale poté šla na Bostonskou univerzitu na divadelní program. Studovala čtyři roky, poté se stala herečkou.

Byl jejich talent zřejmý od počátku?
› Hodily na střední školu, která každý rok pořádala benefiční akci, kabaretní show, kde dělávaly krátké satiry a zpívaly a další zábavné kousky. A rodiče některých dětí byli slavní a účastnili se toho. Obě děti už od 12 nebo 13 let, se tehdy klidně postavily před 2000 lidí a nebyly nervózní. Kdybych se před tolik lidí postavil já, jednoduše bych roztál. Ale ony obě to milovaly - a ne nutně kvůli všem těm výhodám slávy, i když to jim pomáhá dělat, co chtějí. Ale kvůli tomu procesu, kdy hrají různé věci. Což já nechápu.

Bylo pro Vás obtížné zůstat jim nablízko, vzhledem k tomu, že jste hodně cestoval?
› Když vyrůstaly, bylo to těžké. Doslova jsem na osm let přestal natáčet celovečerní filmy a režíroval jsem televizní reklamy, abych od nich nemusel být tak dlouho pryč. Když byly starší, na konci středí školy, měly kamarády a už svého tátu tolik nepotřebovaly. Ale v té době, kdy byly mladší, buď jsme je brávali s sebou a chodily do školy kdekoliv, kde jsme byli, nebo je učila moje žena. V létě to bylo jednoduché, ale ke konci školního roku, musely dělat své úkoly a pak přijely na návštěvu. Vždy jsme si toho byli vědomí a snažili se udržet rodinu pohromadě. A stále jsme si velmi blízcí, což je pěkné.


David&Emily » Photoshoot #18 TV Guide Photobooth

28. december 2014 at 12:04 | bones-czech.blog.cz |  david&emily
Další koláž TV Guide s fotkami seriálových herců z různých akcí, na které jsou David s Emily z letošního Comic Conu.


Bones Series 10 - Cast Highlights

27. december 2014 at 10:17 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Herci o svých oblíbených aspektech natáčení seriálu. TJ vyzdvihuje přátelství, která byla seriálem zformována, a především smích. Ač by to člověk nemusel čekat u krimi seriálu, při natáčení se opravdu hodně nasmějí. Emily zmiňuje praktické žerty (jako prdící polštářek nebo přístroj), které se tuším týkají hlavně Davida, a podobné hlouposti. Tamara říká, že ona, Michaela a Emily mají své specifické taneční pohyby. Její je hraní na nohu jako na kytaru, Emily pohyb ani neví, jak popsat, ale je mimořádně výjimečný a trochu děsivý. Emily ještě na konci říká, že má připravený vtípek, který chce provést nějakému režisérovi: kdy máte něco, co se dá na mobil, a ten pak vypadá, že je rozbitý. Žertuje, že pro takové věci žije.


SkyLiving: Bones Series 10 Preview

27. december 2014 at 10:06 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Desátá řada BONES se v lednu začíná vysílat na britské stanici Sky Living, která měla zastoupení i na oslavě 200. epizody, kde vyzpovídala herce ohledně dění v seriálu. Co tedy říkají, není nic nového, akorát jsou to nové záběry z té oslavy, tak vám to sem stejně dávám.