200 Episodes To Die For

8. december 2014 at 8:21 | bones-czech.blog.cz |  Miscellaneous
V létě 2014 FOX požádal skupinku fanoušků BONES o pomoc s vytvořením speciálních grafů jako součást propagace a oslavy 200. epizody seriálu. Tyto grafy zabraly půl roku a obsahují informace po prvních deset epizod 10. série. A co tyto statistiky a grafy znázorňují?

1. Motivy k vraždě
2. Zda šlo o vraždu, nehodu či opodstatněné zabití
3. Pohlaví a rasy vrahů a obětí
4. Zda oběti zemřeli venku nebo někde uvnitř, čas smrti a příčinu smrti
5. 10 věcí, které si tým přivezl do laborky
6. V jaké části epizody jsme se dozvěděli: indentitu oběti, příčinu smrti, vražednou zbraň
7. Kolikrát jsme viděli daný jev mezi Boothem a Brennanovou
8. Časová linie vývoje vztahu Bootha a Brennanové
9. Kolikrát jsme viděli daný jev mezi Angelou a Hodginsem a časová linie jejich vztah
10. Kolikrát jsme viděli určité scény/slyšeli jisté hlášky

Upřímně jsem z některých grafů trošku zmatená, ale jinak je to opravdu skvělá práce.

Myslím, že přečíst se to dá, ale pokud vám to dělá problém, stačí si obrázek uložit nebo otevřít v nové kartě, je pak o něco větší.

 


Comments

1 Janka Janka | 8. december 2014 at 10:03 | React

Absolútne šialená práca :D :D :D Z niektorých som tiež zmätená. Úprimne, mňa dosť prekvapuje, že to Bones dotiahli až takto ďaleko. B/B sú spolu už štvrtý rok, majú dieťa, sú manželia ... Dynamika medzi nimi je úplne iná, ale stále majú čo ponúknuť. Myslím, že to je veľmi vzácne a právom ich to radí k najúspešnejsím seriálom FOXu. 10 rokov je veľmi veľa času, David a Emily v každom rozhovore hovoria, že su k sebe úrpimní, preto dokázali byť spolu tak dlho. Si viem úplne predstaviť, ako si povedia: "Daj mi pokoj, nemám na teba dnes náladu" :D Som zvedavá, čo spraví so seriálom Emilyno tehotenstvo. A som zvedavá na 200. epizódu ... a som zvedavá, či FOX objedná 11. sériu :).

2 brre brre | Web | 8. december 2014 at 11:53 | React

v některých se trochu ztrácím ale i tak je hodně zajímavý se na to podívat a porovnat to...stalo se toho hodně a člověk si to vlastně ani neuvědomuje takže je skvělý se nad tím zamyslet i takhle:o)

3 Addie Addie | 8. december 2014 at 12:54 | React

[1]: Přesně, nad tím taky občas přemýšlím. Hlavně s všemi těmi přesuny a když prý stanice Fox z Bones úplně nadšená nebyla (versus studio, které ano), tak to je vážně někdy neuvěřitelné, že jim Fox dala takovou šanci, díky které zažil seriál ohromný vývoj, co se týká techniky i postav. Je to úžasné:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement