January 2015

BONES S6: Deletes Scenes

31. january 2015 at 17:57 | bones-czech.blog.cz |  dvd bonuses
Poslední vystřižené scény, které tu ješte nejsou, ze šesté řady. Upřímně, ta první je asi jediná scéna, u které mě opravdu mrzí a štve, že jí v televizi neodvysílali. Přijde mi dost důležitá a Angeliny hlášky o Hannah nemají chybu. Taky i to, co říká Brennanová, je podle mě významné; myslím tu část, že i kdyby mohla, tak to neznamená, že by to udělat měla. Jednoduše se jedná o skvělý dialog, proto jsem ji přeložila celou.

Angela: Je tohle jízda z lítosti?
Brennan: Nevím, co to znamená.
Angela: Znamená to, že kvůli mému těhotenství a tomu, že jsem vdaná a tak, spolu netrávíme v poslední době tolik času a ty si to chceš vynahradit.
Brennan: Ne, tohle není jízda z lítosti. Jde o pracovní cestu. Angelo, přestože jsi předložila své důvody, proč se mnou netrávíš tolik času, termín lítost naznačuje, že to já bych měla cítit lítost, a že ty si myslíš, že je to moje vina.
Angela: Páni, kde ses to naučila?
Brennan: Trávím víc času se Sweetsem, Boothem a Hannah, kteří všichni přeceňují hodnotu lidské interakce. Ovlivnilo mě to. Myslíš si, že je to moje vina?
Angela: Možná. Taky může jít jen o hormony. Mimochodem, nejsem nadšená, že jsi do toho seznamu zahrnula Hannah.
Brennan: Žárlíš na mé přátelství s Hannah?
Angela: Přeji si, aby neexistovala, i když je příjemná a zábavná.
Brennan: To je.
Angela: Nesnáším Hannah. Přála bych si, aby odešla.
Brennan: Nemám moc to zařídit.
Angela: No, nejspíš máš, zlato. Jen nevíš, jak ji použít.
Brennan: I kdybych to mohla udělat, neznamená to, že bych měla.
Angela: Hannah překáží. To je celé.
Brennan: Cítím povinnost ujistit tě, že ačkoliv mám Hannah ráda, ty jsi moje nejdražší přítelkyně. Booth mi jednou řekl, že existuje jediný člověk, kterého můžeš milovat nejvíc. Mám pocit, že se to dá aplikovat i na přátelství. Ty jsi pro mě ten člověk. Ty pláčeš?
Angela: A nemůžou za to hormony.


Twitter | Pics from the set

31. january 2015 at 9:04 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 10
Nejnovější fotky z Twitteru. První s Tamarou Taylor je už pár dní stará. Na druhé a třetí můžete vidět, jak příšerně rozbitý má TJ Thyne telefon, ale prý pořád docela funguje. :) A nejspíš se dá říct, že v 10x16 bude internistou Clark. Na další fotce je TJ s Johnem Boydem ze středy. Z tohoto týdne by měla být i fotka s Emily. TJ s Pej Vahdatem je z víkendu, kdy se TJ zajel podívat na Peje do divadla na jeho novou hru. Také si můžete všimnout nového názvu epizody "The Lost In The Found", nejspíš 10x17. Emily Silver také ve čtvrtek tweetnula, že slyší z post-produkce "kdybys byl/a s ním, taky bys byl/a v nebezpečí" s tím, že nechala hádat fanoušky, kdo to komu řekl a co to znamená (tuším jde o 10x15).David Boreanaz: Celebrity na ledě pro charitu

29. january 2015 at 21:00 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Krátké video z minulého víkendu, kdy si David Boreanaz zahrál hokej v rámci Echoes of Hope, organizace Luca Robitaillea a jeho ženy na pomoc dětem z dětských domovů. Je tam pár záběru z ledu, od půl minuty do konce videa je už krátká část rozhovoru s Davidem, kde mluví o hraní hokeje a o tom, co se mu na Park City/Utahu líbí. (Jaime je ze Salt Lake City a pokud vím, tak tam mají něco jako druhý domov, nebo tam jezdí k rodičům Jaime, prostě tam jezdí často.)

"Na ledě vedu hodně řeči. Ale zvládnu být zticha. Dokážu se ovládat... Rád se procházím po hlavní ulici. Rád si tu dávám s dětmi zmrzlinu. Mám rád místní whiskey, patří mezi mé oblíbené. Tak nějak se z vás automaticky stane kovboj. Líbí se mi to."

A pár nových fotek Davida ze zápasu, z ramonaridgewell.wordpress.com.

image host image host image host image host image host
GALLERY LINK:

Behind the scenes » Season 10

29. january 2015 at 20:16 | bones-czech.blog.cz
1 | 2
GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
GALLERY LINK:
GALLERY LINK:
GALLERY LINK:
GALLERY LINK:
GALLERY LINK:
GALLERY LINK:
GALLERY LINK:
GALLERY LINK:
1 | 2

Emily Deschanel - Short movie: Mute

28. january 2015 at 8:05 | bones-czech.blog.cz |  - ed career
Jeden z krátkých filmů, které natočila Emily Deschanel. Je z roku 2005 a režírovala ho Melissa Joan Hart.


Sběratelé kostí: Seznam posledních přání

27. january 2015 at 17:40 | bones-czech.blog.cz |  info/news

Sběratelé kostí IX (5) Seznam posledních přání
27. 1. 2015, 20:15 - Prima Love

Na útesu je objevena zavěšená mrtvola rozcupovaná dravci. Agenti brzy zjistí identitu zemřelého i to, že měl pokročilé stádium rakoviny. Natáčel videa, kde líčil svět pohledem umírajícího. Byly peníze vydělané na videích motivem k vraždě?

FBI zkouší virtuální profilovací systém, který by mohl nahradit Sweetse, zatímco Booth a Brennanová konečně plánují svoji svatbu.

The B & V Podcast - Episode 1

27. january 2015 at 17:27 | bones-czech.blog.cz |  candids David
David začal nahrávat tzv. podcast se svým dobrý kamarádem Joeym Vendettou, a vy si první záznam můžete pustit na play.it. Poslouchala jsem to celé, ale překládat to nebudu, protože většina částí snad ani nejde pořádně přeložit, neboť je to prostě konverzaci mezi dvěma kamarády, mluví jeden přes druhého, místy uhýbají od tématu apod. Pár zajímavých věcí, které se v nahrávce můžete dozvědět: při nahrávání tam s ním byl jeho táta, David má doma na toaletě prkýnko, které se samo zavírá a otvírá, s Joeym se poznali při hokejové hře, jediná věc, kterou mu Joey závidí je koncert Led Zeppelin v Londýně v roce 2007, na který kvůli nemoci on sám nemohl, ale David na něm byl a byl podle něj úžasný. Svého syna chtěl původně pojmenovat Vincent. Později volají bývalému hokejistovi Jeremy Roenickovi, se kterým jsou David i Joey dobří přátelé.


David Boreanaz - Echoes of Hope "Celebrity Shootout" (Jan 25)

26. january 2015 at 20:54 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2015
A tady už několik fotek Davida ze včerejška a z hokejové hry v rámci Echoes of Hope. Davidův tým "Hope" prohrál proti týmu "Echoes", jehož kapitánem byl sám Luc Robitaille. S Davidem si zahrál např. i Steven R McQueen ze seriálu The Vampire Diaries, kterého můžete vidět i na fotkách. První dvě jsou od fanoušků. A David měl na sobě tričko a čepici se svým oblíbeným hokejovým týmem Flyers, jak jinak. Můžete si všimnout, že došlo i na menší "rvačku", která ovšem byla nahraná, tedy falešná, aby přidala na atmosféře.


BONES S5: Deleted Scenes

26. january 2015 at 16:29 | bones-czech.blog.cz |  dvd bonuses
Vystřižené scény z páté série, které jsou součástí DVD.

5x07 - Angela a Hodgins řeší případ
5x11 - Booth, Brennanová a podezřelý řeší mimozemšťany
5x22 - Angela mluví se svým tátou, ten si totiž chce popovídat s Hodginsem, přivítat ho do rodiny


5x22 - Angela mluví s Brennanovou, která se nedokáže soustředit na případ, neboť jí rozptylují myšlenky na mezidruhové hominidy. Angela se ptá, zda je to nějaká sexuální věc. Brennanová jí vysvětluje, že se jedná o antropologický projekt v Indonésii, kterého se účastní Daisy. Angela jí říká, aby ani nemyslela na to, že by jela taky. Brennanová je tak rozptýlená, že si dala dokonce i cukr do čaje, ačkoliv to normálně nedělá.