David Boreanaz: Interviews at The Luc Robitaille Celebrity Shootout

26. february 2015 at 17:21 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Dva krátké rozhovory s Davidem Boreanazem na lednovém Echoes of Hope ve Filadelfii. Jelikož David rád nosí barevné ponožky, reportérka se ho ptá, zda má nějaké na sobě i v tu chvíli. Neměl, neboť v ten den hráli hokej, takže měl na sobě kompresní ponožky. Dále mluví o samotné akci, je skvělé jet jednou za rok do Sundance a zabruslit si a zároveň zjistit, jak se vyvíjí EoH Luca Robitaillea, zvýšit o organizaci povědomí. Reportérka říká, že jim Luc sdělil, že David je jeden z nejlepších hráčů, David na to říká, že tak to není, ale hrát umí.

V druhém videu David říká, že hraní miluje, rád se toho zúčastňuje a líbí se mu, že se akce lidé zúčastňují, aby tuto charitu podpořili. Baví ho hrát na ledě s dětmi (kterých se akce týká). Reportér se ho ptá, jestli ho tam víc lidí má za herce, režiséra nebo upíra. David říká, že přijme cokoliv z toho, všechny tři se mu líbí. Dále se ho ptá, zda viděl film American Sniper, na což David odpovídá, že viděl, nemá, co říct k tomu, zda je obsah filmu správný nebo ne, ale film se mu nelíbil. Místo toho zmiňuje filmy Selma a Whiplash, které byly podle něj skvělé, má raději takové filmy. Nakonec se ho reportér ptá, zda je pro něj těžké jít do kina a sledovat film, když se sám podílí na jejich tvorbě a David říká, že ano, je to pro něj obtížné.


 


Comments

1 Janka Janka | 27. february 2015 at 8:43 | React

Pri tomto rozhovore som si uvedomila, že David už asi 20 rokov hviezdi na seriálovom nebi. Myslím, že je to pozoruhodné. A whiplash je fakt dobrý :)

2 Janka Janka | 27. february 2015 at 8:47 | React

A ďalšia vec, vyzerá tam dosť unavene. Ja ich obdivujem,  roky dookola odpovedať na tie isté otázky a pri tom vyzerať v pohode je tiež obdivuhodné. Aj keď, patrí to k ich práci :).

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama