June 2015

TV Line: Parker Booth

30. june 2015 at 14:17 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Stephen Nathan potvrdil TVLine, že v 11. sérii Bones uvidíme Boothova syna Parkera.

source: tvline.com

(Bones Quotes) - 1x01 Pilot - Hlášky

29. june 2015 at 16:22 | bones-czech.blog.cz |  bones quotes
Brennanová: (Poté, co si Angela rozepnula blůzu, aby získala pozornost muže za přepážkou.) Řekni mi, že jsi nejdřív zkusila "promiňte".

Booth: Kůstka pro nás identifikuje těla.
Brennanová: Neříkej mi Kůstka.

Tamara Taylor at 41st Annual Saturn Awards (June 25)

29. june 2015 at 0:17 | bones-czech.blog.cz |  TT - events 2015
Tamara Taylor se ve čtvrtek 25. června zúčastnila 41. předávání cen Saturn Awards v Burbanku v Kalifornii. Nejdříve můžete vidět fotky z červeného koberce a následně portréty na koktejlové párty a recepci. Tamaře to velmi slušelo, ty venkovní fotky jsou krásné.

FF (Bones): Cesta - 1. kapitola

27. june 2015 at 18:55 | bones-czech.blog.cz |  FF - kapitoly
Zcela nová povídka od Yoxinky, kterou mi poslala už před pár měsíci, ale cíleně čekala až na skončení 10. řady, abyste si nějak zpříjemnili období bez seriálu. Kapitoly navazují na námět ze závěrů epizod 4x21 a 8x06.

Opět, pokud si povídku přečtete, a já doufám, že ano, bylo by fajn, kdybyste autorce v komentářích vyjádřili své názory. :-)

Autorka: Yoxinka
Délka: 2 kapitoly

"No tak, ukážte tomu chlapcovi, že aj vy máte nejaké jazvy." Brennanová nechápavo pokrútila hlavou: "Ale jazvy má len on." V pohľade Gordona Gordona hneď zaznamenala svoj omyl. "Metaforické jazvy, rozumiem." Booth ešte chvíľku rozmýšľal, potom sa postavil, vzal jej kabát a tlačil ju von zo svojho bytu. "Kam ideme?", pýtala sa Brennanová. Jeho odpoveď bola pre ňu nejednoznačná, ale pochopila: "Ideme chytať kačky."

Emily Deschanel with kids in Santa Monica (June 25)

27. june 2015 at 9:38 | bones-czech.blog.cz |  candids Emily
Večer se objevily fotky Emily Deschanel s jejími syny, skoro čtyřletým Henrym a asi tak dvouměsíčním miminkem. Popravdě jsem si nebyla jistá, zda fotky sdílet nebo ne, jelikož ona sama fotky dětí nesdílí a takhle fotky se s ní taky moc neobjevují. Ačkoliv v tuhle chvíli jsou všude po internetu, tak už by to gesto, nedávat je sem, ztratilo na významu.

image host image host image host image host image host
source: Bones source, purepeople (ch.)

Začátek 11. série Bones

25. june 2015 at 19:18 | bones-czech.blog.cz |  spoilers


Fox dnes zveřejnil datum vysílání a stručný popis první epizody 11. série Bones.
Spoiler!

"Šest měsíců od finále 10. série, Booth a Brennanová se přestěhovali do jiného města, mají nové práce - opustili své staré životy a začali báječný nový život bez smrti. Neobvyklá vražda je však přitáhne zpět k vyšetřování s jejich bývalými kolegy z Jeffersonu a FBI."

Bones se s 11. sérií vrátí ve čtvrtek 1. října 2015, což je o trochu později než obvykle, ale žádná tragédie.

Pro zajímavost, k prvnímu dílu je tedy již scénář, ke druhému a třetímu mají scénáristé osnovu, na čtvrtém a pátém zrovna pracují.


10 sérií Squinternistů

25. june 2015 at 15:12 | bones-czech.blog.cz |  articles

Jeffersonovým institutem prošlo za deset sérii Bones mnoho internistů. Pamatujete si je všechny a jejich příběhy? Pojďme si je připomenout. (Squint+interns=squinterns)

Bones S10 - Stills - Update

24. june 2015 at 12:17 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Pár nových fotografií ke třem epizodám druhé poloviny desáté série.

image host image host image host image host image host

GALLERY LINKS:

Matt's Inside Line: Scoop on Bones

23. june 2015 at 21:47 | bones-czech.blog.cz |  spoilers


Co můžeme čekat od nové série Bones? - Katia
Co můžete očekávat je (pravděpodobné) pokračování storyline s Hodginsovým bratrem Jeffreym. "Toužili jsme vidět jeho bratra v 10. sérii, ale měli jsme problém s dostupností herce (Jonno Roberts)," říká producent Stephen Nathan. "Ale rozhodně ho uvidíme znovu. Je to skvělá storyline, taková, ke které se rozhodně chceme vrátit a prouzkoumat ji více."

source: tvline.com

John Boyd o Bones a o tom, jaké to je být nováčkem

22. june 2015 at 17:22 | bones-czech.blog.cz |  interviews
Sledoval jste Bones, než jste do seriálu byl obsazen?
› Co se týká televize, vždycky jsem byl spíš příležitostný divák. Nikdy jsem neviděl všechno, ale o seriálu jsem samozřejmě věděl a viděl jsem jej, ale o to víc bylo vzrušující tu práci získat.

Hrál jste v Touch, 24 hodin a nyní v Bones. Vše je to na stanici Fox, řekl byste, že jste v jejich herecké kormidelně?
› Myslím, že v tu chvíli se to s klidem dá říct, jo. Fox byl ke mě vždy úžasný a dobrý a rád tu pracuji.

Už jste hrál někdy předtím agenta FBI?
› Ne. Myslím, že nejpodobnější tomu byl Arlo v osmé řadě seriálu 24 hodin. Byl jsem CTU technik, což bylo rozhodně jiné, ale podobné tím mladistvým duchem, ale nikoho od FBI jsem nehrál.

Prováděl jste nějaké rešerše, abyste mohl hrát FBI agenta Aubreyho?
› Víte, docela ano, ale v průběhu. Tu práci jsem dostal tak rychle - žil jsem v New Yorku, zrovna se nám narodilo miminko, a já dostal telefonát, že mám letět do L.A. na zkoušku. Tu jsem dělal, myslím, v pátek a v pondělí už jsem pracoval a v úterý jsem vytahoval zbraň. Takže jsem do toho skočil po hlavě. A naštěstí, kdykoliv jsem na pochybách, vždy se můžu dívat, jak to dělá David Boreanaz, což rozhodně není vůbec špatné.

Přišel jste to seriálu, který se vysílá už dlouho, a hrajete někoho, kdo vstupuje do jednotné skupiny lidí, kteří si jsou velmi blízcí. Pomohla vám hrát tuhle roli skutečnost, že vy sám jste byl taky nový?
› Byla to zábava, protože jsem mohl objevovat ty věci, jako když jsem viděl poprvé nechutné mrtvé tělo, z čehož mi bylo špatně, a takové věci, které berete jako samozřejmost, když jste je viděl už milionkrát. Byla zábava být nováček a hrát ho.

Znechutilo vás něco doopravdy v seriálu?
› Já jsem dost choulostivý, jo. Vždy, když jdu do laborky, je mi trochu špatně - jo, je to nechutné! [se smíchem]

Jaké to bylo, když jste se přidal k hercům? Vaše první epizoda byla zároveň poslední pro Johna Francise Daleyho, který hrál Dr. Lance Sweetse od 3. série. V Bones byl velmi milovaný.
› Ano, rozhodně. Byl jsem v Johnově smrtelné scéně a on si v ten den našel čas, aby si ke mně sedl a zeptal se mě, jak se mám a přivítal mě a popřál mi hodně štěstí, což mi přišlo opravdu super. A ukázalo to, jaké obsazení Bones je a jak jsou to prostě úžasní, milí lidé. Takže byli velmi vřelí a přívětiví.

Byl jste i ve 200. epizodě seriálu, kterou režíroval David Boreanaz a odehrávala se v 50. letech, každý hrál jiné postavy. Vy jste hrál gigola, kterého zavraždili.
› Natáčení té epizody jsem si tak užil. Bylo to skvělé. Natáčel jsem jen pár scén, ale natáčet tu scénu se smrtí a pracovat s Davidem, když je ve svém živlu a režíruje a pracuje - opravdu jsem se moc bavil. Jsme na ní velmi pyšní.

Narodil jste se v New Yorku…
› Vyrostl jsem na východní straně tady v L.A. a pak žil po škole v New Yorku a od té doby střídám tahle dvě místa.

Takže jste nějakou dobu hrál v divadle?
› Ano. Několikrát jsem pracoval na jevišti, jistě.

Pomohlo vám to připravit se na televizi, nebo je to úplně jiné?
› Když jsem šel poprvé na zkoušku pro Fox, přišlo mi to jako jeviště. A to je něco, co mě úplně nabilo a udrželo mou energii. Takže miluji mít za sebou minulost v divadle.

Pracujete i na jiných projektech, o kterých bychom měli vědět?
› Ne, teď je to pouze Bones. Rád bych toho dělal víc.

Chtěl byste ještě něco vzkázat fanouškům Bones?
› Myslím, že by se měli dál dívat.