August 2015

Twitter | S11 Set Photos, Ignacio&Billy Gibbons

31. august 2015 at 18:45 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 11

Několik fotek z natáčení, ale ne s herci, spíš takové technické. Pátá je od Johna Boyda (Aubrey), který jí sdílel s tím, že mu "Hodgins", tedy TJ Thyne, přišel opravit televizi v přívěsu, použil hashtag "ne všichni hrdinové nosí kapuce". Poslední sdílel Ignacio Serricchio (Fuentes) před pár týdny a je ještě z natáčení 200. epizody s Billy Gibbonsem ze ZZ Top (otec Angely).

23n_OIo_CHz7w 96zq_SGCV4_Qg p9c_A_HI3_YJw CNo1_I97_Uk_AADUs_H CM9b_GVOUk_AAk2_BB

Emily Deschanel at Mercy For Animals' The Hidden Heroes Gala (Aug 29)

30. august 2015 at 9:10 | bones-czech.blog.cz |  ED - events 2015
Po velmi dlouhé době se včera na veřejnosti ukázala Emily Deschanel. Na akci 'Hidden Heroes Gala' přišla podpořit svou oblíbenou organizaci Mercy For Animals. Hidden Heros Gala oslavovalo odvažné tajné vyšetřovatele (kteří zjišťují a často natáčí, v jakých podmínkách jsou chována zvířata v různých továrnách a na farmách) a jejich zastánce.
Fotek v tuto chvíli moc není, ani nejsou v dobré kvalitě, ale věřím, že později se to změní. Emily to velmi slušelo.
Edit: Přidáno pár nových fotek. A úsek z jejího proslovu, ve kterém říká, že v televizi hraje postavu, která vždy hledá pravdu, a to jí samotnou inspiruje nejvíc (x).


Tamara Taylor o Boothově zmizení v úvodním díle a více

29. august 2015 at 22:47 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
Až se BONES vrátí za pět týdnů s 11. sérií, jeden klíčový člen týmu bude nezvěstný: Booth - který s Brennanovou na konci 10. série odešel z DC za novým začátkem - naprosto zmizel. "Úvodní díl udeří dost silně; Booth zmizel," říká hvězda BONES Tamara Taylor (Cam). "Celý tým je dost rozrušený. To, že Brennanová je úplně bez sebe, netřeba říkat. Celé je to o tom zjistit, co se mu stalo, kde je, co dělá. Nevypadá to dobře."

Situaci komplikuje fakt, že Booth prodělal před odchodem z DC návrat ke gamblerství. "Neznáme důvod jeho zmizení," tvrdí Taylor. "Dostalo ho do problémů to gamblerství? Nevypadá to dobře; vypadá to, jakože jde o nějakou ilegální akci; zdá se, že by to mohlo souviset s nějakým zlými lidmi, ale nevíme, o co jde. A nemůžeme na to přijít. Začíná to velmi divoce."

Při hledání Bootha jim pomáhá agentka Grace Millerová (hostující hvězda Kim Raver), ačkoliv agentka Millerová si s lidmi z Jeffersonu nesedne. "Millerová je hned rušivý element, ničí důkazy, má problém s našimi protokoly," říká Taylor se smíchem. Za scénou si herci však s Raver naštěstí sedli víc. "Především je velmi vtipná. Úžasná. Hraje velmi obtížnou postavu, protože jí nikdo nemá rád. A osobně je nekonečně sympatická, takže je to vtipné."

Kromě Boothova zmizení, životy BONES postav se za těch šest měsíců posunuly dál. "Cam se rozhodně snaží najít za Brennanovou náhradu. Nikdo není dostatečně dobrý. A rozhodne se, že možná by na tu práci vzala Arastoa, protože ten za ní zaskakuje a odvádí velmi dobrou práci." Ale vzhledem k dlouhodobému romantickému vztahu mezi Cam a Arastooem, Taylor tvrdí, že povýšení ho by mohlo být "velmi komplikované, protože by to mohlo dopadnout špatně."

I mimo práci nabývá situace Cam a Arastoa nových podob. "Myslím, že on se rozhodně blíží k tomu, že by chtěl učinit další krok," sdělila Taylor. Ačkoliv Cam a Arastoo spolu jsou již několik let, Taylor tvrdí, že si myslí, že Cam by nepotřebovala svatbu k tomu, aby byla se svým vztahem spokojená. "Myslím, že být mu oddaná jí stačí. Ohledně manželství je trochu plachá. Takže myslím, že Cam by stačilo s ním prostě jen žít po zbytek jejího života. Ale on je víc tradiční. Myslím, že jemu jde o oficiálnost víc."

Při pohledu do budoucna, BONES čeká cross-over se seriálem SLEEPY HOLLOW. "Bude to zajímavé. Podle toho, co jsem slyšela, jedná se o halloweenskou epizodu, což dává smysl. Můžeme odložit realitu a zařídit, aby to fungovalo. Jinak si myslím, že to jsou dva odlišné světy. Byla jsem překvapená, když jsem o tom prvně četla, ale když vím, že je to halloweenská epizoda, to mi dává větší smysl."


Sunnie Pelant - New Headshots

29. august 2015 at 11:24 | bones-czech.blog.cz |  the rest of the cast
Na instagram Sunnie Pelant (Christine Booth) byly přidány dvě nové studiové fotky. Ta první je obzvlášť krásná. V plné velikosti si je buď můžete otevřít v nové kartě nebo uložit do pc.


Ignacio Serricchio & Pej Vahdat

28. august 2015 at 20:00 | bones-czech.blog.cz |  candids
Ignacio Serricchio (Rodolfo Fuentes) a Pej Vahdat (Arastoo Vaziri) spolu pracují na nějakém novém projektu a Ignacio na svém Instagramu sdílel společnou fotku. Také spolu natočili video, ve kterém přejí Eugenovi Byrdovi (Clark Edison) k jeho 40. narozeninám "všechno nejlepší, dědo".


Betty White v roli nové 'BONES' squinternistky

27. august 2015 at 20:57 | bones-czech.blog.cz |  news

BONES svou již jedenáctou sérii nebere na lehkou váhu.

Veteránské drama FOXu obsadilo herečku Betty White do role stážistky v Jeffersonu.

White bude hrát Dr. Beth Mayer, vynikající, bystrou stážistku, která je přizvána, aby asistovala při řešení vraždy spojené s fantasy fotbalem - což je jedna z mnoha oblastí jejích odborných znalostí. S půlstaletou praxí je Dr. Mayerová považována za světově nejvíce zkušenou forenzní antropoložku, což povede k soutěživosti s Brennanovou o to, která z nich je geniálnější vědkyně.

Její epizoda se má vysílat koncem října; autorem scénáře je Gene Hong (10x04 The Geek In The Guck, 10x15 The Eye In The Sky).

Betty na svém Twitteru @BettyMWhite prohlásila: "Chtěla jsem vám jako první říct, že se v jedné z podzimních epizod přidám do @BonesOnFox rodiny."

BONES 11. sérii začíná 1. října 2015.

source: eonline.com

Twitter | DB: Back at it with Booth and @BONESonFOX #payBack

27. august 2015 at 8:39 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 11
Jak víme, David Boreanaz se od úterka mohl vrátit do práce (x) a dotáčí scény, které budou součástí prvních dvou dílů - jinak se natáčí třetí epizoda. Na twitteru sdílel fotku z maskérny, chudák Booth bude opět zraněn.
Ředitelka castingu Christine Ciraolo (Maria Danger) také tweetnula o nějakém obsazení, ze kterého je nadšená tak, jako nikdy v životě. Zatím nemůže prozradit, o koho jde, ale prý snad FOX brzy vydá tiskovou zprávu. Nějaké nápady?
A nakonec jen fotka složených židlí pro herce, kterou sdílel nějaká žena na Twitteru, protože se natáčelo před budovou, ve které pracuje.BONES | A True Friendship: Brennan And Angela

27. august 2015 at 7:49 | bones-czech.blog.cz |  miscellaneous vids
Nové video od Foxu se zaměřuje na přátelství Angely a Brennanové. Michaela Conlin vypráví, že mají krásný vztah. Zdají se být velmi rozdílné, ale to je právě důvod jejich silného pouta. Jsou dva opaky. Podle Michaely má Angela velmi racionální stránku, kterou moc neprojevuje a Brennanová má zase velmi zábavu milující, zranitelnou stránku, kterou často neprojevuje. Jsou jako magnety a táhne je to k sobě. Také vzpomíná, že za ní přišla nějaká divačka a řekla jí, že je milé vidět dvě ženy, které se nesnaží bodnout do zad a ublížit si. Mají opravdové přátelství.Tamara Taylor - Pics by Cree Summer

26. august 2015 at 17:17 | bones-czech.blog.cz |  candids Tamara

Tři další fotky Tamary Taylor z instagramu Cree Summer. První je vzpomínková, zbylé dvě jsou aktuální.

image host image host image host image host

Bones Squinterns • Bloatday celebration - birthday style

26. august 2015 at 17:17 | bones-czech.blog.cz |  candids

Eugene Byrd (Clark Edison), Pej Vahdat (Arastoo Vaziri), Michael Grant Terry (Wendell Bray)

image host