BONES SET - 20th Century Fox

13. august 2015 at 17:42 | bones-czech.blog.cz |  Miscellaneous
Už tu mám fotky dvou scén, které pro natáčení sloužili jako domy Bootha a Brennanové, když je FOX sdílel s veřejností. Proto mě napadlo přidat fotky dalších natáčecích prostor, které seriál využívá (využíval).

Začnu zajímavostí, že Jeffersonův institut je skutečná budova, která se nachází v Los Angeles, jedná se o Natural History Museum (Přírodovědecké muzeum). Některé záběry jsou Aerospace Museum (letecké muzeum) v LA. Mezi těmito budovami se nachází Rose Garden v Exposition Park.

Ve Washingtonu, D. C., kde se seriál odehrává, se pak nachází Smithsonův institut, kterým je ten seriálový institut inspirován.

Záběry budovy jsou tedy skutečné, interiér byl pak speciálně postavený pro Bones v rozsáhlém studiu na pozemcích 20th Century Fox - Stephen Nathan v jednom rozhovoru, po finále 10. série, zmínil, že jim bylo řečeno, že mají největší permanentní prostory, které kdy byly postaveny pro televizní seriál.
Interiér JeffersonuBudova FBI - J. Edgar Hoover Building - je samozřejmě skutečná, opět se však jedná pouze o venkovní záběry, neboť se nachází v D. C. Interiéry jsou na pozemcích Foxu.
Nakonec samostatné byty Brennanové a Bootha. Asi netřeba zmiňovat, že dekorace byly vybrány podle jejich osobností. Myslím, že to je zcela evidentní. Booth má rád vintage věci a sbírá všelijaké vzpomínkové předměty, je to takový organizovaný nepořádek. Byt Brennanové je naopak velmi uhlazený, výzdoba spíš neosobní, až na sem a tam nějakou maličkost.
byt Brennanové
byt Bootha


Ještě vás odkážu na předchozí fotočlánky:

 


Comments

1 Karamelka Karamelka | Web | 14. august 2015 at 17:17 | React

byt Kůstky se mi líbí více :-) líbí se mi ta polička s těmi věcmi :-)

2 roxanne roxanne | Web | 19. august 2015 at 17:52 | React

Mají fakt skvělé prostory pro natáčení! A je vždycky super vidět takové fotky kde se co natáčí a tak, zajímá mě to vždycky:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement