September 2015

Showrunneři BONES o začátku 11. série

30. september 2015 at 23:07 | bones-czech.blog.cz |  interviews

Jak se chystají přistupovat k letošnímu finále, vzhledem k 10. sérii, kdyby bylo o pokračování seriálu rozhodnuto na poslední chvíli?
V tuto chvíli k tomu přistupujeme tak, že jsme nadšení z nového startu pro seriál, z toho, kde jsou naše postavy. Máme pocit, že můžeme odvyprávět ještě spoustu příběhů. Pokud se stanice rozhodne - samozřejmě to není naše rozhodnutí - že je na čase seriál ukončit, chceme to udělat s úctou k seriálu a tak, aby to dalo fanouškům něco, co chtějí. O tom teď nepřemýšlíme. Přemýšlíme o příbězích, které budeme vyprávět v první polovině série. A doufám, že pokud to ukončíme, budeme součástí rozhodnutí o tom, jak to udělat. Ale doufáme, že to nastane až minimálně za jednu další sérii.

Když jste zjistili, že 11. série bude, jaký jste si zadali cíl poté, co jste převzali seriál?
Byl to obtížný přechod. Na konci minulé série jsme nevěděli, co se bude dít dál. Stephen Nathan a Jon Collier napsali skvělé finále série a Stephen si pak vzal nějaký čas volno. John a já jsme to převzali jako showrunneři. Podívali jsme se na tenhle roh, do kterého jsme se zahnali, a chtěli jsme najít nejlepší způsob, jak z něho ven. Nejlepším způsobem bylo jako vždy mít dobrý přístup k postavám. Velkou věcí je to, že série musí být o postavách. Důvod, proč chtěli skončit a proč se mají vrátit, musel být organický. Nechci toho prozradit příliš, ale na konci druhé epizody budou Booth a Brennanová víceméně zpátky ve svých pracích. Prošli jsme několik různých scénářů, ale nechtěli jsme, aby akce nebo případ byla ta nejsilnější věc, která je přivede zpátky, místo toho, aby to bylo osobní. Bude to zábavný dvou díl. Vše se to spojí dohromady na konci druhé části a víc pochopíme postavy. Nemohou uniknout tomu, kým jsou, a jejich osudem je opravdu dělat tuhle práci. To je v první řadě svedlo dohromady a není to něco, před čím mohou jen tak utéct.

BONES | Season 11 In 11 Words

30. september 2015 at 19:30 | bones-czech.blog.cz |  previews S11
Dnes tu máme ještě jedno nové preview, ve kterém jsou nové záběry, akorát je to hodně rychlé, že z toho moc nepochytíte. Nicméně, Emily Deschanel v něm popisuje úvodní dvoudíl v 11. bodech:

1. Plný akce 2. Stresující 3. Dojímavý 4. Smutný 5. Velmi dramatický 6. Drastický 7. Strašidelný 8. Děsivý 9. Plný zvratů 10. a nečekaných vývojů 11. Půjde o hodně


BONES | Season 11 Preview: The Three From Twenty-Four

30. september 2015 at 15:52 | bones-czech.blog.cz |  previews S11
Nové preview seskládané z prvních dvou epizod a rozhovorů s herci, zaměřené na hostující hvězdu Kim Raver, která je známá ze seriálu 24 HODIN. TJ Thyne podotýká, že kromě Kim si v seriálu zahráli i on sám a John Boyd. Podle Kim na ní všichni z Bones byli velmi příjemní a natáčení si skvěle užila.


S11 Promotional Photoshoot - National Coffee Day Pic

30. september 2015 at 11:09 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Jestli sledujete Bones na některé ze sociálních sítí, tak vám nejspíš neunikla tato novo-stará fotka, která na nich byla přidána v rámci včerejšího Dne kafe. Pochází tedy ještě z deváté série, stejně jako předchozí fotky k 11. sérii, ale i tak je fajn, že nám přidali další fotku, kterou jsme ještě neviděli (a že jich musí mít...).


GALLERY:

11x04 The Carpals in the Coy-Wolves

30. september 2015 at 11:08 | bones-czech.blog.cz |  Synopses Season 11
11x04 "The Carpals in the Coy-Wolves"
Premiéra: 22. října 2015
Režie: Randy Zisk
Scénář: Gene Hong

Když jsou v lese objeveny ostatky realitního agenta Justina Rosse a zdá se, že byly poničeny hybridy kojota a vlka, zavolá Brennanová na pomoc geniální forenzní antropoložku Dr. Beth Mayerovou, aby asistovala při vyšetřování. Kromě svých odborných úspěchů je Mayerová překvapivě dobře informovaná o světě fantasy fotbalu, klíčovém článku Rossovy minulosti, který by mohl poskytnout důležité informace při hledání jeho vraha. Když Booth a Aubrey vyšetřují Rossovu minulost ve fantasy fotbalové lize, zjistí, že byl na Twitteru aktivně zapletený do sporu s NFL hvězdou Lou Diversem a navíc mu komisař ligy dlužil velkou částku peněz, což z obou dělá podezřelé. Brennanová mezitím odolává pocitům soutěživosti, když je tým ohromen odbornými znalostmi a desítkami let úspěchů Mayerové.

Vedlejší obsazení: Betty White (Dr. Beth Mayer), Brian Klugman (Oliver Wells), Ronde Barber (Lou Divers)

David Boreanaz a režírování v 11. sérii Bones

29. september 2015 at 17:00 | bones-czech.blog.cz |  news
credits: booths-squint

David Boreanaz v pondělí na Twitteru vedl krátké Q/A s fanoušky, když měl pauzu na natáčení. V rámci toho odpověl na otázku, zda v této sérii bude opět režírovat nějakou epizodu, protože jeho epizody jsou úžasné. David fanoušky nezklamal a odpověděl, že ano. Měl by režírovat dokonce dvě epizody, stejně jako v šesté a deváté sérii, a to třináctou a poslední.

David má za sebou režírování již 11 televizních epizod, devět pro BONES, včetně 100. i 200. epizody, a po jedné u seriálů ANGEL a THE FINDER. Myslím, že se shodneme, že je David skvělý režisér, ostatně i herci a tvůrci si ho pochvalují, takže se máme na co těšit.


STILLS: 11x03 The Donor In The Drink

28. september 2015 at 21:41 | bones-czech.blog.cz |  Season 11
FOX dnes vydal také propagační fotografie ke třetí epizodě, ve které se už vše vrátí do normálu, a jak vidíte, Booth je v pořádku. Ta první je velmi milá a na té druhé je Booth/David úžasný. Celkově to jsou skvělé fotky, jsem tak ráda, že konečně začíná nová série. :)


BONES | Previews from "The Loyalty in the Lie"

28. september 2015 at 20:14 | bones-czech.blog.cz |  previews S11
Dnes vyšel první sneak peek k 11x01 The Loyalty In The Lie. Jedná se o scénu s B&B a dětmi, kde se dozvíme, co zrovna dělá Brennanová a v čem spočívá práce Bootha, který se na konci s rodinou loučí a odchází do práce (ačkoliv je z toho nějaký nesvůj).

EDIT: PŘIDÁNY TŘI NOVÉ SNEAK PEEKS.


Twitter | On The Set of Episodes 4 & 5, 11x06 Title

28. september 2015 at 18:11 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 11
Něco málo ze sociálních sítí, jak už je zvykem. Nejdříve tweet od režiséra (myslím, že čtvrté epizody), který sdílel zážitek z natáčení, kdy mu David Boreanaz zazpíval písničku a pak se přidala i Emily Deschanel. Betty White sdílela na Instagramu další fotografii z natáčení Bones, tentokrát s Emily a Michaelou Conlin. Betty také napsala, že "Bones" musí být ta nejmilejší parta/natáčecí prostředí ve městě (x). Na další fotce je Michael Grant Terry (Wendell) z natáčení crossoveru. Fotka s Davidem a režisérem Chadem Lowem je z dneška, David jí přidal před chvílí.

Na konci jsou už takové méně podstatné fotky, např. Boothovy ponožky nebo všechny jeho věci, které nosí. Bílý oblek na čtvrté fotce na externím serveru je od TJe Thynea. To je Hodginsova výstroj, předpokládám z páté epizody.

Poslední novinkou je název šesté epizody - 'The Senator In The Street Sweeper' a napsala ji Emily Silver.Michael Peterson: "Our goal is to play forever"

28. september 2015 at 18:11 | bones-czech.blog.cz |  news
TV Magazín Entertainment Weekly dnes na svém webu zvěřejnil článek o začátku 11. série Bones, který je ovšem přepisem již tiskové verze › Fall TV Preview - Bones Season 11. Pouze závěr, který se týká přístupu showrunnerů k tvorbě série s ohledem na stáří seriálu, je novinkou.

› Co se týká dalšího vývoje, výkonný producent Michael Peterson doufá v další prozkoumávání. "John a já se nebudeme snažit uzavřít 11. sérii a skončit to," říká Peterson, který si pochvaluje silné postavy seriálu a rozsáhlou DNA. "To není náš cíl. Naším cílem je hrát věčně."

source: ew.com