December 2015

Booth & Brennan | Wings

31. december 2015 at 14:41 | bones-czech.blog.cz |  fanmade
Video, které by si určitě neměl ujít žádný fanoušek B&B. Myslím, že je to moje zatím úplně nejoblíbenější. Je skvěle sestříhané, proložené voiceovery se svatebními sliby a hraje v něm krásná písnička od Birdy. Takže, určitě stojí za zhlédnutí.

Tímto vám všem také přeji příjemný poslední den v tomto roce a vše nejlepší do roku 2016! :-)


John Francis Daley - Personal Twitter Pics

30. december 2015 at 14:29 | bones-czech.blog.cz |  candids John

Osobní fotky Johna Francise Daleyho, které sdílel na svém Twitteru. Docela mě pobavilo, co psal u té sedmé, že prý není nic lepšího, než trávit čas se svými "fans", což je slovní hříčka, neboť to znamená fanoušci, ale také větráky, která právě na fotce drží. :D John také sdílel dvě 'videa', jedno z natáčení Vacation a krátký sestřih, který vytvořil před 15 lety (x, x).

image host image host image host image host image host

David Boreanaz with family in Vail, Colorado | Personal

29. december 2015 at 12:29 | bones-czech.blog.cz |  candids David
David Boreanaz je s rodinou na horách ve Vailu v Coloradu, a jelikož on i jeho manželka Jaime občas přidávají na sociální sítě fotky, tak aspoň je co přidávat, když se nic jiného neděje. Ta první je vlastně nejnovější, asi hodinu stará, ale přišla mi nejideálnější jako úvodní. David si taky změnil ikonku na Twitteru, ale nejsem si jistá, jestli je na ní on, docela bych řekla, že je to spíš Jaden, ale přidala jsem ji aspoň přes externí server.


Slzy na place Sběratelů kostí; představitel Sweetse loučení obrečel

29. december 2015 at 12:28 | bones-czech.blog.cz |  news

10. řada přinesla velké překvapení - na konci 1. dílu zemřel Lance Sweets. Proč připravili tvůrci seriálům fanouškům takový šok? Další díl premiérové 10. řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20:15 na Prima Love.

Takže za prvé - Sweets zemřel v podstatě "dobrovolně". Jeho představitel teprve třicetiletý, sympaťák John Francis Daley totiž loni dostal možnost splnit si svůj velký sen, který se však s natáčením Sběratelů kostí neslučoval.

Prostě a jednoduše: Daley chtěl trávit víc času za kamerou než před kamerou. S parťákem Jonathanem M. Goldsteinem natáčeli komedii Bláznivá dovolená a když se řešilo, zda Sweets na čas "zmizí", nebo odejde jednou pro vždy, padla volba na dramatičtější možnost.

Odchod ho dost ranil

I tak se však prý Daleymu ze seriálu neodcházelo zrovna lehce a poslední natáčecí den mu dal pořádně zabrat. Loni pro TV Line uvedl, že poslední natáčecí den byl dost náročný. Jednak strávil spoustu času pokrytý (umělou) krví, takže se mu kolegové spíš "vyhýbali", pak točili dlouho do noci a když už se naskytla možnost k řádnému rozloučení, byla spousta spolupracovníků jednoduše dávno doma, Emily Deschanel s Davidem Boreanazem navíc zrovna pobývali na Comic Conu.

Na Johna to prý nějak dolehlo a tak se po poslední scéně prostě a jednoduše rozplakal. Není divu. V seriálu totiž strávil pěkných pár let. A Sweetse prý měl fakt rád.

Další premiérový díl seriálu Sběratelé kostí, byť bez Sweetse, uvidíte v úterý od 20:15 na Prima Love.
[Fotky k epizodě s českým názvem "Mrtvola v kanále".]

zdroj článku: love.iprima.cz

TJ Thyne with fans

28. december 2015 at 12:07 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ

Dvě fotky z instagramu, na kterých je TJ Thyne s fanynkami, které na něj narazila. Ta první by snad dokonce měla být s Disneylandu, aspoň tak byla označená.

image host image host
credits: x, x

The Beauty book For Brain Cancer - David Boreanaz

26. december 2015 at 9:34 | bones-czech.blog.cz |  magazines
David Boreanaz se zapojil do projektu "The Beauty Book For Brain Cancer", což je kniha s fotografiemi slavných osobností, jejíž výtěžky jdou dvěma organizacím zaměřeným na boj proti rakovině mozku a neurologicko-onkologický výzkum (jedné americké, druhé australské). Do knihy Davida vyfotil fotograf Darren Tieste, a díky fanynce na Twitteru si můžeme prohlídnout tuto výbornou novou fotku.

Zatím to zařazuji mezi skeny z časopisů a budu doufat, že fotku později vydají na internetu v původní verzi a třeba nebude jediná. David tu vypadá opravdu skvěle.


David Boreanaz - Personal Pics, by Joey Vendetta, w/ fans

25. december 2015 at 0:49 | bones-czech.blog.cz |  candids David

Opět pár osobních fotek Davida. Kromě té první, kterou sdílel v listopadu, jsou ty další z předvánočního víkendu a tohoto týdne. Sám ještě sdílel tu, kde drží palačinku. Pak jsou dvě od Joeyho Vendetty, se kterým nahrával David B&V podcast, další sdílela herečka/zpěvačka Leah Rachel Hawkins s tím, že se byl David podívat na její vystoupení. Následující dvě jsou od Davidovy manželky Jaime a nakonec tři fotky od fanoušků.

image host image host image host image host image host

Happy Holidays from David and Emily

24. december 2015 at 8:50 | bones-czech.blog.cz |  miscellaneous vids

Všem přeji veselé Vánoce a pohodové svátky! Na instagram Bones On Fox bylo přidáno nové video, ve kterém nám fanouškům i David s Emily přejí nejen veselé Vánoce, ale také chanuku a šťastný Nový rok a hezké svátky.

Jak víte, Bones má tři vánoční epizody, které vám jistě Vánoce zpříjemní, ale pokud třeba nebudete mít čas, můžete si opět pročíst aspoň hlášky z těchto tří epizod:Ignacio Serricchio: A holiday message from TJ, Emily & John

22. december 2015 at 9:20 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 11
Ignacio Serricchio evidentně natáčel 12. epizodu této série, neboť koncem minulého týdne sdílel tři videa. V prvním je s TJem Thynem, v druhém Emily Deschanel a ve třetím s Johnem Boydem. Všichni přejí fanouškům krásné svátky ve španělštině, Emily to vlastně vyzpívá. Na každé video se dostanete po kliknutí na náhled. Nakonec ještě sdílel fotku mikiny s lebkou a nápisem 'Season Eleven', kterou dostal od produkce.


Tamara Taylor Pics, by Cree Summer

22. december 2015 at 9:15 | bones-czech.blog.cz |  candids Tamara

Po nějaké době další dvě fotky Tamary Taylor od její kamarádky Cree Summer. Na instagramu je i jedno video.

image host image host