January 2016

Brennan & Angela | Keep You Forever

31. january 2016 at 12:01 | bones-czech.blog.cz |  fanmade
Než se pustím do pokračování sepisování hlášek (následuje třetí série), mám tu dnes opět na doporučení jedno video. Tentokrát zaměřené na přátelství Brennanové a Angely, které je vlastně jedním z tzv. základních stavebních kamenů seriálu a tohle video to skvěle zachycuje.

Hudba: 'Double Rainbow' - Katy Perry


Twitter | On The Set (31/1)

31. january 2016 at 11:48 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 11

Opět pár dalších fotek z natáčení ze sociálních sítí. I když jsou to spíš jen prostory, krom jedné fotky, na které je Emily. Mám tu ale jeden tweet od Michaela Langea, který bude režírovat 16. epizodu "The Strike In The Chord" - první scénář asistenky scénáristů Yael Zinkow. V této epizodě se tedy bude zpívat. Emily Silver také tweetnula, že v 17. epizodě bude nějaké tajemství (x), ale těžko říct, jak je to myšleno.


12417621_998430190229861_4461092562301138905_n 12541056_998430183563195_3366466176676918265_n_1 12565588_998430166896530_2195503976242812620_n

Tamara Taylor - LA Art Show And Los Angeles Fine Art Show's 2016 Opening Night Premiere Party (Jan 27)

31. january 2016 at 11:16 | bones-czech.blog.cz |  events Tamara
Tamara Taylor se ve středu 27. ledna byla podívat v kongresovém centru v Los Angeles na otevíracím večírku nové umělecké výstavy výtvarných děl. Výstava se konala ve prospěch výzkumné dětské nemocnice St. Jude.


Jak jedna děsivá epizoda seriálu Akta X inspirovala příběh nejnovějšího sériového vraha v Bones

30. january 2016 at 16:24 | bones-czech.blog.cz |  spoilers

BONES se nechal inspirovat kultovní epizodou seriálu THE X-FILES ("Home") pro svou nejnovější dějovou linii se sériovým vrahem.

V epizodě "Home", Mulder a Scullyová vyšetřují vraždu deformovaného dítěte, které bylo pohřbené zaživa. Dítě spojili s rodinou Peacockových; zvrácené, děsivé rodiny, ve které dochází k příbuzenskému křížení, jež je odhodlaná udržet si svůj způsob života. (Epizoda byla tak zneklidňující, že od premiérového vysílání v roce 1996 bylo na Foxu zakázáno její opakování.)

"Je to jedna z TV epizod, které na mě měly největší vliv," říká výkonný producent BONES Michael Peterson. "Byl jsem v té době na vysoké, žili jsme spolu čtyři kluci. Po zhlédnutí epizody jsme se skrývali před rodinou Peacockových; byli jsme prostě vyděšení… bylo to pro mě naprosto převratné."

Výsledkem přetrvávajícícho dojmu bude 13. epizoda současné série BONES "The Monster In The Closet", ve které bude divákům představen vrah inspirovaný seriálem AKTA X. Peterson už kdysi prozradil, že tato epizoda "povede k jednomu z největších zvratů v Bones."

"Součástí toho je ten krásný kontrast v epizodě "Home", kde hrají tu veselou písničku od Johnnyho Mathise, zatímco se dějí ty příšerné věci. Takže tu máme element toho. To mě velmi inspirovalo. Byl jsem zvyklý na hudbu strunných nástrojů z Hitchcockova filmu PSYCHO - myslel jsem si, že o tom jsou horory a zděšení. Nevěděl jsem, že to jde udělat i naopak. Takže jsme tam začlenili, co udělali v THE X-FILES."

Ačkoliv si BONES tým zatím nechává detaily pro sebe, "je to něco, co jsme chtěli udělat už nějakou dobu," pokračuje Peterson. "Natočili jsme jednu takovou scénu, u které jsem si pomyslel: 'Tohle je něco, co může fungovat jedině v BONES, tahle epizoda.' Je to zábavné, je to temné, je to děsivé a je to typické pro BONES." Výkonný producent Jonathan Collier dodává, "Randy Zisk odvedl s režírováním epizody skvělou práci."

Pokud vás zajímají další detaily ohledně nejnovějšího sériového vraha v BONES, Collier říká, že v tuhle chvíli nemůžou nic prozradit, ale poskytl tuto (děsivou) upoutávku: "Naši fanoušci budou velmi vděční."


David & Jaime - Saturday night vibes

29. january 2016 at 17:09 | bones-czech.blog.cz |  candids David
Další společná fotka Davida s manželkou, kterou Jaime sdílela před týdnem na instagramu.


Nominace na Young Artist Awards 2016

29. january 2016 at 15:03 | bones-czech.blog.cz |  awards, achievements, voting
Sunnie Pelant byla i letos nominována za svou roli Christine, dcery Bootha a Brennanové v Bones, na cenu Young Artist Awards pro mladé umělce v kategorii "Nejlepší herecký výkon za opakující roli v televizním seriálu" (věk 13 a méně). Jak víte, Sunnie minulý rok vé své kategorii vyhrála (x), tak jí můžeme držet palce i letos.

Učinkování v Bones vyneslo nominaci ještě jedné mladé herečce, a to v kategorii "Nejlepší herecký výkon v hostující roli v televizním seriálu" (věk 14-21 let), Brielle Barbusca, která si zahrála studentku Ariannu Donas v epizodě 10x17 The Lost In The Found.

K předávání cen v rámci 37. ročníku Young Artist Awards dojde 13. března 2016.BONES připravuje epizodu v dokumentárním stylu

29. january 2016 at 14:33 | bones-czech.blog.cz |  spoilers

Výkonnní producenti BONES jsou uchváceni seriálem Making a Murderer stejně jako jeho fanoušci. Jonathan Collier má teorii, proč se z tohoto dokumentárního seriálu stal hit přes noc. "Na záhadách je něco velmi potěšujícího. Máme tu vraha: pojďme to vyřešit." Ještě než Making a Murderer odvysílal svůj první díl, začali scénáristé Bones připravovat epizodu ve stylu dokumentu (kterou Collier popisuje jako směs dokumentární série The First 48 a seriálu Parks and Recreation), aby tak mohli ukázat aspekt vyšetřovacího procesu, který diváci normálně nevidí, a využili tak posedlosti diváků po opravdových zločinech.

"Milujeme dívat se za oponu," říká výkonný producent Michael Peterson. V epizodě jsou Booth a Brennanová nadšení, že se budou dokumentu o jejich vyšetřování účastnit, aby tak ujasnili některé mylné představy o jejich práci. "Booth je zcela ochotný pustit se do toho, abychom věděli, jak opravdu probíhají výslechy. A Brennanová je na tom stejně; protože existuje tolik zavádějící vědy."

source: TV Guide

Episode Title 11x16

28. january 2016 at 20:43 | bones-czech.blog.cz |  news
Včera Emily Silver prozradila název i k 16. epizodě jedenácté série. Díl "The Strike In The Chord" je prvním scénářem asistentky scénáristů Yael Zinkow. Pokud se nepletu, producenti to zmiňovali při vysílání jedné novější epizody koncem minulého roku, Yael napsání scénáře dostala za odměnu. Mám dojem, že to právě ona píše tweety 'dr. Brennanové'.


Episode Title 11x15

27. january 2016 at 17:12 | bones-czech.blog.cz |  news
Scénáristka Emily Silver sdílela název 15. epizody jedenácté série, kterou napsal Joe Hortua. Zní "The Fight In The Fixer".


Fox objednává Zoobiquity od producentů Bones

27. january 2016 at 17:07 | bones-czech.blog.cz |  info/news


Někteří si možná ještě vzpomenete na víc jak rok starou informaci, že Stephen Nathan (bývalý showrunner) a Jon Collier (současný co-showrunner) se závali k napsání k televizní verze nefiktivní knihy z roku 2013 od Dr. Barbary Natterson 'Zoobiquity' pro společnost FOX. Dnes ráno vyšla informace, že si stanice objednala pilotní díl.

V tuto chvíli to znamená akorát to, že se epizoda natočí. Až poté bude následovat rozhodnutí ředitelů společnosti, zda se objedná celý seriál a dostane se do vysílání.

Zoobiquity je lékařské drama, jež sleduje příběh úspěšné kardioložky, která riskuje kariéru tím, že spojí síly se společensky handicapovaným veterinářem, který si více rozumí se zvířaty než s lidmy. Pokusí se odsunout své soutěživé povahy, aby tak vyléčili nevyléčitelné s pomocí unikátní mezidruhové medicíny, kterou nikdo předtím nezkusil.

source: tvline.com