February 2016

Twitter | DB's Pics

29. february 2016 at 12:45 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 11
Z uplynulého týdne máme ze sociálních sítí akorát tři fotky od Davida a jeden tweet od Peje, který psal, že právě natáčí jednu z nejsuprovějších a nejzábavnějších epizod, což bude sedmnáctý nebo osmnáctý díl.Vliv reprezentace muslimů v televizi - Bones

29. february 2016 at 12:39 | bones-czech.blog.cz |  news
Americký prezident Barack Obama a ministr zahraničí John Kerry vyzvali americký zábavní průmysl, aby pomohli s problémy ohledně islamofobie a náboru do ISIS. Faktem totiž je, že filmy a televize z větší části reprezentují muslimy v negativním světle, jako teroristy, což má vliv na vnímání muslimů veřejností a vytvářením předsudků. Vyprávěné příběhy vzbuzují empatii s postavami a dokáží změnit stereotypní představy.

Stránka Huffington Post k tomu sepsala článek o reprezentaci muslimů v médiích, přičemž na jedné straně zmiňují např. Homeland, který je velmi rasistický a vytváří velmi nebezpečné obrazy. Na straně druhé uvádějí seriály, které představují muslimy odlišně, tedy Army Wives, Grey's Anatomy, The Good Wife a nezapomněli ani na Bones.

Z tohoto důvodu, jsem tu sepsala tento výtah z článku, který vyzdvihuje, jak důležitý je boj proti stereotypům, který možná ne vždy plně vnímáme.

Iráčanem Arastoo Vazirim, vědcem v oboru forenzní antropologie, Bones obratně integruje už roky do svého příběhu postavu muslima. Problémy, které se týkají jeho původu vyplývají příležitostně a organicky, přičemž mu například byla dána možnost říct, že útočníci z 11. září nereprezentovali muslimy ani islám. Jeho příběhy navíc zdaleka nejsou zaměřené pouze na jeho původ.

Více si můžete přečíst v anglickém originále v článku Islamophobia, ISIS, and Authentic Muslim Narratives: Television's Potential Role na huffingtonpost.com.

Seriál BONES prodloužen na finální 12. sérii!

25. february 2016 at 22:40 | bones-czech.blog.cz |  news

Stanice Fox prodloužila seriál Bones na závěrečnou dvanáctou sérii!

Zkrácená finální série bude obsahovat 12 epizod a umožní tak producentům vytvořit "smysluplný a uspokující závěr". Seriál tím dosáhne 246 epizod.

"Nemohli bychom být nadšenější z toho, že budeme mít další sérii, takže budeme moc dát seriálu, postavám a fanouškům konec, který si tak moc zaslouží," říkají výkonní producenti Jonathan Collier a Michael Peterson ve společném prohlášení. "Taky díky tomu, že víme, že bude 12. série, můžeme napsat to nejuspokojivější finále 11. série - takové, o kterém doufáme, že udrží fanoušky nadšené ohledně finální série Bones."

Tvůrce seriálu Hart Hanson dodává: "V takové době, pro kterou je typická nestabilita a pochybnosti, je utěšující vědět, že svět může spoléhat aspoň na malý náznak stability. Zjevně, tím je Bones. Ukazuje to, co můžete dokázat s ohromným obsazením, úžasným štábem, chytrými scénaristy, oddaným studiem, potem, těžkou ekonomií, nestálou stanicí, odhodláním, štěstím, magií, zázraky a těmi nejvěrnějšími diváky na světě."

"BONES je součástí naší stanice a studia víc jak deset let, a za tu dobu přitáhl jednu z těch nejoddanějších fanouškovských základen, kterou jsme kdy viděli. Takže pro nás a Harta, producenty a herce bylo extrémně důležité, abychom seriál ukončili způsobem, který poskytne těmto věrným fanouškům uspokující závěr," řekli Waldenová a Newman. "Rádi bychom poděkovali Emily a Davidovi za to, že drželi pohromadě tuhle výjimečnou skupinu talentovaných lidí, stejně tak Hartovi, Stephenovi, Barrymu Josephsonovi a showrunnerům téhle série, Michaelovi Petersonovi a Jonathanu Collierovi, za to, že tvořili tento úžasný seriál rok co rok."

Vyjádření Davida Boreanaze a Emily Deschanel:
"Tohle je pro fanoušky! Děkuji všem ve Foxu a samozřejme Daně Walden a Garymu Newmanovi [vedoucím studia] - za vaši podporu," sdělil Boreanaz v prohlášení. "Děkuji Hartovi, Stephenovi, Ianovi, Michaelovi a Jonathanovi [výkonní producenti]. Také štábu a hercům za jejich nesčetnou podporu za celá ta léta. A nemohl bych to dokázat bez tebe, Emily!

"Jsem nadšená, že seriál bude mít konec, který si zaslouží, pro všechny naše úžasné, věrné fanoušky!" dodala Deschanel.

BONES dokončí svou současnou 11. sérii na jaře, kdy se vrátí 14. dubna.


David Boreanaz - Personal, with his dad

24. february 2016 at 21:56 | bones-czech.blog.cz |  candids David
David sdílel na Twitteru přes Whosay dvě nové osobní fotky, na té první je opět se svým tátou. Čerstvou novinkou u něj je, že si dnes založil účet na Instagramu a má jej veřejně přístupný, takže Davida klidně můžete sledovat, pokud Instagram taky máte. Pokud ne, fotky - aspoň ty, na kterých bude opravdu on - budu samozřejmě přidávat taky sem.

David Boreanaz: instagram.com/DBDBO69/

Tamara Taylor attends 2nd Annual Hollywood Beauty Awards Benefiting Children's Hospital Los Angeles at Avalon Hollywood (Feb 21)

23. february 2016 at 12:15 | bones-czech.blog.cz |  TT - events 2016
Tamara Taylor se v neděli v Los Angeles účastnila druhého ročníku předávání hollywoodských cen krásy, na kterých předávala cenu vlasovému stylistovi Sterfonu Demingsovy. A vypadala velmi hezky.


Sběratelé kostí: Smrt jasnovidky a vzpomínání na Sweetse

23. february 2016 at 11:13 | bones-czech.blog.cz |  info/news

Rozkol v názorech napříč členy týmu způsobil další případ, který (doslova) přistane Kůstce na stole. O co jde? Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Komu to mohlo vadit?
Všechno to začalo u oběti. Tou se totiž stala jasnovidka, která pro některé nebyla excentrická pouze svou profesí. Byla totiž lesba, což dost vadilo jejímu nábožensky založenému otci… A překvapivě i některým zákazníkům. Zabil jí někdo právě proto?

Podivná kámoška
Právě s tímhle zjištěním má týmu pomoci i Angelina kamarádka, která se shodou okolností věnuje stejně exotické profesi. A právě to je kámen úrazu. Část týmu je totiž k takové podpoře prostě a jednoduše skeptická. A spoléhá na staré, dobré vědecké metody…

Smutné výročí
Ale nebojte, na velkou roztržku to pravděpodobně nebude. Tým si totiž společně zavzpomíná i na svého bývalého kolegu… Sweetsovi, který zahynul počátkem této řady, by totiž bylo 30!

iprima.love.cz

Hned po premiérovém dílu z desáté série, následuje opět jedna z těch důležitějších epizod pro celkový děj seriálu a tím je 6x09 The Doctor In The Photo.

David Boreanaz dancing with Big Easy Lofton - Globetrotters Game at the Staples Center

22. february 2016 at 10:25 | bones-czech.blog.cz |  candids David

David navštívil v neděli basketballový zápas týmu Harlem Globetrotters, avšak nebyl by to David, aby se tam nestalo něco zábavného. Jistě vám to neuniklo, pokud jste na Twitteru a DB sledujete. Fotky asi mluví za vše, ale naštěstí si můžeme pustit i krátké video, na kterém vidíte, jak s Davidem tancuje hráč Nathaniel Lofton přezdívaný "Big Easy" na písničku Hello od Adele. Dvě krátká instagramová videa přidala i jeho žena, na kterých ovšem není David, ale natáčí je. Big Easy si vzal i Jaime do středu hřiště a dal jí pusu a... ještě něco, co ovšem bylo Davidovi zakryto (video #1, video #2)

Ještě zmíním, že David v sobotu tweetnul, že po dlouhé době bude bruslit na ledě. Dlouhou dobou je myšleno kvůli jeho zdravotním problémů, které měl od léta. Už bych to málem konečně pustila z hlavy, ale naštěstí to byla vlastně pozitivní připomínka. Tak jsem zvědavá, jestli mu tedy bude dobře i na režírovaní letošního finále, když ta třináctá epizoda nevyšla.

image host image host image host image host(Bones Quotes) - 3x08 The Knight On The Grid - Hlášky

22. february 2016 at 10:16 | bones-czech.blog.cz |  bones quotes
Booth: Dobře, podívej, Kůstko, zůstaneš s někým, ubytuješ se v hotelu, jo?
Angela: Může zůstat u mě.
Booth: Skvěle!
Brennanová: Děkuji, ne. Proč?
Cam: Pan Čéška má vaši adresu domů?
Brennanová: Nemůžu šílet pokaždé, když si mě někdo vygoogluje.
Booth: Cam, nepůjde nikam sama.
Brennanová: Cam! Neposlouchejte ho!
Booth: Cam, koho se víc bojíš - mě nebo jí?
Brennanová: Boothe!
Cam: Páni! Tak takové je být učitelkou ve školce.


Brennanová: Děkuji, Boothe.
Booth: Tohle se nikdy nestalo, neděkuj mi, podle FBI jsem ho chytil tady, za patnáct minut od teď.
Brennanová: (políbí Bootha na tvář) Děkuji, Boothe.
Booth: Jen to nikomu neříkej.

Brennanová: Caroline, myslím, že to, že se Russ sám udal, by mělo mít nějakou cenu.
Caroline: Narazit na Bootha v nemocnici není to samé, jako udat se.
Brennanová: Takhle se to nestalo.
Caroline: Takhle to popsal Booth.
Brennanová: Ne, Russ se udal, ale já přesvědčila Bootha, aby mu dovolil podívat se za Hayley do nemocnice.
Caroline: To jsem neslyšela.
Brennanová: (hlasitěji) Russ se sám udal, ale já přesvědčila Bootha, aby ho nechal navštívit Hayley v nemocnici!
Caroline: Chápu to dobře? Vy jste génius?

TJ Thyne - Fanpic

22. february 2016 at 9:12 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ
Dnes ještě další fotka TJe s fanynkou. (x)


TJ Thyne w/ a fan

21. february 2016 at 11:56 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ
Nová fotka od fanynky s TJem (x). Jsem si tak říkala, když už natáčí 16. epizodu, že Hodgins už bude na tom psychicky lépe, že se aspoň oholí. Evidentně ne. :D No, jsem na tu storyline velmi zvědavá; škoda, že musíme ještě tak dlouho čekat.