March 2016

The Return of Bones: New Art

31. march 2016 at 5:41 | bones-czech.blog.cz |  posters & miscs
Do návratu Bones zbývají dva týdny, k čemuž Fox vydal "novou" promo fotku a banner s Davidem a Emily.


Bones in TV Guide April 2016

30. march 2016 at 20:37 | bones-czech.blog.cz |  magazines

"Tahle celá série ukončuje osobní příběhy, na které byly zmínky v první sérii," říká producent Peterson o příběhu Bootha a Brennanové.

Seriál Bones zanechal po prosincovém finále první poloviny série fanoušky napjaté, když epizodu zakončil novinkou, že je Hodgins ochrnutý následkem zranění, které obdržel při explozi na místě činu. Když se drama Foxu konečně vrátí se svou druhou polovinou, Hodgins se snaží navigovat svůj život na invalidním vozíčku, ale zůstává optimistický, že je to pouze otázkou času, než bude zase chodit. "Je tak nějak ve fázi popření," říká výkonný producent Michael Peterson. "To je hlavní děj první epizody: snaha vyrovnat se s tím, jak na tom skutečně je. Ale nebude to snadná cesta." Hodginsovi pomáhá jeho žena, Angela - ačkoliv má obavy z jeho návratu do práce. "Je svému muži tak oddaná, jak je to jen možné. Nezáleží jí na tom, že je ochrnutý, je hlavně ráda, že je naživu. Chce udělat vše možné, aby ho ochránila, hlídá ho. Ale postupně to bude pro Angelu i Hodginse složitější cesta. Následkem toho se z něj stane jiný člověk."

Zatímco se tým snaží přizpůsobit Hodginsově nové realitě, Booth se dočasně kvůli případu připojí k Tajné službě, dokumentární štáb bude sledovat Brennanovou a Bootha při vyšetřování a v epizodě vysílané 28. dubna představí seriál svého nového sériového vraha.

S již objednanou 12 - a finální - sérií, Bones směřuje ke svému konci. "Plánoval jsem tu být až do důchodu," říká Peterson. "Jsem tu pevně zakotvený, je mi tu velmi příjemně a miluji to tady. Řekl bych, že jsem plně ve fáze popření, co se týká vědomí toho, že to končí. Ale zároveň jsem nadšený, že to budeme moci udělat správně. Mluvíme s Hartem [Hansonem - tvůrcem seriálu] - doufáme, že napíše finále seriálu. Ukončíme to náležitě."

Sběratelé kostí: Zemřel gurmán kvůli menu?

29. march 2016 at 17:14 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Pozn.: Jedná se o 206. epizodu seriálu, a jelikož v lidském těle je 206 kostí, v epizodě je postupně každá kost vyjmenovaná - a to z velké části pomocí speciální písničky, kterou skládá Brennanová pro Christine, aby tak opravila její nesprávnou populární verzi "Dem Bones" (The backbone's connected to the neck bone).


David Boreanaz - Instagram, Fanpics, Covenant House Dinner Event

28. march 2016 at 18:54 | bones-czech.blog.cz |  candids David

Opět nějaké fotky Davida, včetně videí. První odkaz na video je druhá ikonka, je od Jaime v jejich pracovně Chrome Girl (laky na nehty), kde předstírá, že je bůh laků na nehty a předvídá jim úspěšnou budoucnost; dále šestká ikonka to je spíš série fotek; předposlední je zároveň i nejnovější, je na něm se svojí dcerou Bellou, tancují na počest výhry baseballového týmu Villanova. Také jsou tu dvě fotky s fanoušky ještě z minulého víkendu z Echoes Of Hope. Na poslední je pak se svým synem, ta je ze včerejška.

S Jadenem je pak ještě na dva týdny staré fotce (té třetí) od organizace Covenant House, která se zaměřuje na pomoc mladistvým bez domova ve věku 18-24 let; jednalo se o nějakou speciální večerní událost. Na svůj Twitter k fotce napsali: Včera večer byla mládež nadšená, že může trávit čas s milým a vlídným @David_Boreanaz při speciální večeři! (Last night youth were thrilled to spend time w/ the kind and gracious @David_Boreanaz at a special CHC dinner event!) Ještě, že oni přidali tu fotku, protože David tehdy sdílel jen fotku nějaké sochy tam, z čehož jsem nic nepochopila. :D

image host image host image host image host

Tamara Taylor - Fanpics, InstaPic by Cree Summer

28. march 2016 at 17:41 | bones-czech.blog.cz |  candids Tamara

Tři nové fotky s Tamarou Taylor, nejdřív dvě z letadla s fanynkou-stevardkou (x), ta třetí je pak od její kamarádky herečky Cree Summer, na které je s Creeinou dcerou.

image host image host image host


(Bones Quotes) - 3x15 The Pain In The Heart - Hlášky

28. march 2016 at 13:05 | bones-czech.blog.cz |  bones quotes
Brennanová: Mám tu k identifikaci ostatky. Může mít rodinu.
Angela: Je mu 500 let. Nejspíš se s tím už vyrovnali.
Brennanová: Nejdu. Řekla jsem to jasně.
Sweets: Je to pohřeb agenta Bootha, Dr. Brennanová. Ztráta milovaného je-
Brennanová: Partnera, Sweetsi. Ztratila jsem partnera.
Sweets: Někoho, kdo vám byl blízký. Pohřeb vám umožní truchlit, abyste se s jeho smrtí mohla smířit.
Brennanová: Aruntský domorodý kmen v Austrálii truchlí tak, že spálí svou vesnici a přestěhují se do jiné. To mi nepřijde o nic šílenější, než se shromaždit nad dírou v zemi.

Angela: Podívej, vím, jak věci bereš a respektuji to. Ale musím tě požádat o laskavost. Já na ten pohřeb jít musím. Nezvládnu to sama. Brečím celé dny. Opravdu tam potřebuji tvoje rameno. Potřebuji svoji nejlepší kamarádku.


Caroline: Znala jsem Seeleyho Bootha. Byl to dobrý člověk, který si zasloužil můj respekt a oblibu - a to nemám ráda moc lidí.

Caroline: Nechť Boží milost a láska září na Seeleyho Bootha, když přebírá své místo vedle Pána.
Brennanová: Kdyby existoval milostivý Bůh, proč by nezachránil Bootha?

(Bones Quotes) - 3x14 The Wannabe In The Weeds - Hlášky

27. march 2016 at 20:55 | bones-czech.blog.cz |  bones quotes
Výjimečně takový neobvyklý začátek, protože z téhle scény hlášky vypsat nejde, ale nemohla jsem si tu příležitost nechat ujít a nevložit i video s pěveckým vystoupením Brennanové (včetně úplného závěru). :-)
Pozn.: přidám ještě finále třetí série, ale čtvrtou už teď začínat nebudu, když se za chvíli budou vysílat nové díly.Brennanová: Jak může mít bývalý sniper alergii na trávu? Neprozradilo by kýchání tvou pozici?
Booth: Kůstko, pracoval jsem v poušti, dobrá. Písek, žádná tráva.

Brennanová: Do třinácti jsem chtěla být další Cyndi Lauper.
Booth: Řekl bych, že žertuješ, ale myslím, že to ani neumíš.

(Bones Quotes) - 3x13 The Verdict In The Story - Hlášky

27. march 2016 at 10:35 | bones-czech.blog.cz |  bones quotes
Brennanová: Jsem v pohodě.
Sweets: Kdybyste byla v pohodě, byla byste schoulená v rohu a brečela nebo částečně katatonická.
Brennanová: (k Boothovi) To tobě zní jako v pohodě?
Booth: Promiň, Kůstko, ale s tímhle musím souhlasit se Sweetsem.
Sweets: Myslím, že je důležité, abyste věděla, že my víme, že čím chladnější a objektivnějších se zdáte navenek, tím větší bolest cítíte uvnitř.
Brennanová: Jsem v pohodě!
Sweets: Ne, nejste!


Booth: Dneska nejsi doktorka Brennanová, jsi Temperance.
Brennanová: Nevím, co to znamená.
Booth: Tvoje vědecká část je vytlačená na okraj. Dočasně.
Brennanová: Stále nevím, co to znamená.
Booth: Kůstko, prostě vezmi mozek, dobrá, a zařaď neutrál. Vezmi srdce a rozjeď to naplno. (Booth vydává zvuky závodního auta.)
Brennanová: Někdy si myslím, že jsi z jiné planety. A někdy si zase myslím, že jsi opravdu milý.

BONES | On The Set (March 21-24)

26. march 2016 at 19:26 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 11

Uprostřed týdne se začala natáčet epizoda 11x20 The Stiff In The Cliff, kterou napsala Kathy Reichs se svou dcerou Kerry, proto je tu tentokrát více fotek. Ještě je tu ale pár fotek nesouvisejících s jejich epizodou. Prvně je to ta s TJem a režisérem Michaelem Langem - je z natáčení třetí epizody. Eugene Byrd sdílel fotku Michaela Terryho z Royal Dinner, přičemž si nejsem jistá, zda to znamená, že budou v epizodě oba, nebo jestli to byl ještě nějaký přechod mezi tou předchozí epizodou a tou novou; pak ta společná není z natáčení vůbec. Ke konci je také tabule, na které je hrubě rozvržena polovina už 12. série - jsou tam iniciály autorů scénářů a také hesla, která souvisí s tím, jaké epizody daní scénáristé píšou, např. Gene Hong se specializuje na humor, Emily Silver na smutné případy apod.