April 2016

11x17 The Secret In The Service

30. april 2016 at 20:04 | bones-czech.blog.cz |  Synopses Season 11
"The Secret In The Service"
Premiéra: 26. května 2016
Scénář: Kendall Sand, Mary Trahan
Režie: Dwight Little

Opilý vysokoškolák objeví mrtvolu agenta Tajné služby těsně před návštěvou prezidenta v dané oblasti. Booth se s energií pouští do případu a požádá agenta Tajné služby a bývalého kolegu Brandta Walkera o informace, ale překvapí ho fakt, že má Tajná služba výhrady ohledně Boothovy účasti na případu. Tým objeví šokující důkazy, které zvýší závadnost případu. Booth je proto v plném nasazení pro svou vlast. Brennanová má mezitím chřipku, a tak se do Jeffersonu vrací bývalý stážista Dr. Colin Fisher jako vedoucí případu, ale Brennanová odmítá být vynechána z vyšetřování. Hodgins bere svůj život do vlastních rukou a udělá pokrok po potenciálně nebezpečném experimentu.

Vedlejší obsazení: Joel David Moore (Dr. Colin Fisher), Michael Gaston (Agent Brandt Walker)

Behind The Scenes: "The Monster In The Closet"

29. april 2016 at 7:41 | bones-czech.blog.cz |  bts season 11
Jedna fotka z natáčení třinácté epizody, která se dnes v noci vysílala v Americe; David baví Emily blbnutím s kostrou. Po shlédnutí epizody vám to bude dávat větší smysl. :)

Edit: Na sociálních sítích Bones On Fox sdíleli ještě jednu fotku.Download: Bones 11.13 The Monster In The Closet › ke stažení

29. april 2016 at 3:28 | bones-czech.blog.cz |  download

DOWNLOAD

Třináctá epizoda jedenácté série byla odvysílána a nyní si ji můžete stáhnout na níže přiložených odkazech. Titulky najdete na bones.cz, nejspíš koncem víkendu, nejpozději v pondělí.

A samozřejmě, pokud chcete, využijte komentáře ke sdělení vašich názorů, přípomínek atd.


11x16 The Strike in the Chord

28. april 2016 at 12:57 | bones-czech.blog.cz |  Synopses Season 11
"The Strike in the Chord"
Premiéra: 19. května 2016
Scénář: Yael Zinkow
Režie: Michael Lange

Tým vyšetřuje vraždu vedoucího mužské pěvecké a capella skupiny z Lynwoodské univerzity, jehož tělo bylo nalezeno ve školní laboratoři s krysami. Oběť nedávno vyhodila Iana Jansena, jednoho z nejlepších zpěváků skupiny, a proto musí Booth a Aubrey vyslechnout Iana a další současné členy skupiny a některé členky konkurenční dívčí a capella skupiny, aby zjistili, jaká je týmová dynamika a co mohlo vést k vraždě jednoho z nich. Mezitím vyplyne na povrch překvapivá informace o Aubreyho životě, když byl na vysoké, Hodgins se přihlásí do experimentální studie na regeneraci nervů, Booth se snaží naplánovat letní výlet s Parkerem a do Jeffersonovy laborky nastoupí nová stážistka.

Vedlejší obsazení: B.K. Cannon (Sammy Mills), Gavin MacIntosh (Parker Booth), Arjuna Maximus McLellan (Michael Vincent Hodgins), Sam Tsui (Jake Eisenberg), Pentatonix: Kirstin Maldonado (Liz Dervan), Scott Hoying (Ted Gibbs), Mitchell Grassi (Julian Klein)

Michaela Conlin w/ Steve Edwards & Lisa Breckenridge from Good Day LA

28. april 2016 at 12:56 | bones-czech.blog.cz |  candids Michaela
Michaela Conlin vystoupila minulý čtvrtek v pořadu Good Day LA na Foxu, z čehož si můžete pustit i video/přečíst, o čem se mluvilo (x), a teď tu mám ještě fotku s Michaelou a moderátory, kterou sdílela na Twitteru.


Previews from "The Monster in the Closet" | BONES

27. april 2016 at 15:40 | bones-czech.blog.cz |  previews S11
Ukázky ke čtvrteční epizodě 11x13 The Monster In The Closet. Nejdříve Booth a Brennanová utěšují dceru Christine, která je vyděšená kvůli příšeře ve skříni; v laborce probíhá prvotní ohledání oběti; Arastoo a Hodgins oznamují Brennanové, že aktuální vraždy jsou prací sériového vraha; a Cam s Angelou probírají své osobní problémy - Angela přemýšlí nad tím, jak zabít svého manžela, Cam trápí vztah se Sebastianem vs. Arastooem.BONES | TV Line's May Sweeps Preview and Finale Spoilers

26. april 2016 at 12:08 | bones-czech.blog.cz |  spoilers
PŘED FINÁLE | V epizodě vysílané 28. dubna seriál spustí příběh s novým sériovým vrahem, "spletitým" padouchem, který může ale nemusí být divákům známý, popisuje co-showrunner Michael Peterson, který dodává, "tahle osoba je šílená způsobem, který se liší od našich předchozích vrahů." V květnu se můžete těšit na epizodu, která je inspirovaná thrillerem S nasazením života s Clintem Eastwoodem z roku 1993 (viz foto). "Týká se smrti agenta z Tajné služby a Bootha zavolají na pomoc," vysvětluje Peterson. "V sázce bude hodně a je to velká akční epizoda pro Davida." Epizoda také obsahuje "stěžejní" vývoj týkající se ochrnutého Hodginse a jeho stavu.

FINÁLE | Epizoda režírovaná Davidem Boreanazem uzavře výše zmíněný příběh se sériový vrahem. "Bude to mít velké vyvrcholení," prohlašuje Peterson. Nějaká velká úmrtí? "Nikdy nevíte..."

** Stránka TV Line uvedla předběžné datum vysílání finální epizody 11. série na 21. července.

source: tvline.com

Michael Peterson: "Bude to jízda na horské dráze, ale seriál píší jeho fanoušci"

25. april 2016 at 14:19 | bones-czech.blog.cz |  interviews

O novém sériovém vrahovi, který bude představen v epizodě "The Monster In The Closet"
Než jsem přešel k televizi, napsal jsem několik hororů. Mám rád hrůzu, a tak jsem chtěl zajít někam, kde to bude děsivé a znepokojivé způsobem, který jsme nějakou dobu nedělali. V Pelantovi bylo podle mě kousek logiky. Epizody s Hrobnicí patří mezi mé oblíbené, měly v sobě aspekt thrilleru, víc než hororu. A s tímhle jsem se chtěl vrátit k tomu, že lidi vyděsíme.

Máme hlavní postavu, která neustále pracuje s kostmi; chtěl jsem vidět druhou stránku toho. Představte si něco ve stylu Normana Batese [z filmu Psycho], který je schopný podívat se na tělo a vidět ho jako živé - je to velmi odlišené od způsobu, jakým to dělá Brennanová. Myslím, že to byl počáteční bod. Občas se rád bojím, tak jsem si říkal, že vystraším i ostatní.

Bude to dlouhý příběh?
Ne zas tak dlouhý. Vždy musíte rozpoznat, kdy je vrah ještě zajímavý a kdy už ho bylo dost. Uvidíme ho párkrát, ale myslím, že to bude celkem krátká děsivá vyjížďka. Pak budeme dělat zase jiné věci, které jsou více obvyklé.

Boothovy krize
Bootha čekají nějaké nové krize, které jsou pro něj horší než krize středního věku. V jedné epizodě se z něj stane téměř vědátor. Pro Bootha není nic strašnějšího, než když se chová jako vědátor. Trochu ho tímhle stylem otestujeme.

Bones | On The Set - Shooting S11 Finale

25. april 2016 at 0:15 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 11

Zítra končí natáčení finále 11. série, ale zatím přidávám fotky za uplynulý natáčecí týden, protože jich je docela dost. Spoustu z nich sdílel sám David, jakožto režisér; ten také sdílel dvě videa s nějakými loutkami (x, x). Osobně jsem toho názoru, že cokoliv s loutkami je děsivé, takže začínám mít obavy. :D Můžete si i přečíst tweety kameremana Roberta Altmana, který nejdříve psal něco v tom smyslu, že je finále parádní a pak fanynce odepsal, že je temné, intenzivní a strašidelné. Epizoda se jmenuje "The Nightmare Within The Nightmare", ve spojení s Davidovým režírováním... jistě se máme na co těšit. Když zmiňuji to režírování, producenti se prý dívají na možnost, že by se ve finální sérii konečně mohlo podařit, aby jednu epizodu režírovala i Emily - samozřejmě nic neslibují.

Jedno video sdílel i TJ Thyne, který zrovna jel do práce, takže je v autě (x). On svou poslední scénu točil už v pátek. Na instagramu Sunnie Pelant se objevila fotka před přívěsem na place Foxu, takže ve finále uvidíme i Christine. Za zmínku stojí ještě fotka Davida se Stephenem Nathanem, který je prý navštívil na natáčení, tak David psal, že mu to udělalo radost. Na dvou Davidových fotkách si také můžete všimnout, že vedle hraní, režírování a s tím souvisejícím sledováním natočených záběrů na obrazovkách, má při sobě vždy i obrazovku navíc, na které sleduje hokejové zápasy týmu Flyers v rámci NHL. Takový multitasking. :D