May 2016

Previews from "The Movie In The Making" | BONES

31. may 2016 at 19:41 | bones-czech.blog.cz |  previews S11
Již dnes si můžeme pustit ukázky ke čtvrteční epizodě "The Movie In The Making", která je natočena jakoby v dokumentárním stylu, a ukázky tedy rozhodně stojí za to. Jestli sledujete seriál Modern Family, myslím, že budete souhlasit se slovy showrunnera Michaela Petersona, že to tak trochu působí právě jako Modern Family. Je tu scéna s B&B doma, kdy se představují, co dělají v práci a mluví i o tom, že Booth stále oslovuje Brennanovou přezdívkou 'Bones', přestože je už jeho žena; dále je tu scéna s Cam a Hodginsem v laborce, která přejde ve scénu, ve které o Hodginsovi mluví Booth, následně ve scénu s Aubreym. A nakonec, jelikož Christine má ve škole tzv. career day, Brennanová představuje její třídě svou práci. A veliká zajímavost; jednu spolužačku Christine hraje dcera Davida Boreanaze, Bella. Kdybyste ji náhodou nepoznali, je to ta blonďatá holčička v čase 0:30. A jak Ch. podotkla v komentářích, asi je tam i syn Emily Deschanel, Henry.


STILLS: 11x18 The Movie In The Making

31. may 2016 at 19:41 | bones-czech.blog.cz |  Season 11
Tomuhle se teprve říká zpoždění. Nový díl se vysílá již ve čtvrtek, ale teprve teď nám k němu vydali fotky. Jedná se o tu epizodu ve stylu dokumentu, kterou showrunner Michael Peterson přezdíval "Modern Bones" podle seriálu Modern Family, protože je to podle něj něco mezi tím a webovou sérií Making Of The Murderer; reportéři ze ScreenSpy, kteří už epizodu viděli, to přirovnávají ještě k seriálu "The Office". Michael také v jednom rádiu prozradil, že vedoucí propagačního oddělení jim po zhlédnutí epizody poslal e-mail s tím, že prý je to jedna z nejlepších epizod, které kdy Fox vytvořil - tím je myšleno ze všech jejich pořadů, ne jen za Bones. Tak na to jsem velmi zvědavá. Epizoda nám prý poskytne pohled a informace, které bychom se za normálních okolnostech nedozvěděli. Co se týká děje, na případu pracuje Arastoo, takže se bude něco dít mezi i ním a Cam.


TJ Thyne's Instagram Pics

31. may 2016 at 8:26 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ

TJovy osobní fotky z jeho instagramu. Nejdřív ale fotka dárků s tématikou kostí, které TJovi poslala Emily, za což jí TJ i náležitě poděkoval s tím, že je nejlepší a doufá, že si užívá zaslouženou pauzu. Emily po skončení každé série vytváří alba se vzpomínkami z dané série a evidentně i všem posílá dárky. :) TJ taky sdílel několik fotek z Palm Springs, odkud je i ta třetí, ale je na horské túře, proto to chladné počasí. Končí to pak fotkou a videem z běhu v rámci The Color Run. Ještě připomínám, že sem přidávám fotky, na kterých jsou herci, takže pokud chcete vidět i ostatní fotky, které TJ přidal, najdete je na tjthynegram.

Bones Team | I lived

29. may 2016 at 21:20 | bones-czech.blog.cz |  fanmade
Po několika měsících přidávám další fanvideo na zpříjemnění večera. Jedná se o nové týmové video, které mi osobně udělalo radost, protože jsem vždycky chtěla nějaké Bones video s písničkou I Lived od OneRepublic, a tak jsem se konečně dočkala. Navíc miluji 'týmová' videa, protože zdůrazňují přátelství/vztahy mezi postavami a to je jedna z mých nejoblíbenějších věcí na Bones. Takže pokud máte chvilku, určitě doporučuji.


Michaela Conlin » Photoshoot #20

29. may 2016 at 8:28 | bones-czech.blog.cz |  photoshoots Michaela
Michaela Conlin se v poslední době objevila v mnoha magazínech, pokaždé s novou fotkou a tady je další, tentokrát pro Haute Living. Pro HL vyplnila takový dotazník o svých oblíbených místech v Los Angeles; přepisovat to ale nebudu, protože nám to stejně nic moc neřekne, ale můžete si to přečíst na hauteliving.com. A opět se jedná o skvělou fotku.


Gallery Update: Tamara Taylor - Stuart House Benefit

29. may 2016 at 8:23 | bones-czech.blog.cz |  info/news

Přidala jsem několik nových fotek Tamary Taylor z akce, které se zúčastnila letos v dubnu v Los Angeles. Jednalo se o benefiční událost programu Stuart House organizace The Rape Foundation na pomoc zneužívaným dětem.

image host image host image host image host image host

GALLERY LINK:

David Boreanaz: Puppy day afternoon

28. may 2016 at 9:14 | bones-czech.blog.cz |  candids David
Davidova selfie s jeho novým pejskem Shelby.


A Fan Visit On The Bones Set (The Strike In The Chord)

27. may 2016 at 23:25 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 11

Jednoho dne natáčení scén v laborce pro šestnáctou epizodu "The Strike In The Chord" se zúčastnila i fanynka (Emma Lemanski) seriálu v rámci jakého si programu na plnění přání. Ta po odvysílání epizody sdílela ze svého speciálního dne spoustu fotek, některé jen z prostorů natáčení a různých předmětů, zbytek s herci, případně režíserem/scénáristkou epizody. Na youtube sdílela i pár videí, kde o svém zážitku vypráví a říká, že na ní byli všichni strašně milí. Ten den natáčeli pouze Emily, Tamara a TJ a také hostující herečka B.K. Cannon, všichni se k ní prý chovali krásně, hlavně si chválila Emily, která je prý přesně tak milá, jak to každý říká. Také od nich prý dostala podepsanou klapku a dokonce jí prý režisér Michael Lange nechal "odrežírovat" jednu scénu.

Michaela Conlin in PEOPLE Magazine (May 2016)

27. may 2016 at 8:22 | bones-czech.blog.cz |  magazines
Michaela Conlin je mimo červnová vydání Good Housekeeping a Traditional Home také součástí květnového magazínu PEOPLE, opět s novou krásnou fotkou. Jde o jakýsi speciál bez photoshopu. Píše se tam o ní, že odmítá jakékoliv chirurgické zákroky; říká, že neustále přemýšlení nad tím, co na sobě můžete opravit, vás může přivést na zvláštní cestu. Michaela se zaměřuje na zábavné cvičení, například dvakrát týdne jóga a Pilates, díky kterým má skvělé držení těla, stát rovně prý vše změní. Také prozradila, že si ráda svlékne kalhoty hned po příchodu domů.