June 2016

STILLS: 11x21 The Jewel In The Crown

30. june 2016 at 7:06 | bones-czech.blog.cz |  Season 11
Konečně si můžeme prohlédnout fotky k předposlednímu dílu, který se vysílá za dva týdny, 14. července. Jelikož finále režíroval David, tak už klasicky má v předchozí epizodě menší prostor, neboť při natáčení se zároveň připravoval na režírování, a zdá se, že vysvětlením bude jakýsi problém s očima, kvůli kterému ho uvidíme chvíli v brýlích, jak už jsme viděli v promu. A já bych souhlasila s Brennanovou, že vypadá 'hot'. V epizodě se také vrátí Daisy, v hostující roli francouzského inspektora se objeví Sebastian Roche, a Hodgins si myslí, že ho pronásleduje duch. Což zní docela divně, ale určitě to bude mít nakonec logické vysvětlení.


David Boreanaz with Family in Philadephia

29. june 2016 at 21:38 | bones-czech.blog.cz |  candids David
Po asi dvou týdnech, které strávil David se synem v New Yorku, se přesunuli do Filadelfie, kde David vyrůstal, kam za nimi přijela manželka Jaime i s dcerou Bellou a tráví tam rodinnou dovolenou. Za těch pár dní už sdíleli David, Jaime i Jaden pár fotek, které si teď můžete prohlédnout, pokud je sami nesledujete na Instagramu. Předposlední fotka je odkaz na video od Jaime; pokud chcete vidět Davida, musíte počkat až do konce. Na té poslední je pak David se svým tátou.


Datum konání Bones panelu na SDCC 2016

28. june 2016 at 23:10 | bones-czech.blog.cz |  news

Minulé pondělí stránka TV Line informovala o tom, že BONES i letos dorazí na Comic Con v San Diegu, ačkoliv naposledy, kvůli finální dvanácté sérii (x). Až teprve dnes ale byla zveřejněna informace s konkrétním datem, kdy se panel seriálu bude konat, a tím je pátek 22. července dopoledne v 11:15 místního času (což je 20:15 u nás, pokud se nepletu).

Comic Conu se zúčastní poprvé všichni herci v hlavních rolích, tedy Emily Deschanel, David Boreanaz, TJ Thyne, Michaela Conlin, Tamara Taylor a John Boyd. Doprovodí je výkonní producenti Michael Peterson a Jonathan Collier.

Bohužel to vyšlo trochu nešikovně, neboť finále jedenácté série se vysílá až 21. července, takže to bude opravdu nabitý konec týdne/víkend.

source: tvline.com

Bones Cast - On The Set 11x20

28. june 2016 at 19:57 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 11
Pár nových fotek z natáčení epizody The Stiff In The Cliff ze sociálních sítí. Nejdřív Tamara, Michaela a Michael s herečkou Raney Branch, která hrála sestru Cam, na druhé je pak Emily s Kathy Reichs. Poslední k nim pak nepatří, tipovala bych to asi na sedmou nebo osmou sérii.


Emily Deschanel - Fanpics

28. june 2016 at 10:19 | bones-czech.blog.cz |  candids Emily

Pár fotek Emily Deschanel s fanynkami. Ty první dvě jsou už nějakou dobu staré, ty další jsou pak z doby, kterou Emily strávila v květnu v New Yorku kvůli Fox Upfronts.

image host image host image host image host

David Boreanaz - w/ the Ferraro brothers, Fanpics, videos

26. june 2016 at 17:52 | bones-czech.blog.cz |  candids David

David trávil i uplynulý týden v New Yorku se synem Jadenem a bratry, hokejisty Chrisem a Peterem Ferraro, jak už jsem zmínila v předchozím článku. Díky tomu se objevila další spousta fotek, většinu sdílel právě Peter. Také v průběhu svého pobytu tam několikrát navštívili restauraci Spiro's Lounge & Restaurant, ve kterém si ho několikrát vyfotili pracovníci/majitel a také pár fanoušků, viz devátá až poslední fotka. Jediná fotka, která z toho setu vybočeje, je hned ta první. Sdílela ji Davidova manželka Jaime na Mezinárodní den jógy. Kromě fotek je tu i pár videí, všechna jsou na posledním řádku, nejdříve jedno ještě z té restaurace, pak dvě od Petera, na kterých David sportuje s Chrisem a jeho synem Evanem, a končí to vzkazem, který nahrál fanynce.

image host image host image host image host image host

Bones: Hart Hanson o návratu k seriálu kvůli scénáři k finální epizodě

24. june 2016 at 22:27 | bones-czech.blog.cz |  news
Tvůrce BONES Hart Hanson se vrací, aby napsal blížící se finále seriálu stanice FOX.

Hanson - jehož poslední epizodou byl úvodní díl deváté série v roce 2013 - napíše poslední epizodu dvanácté série (která má být vysílána v roce 2017). Zatímco scénáristé seriálu tvrdě pracují na finálních příbězích, Hanson má představu, jak by měl seriál skončit, "ale [Michael Peterson a Jonathan Collier] jsou showrunneři. Rád bych, aby se naše nápady sešly. Jdu do toho jako scénárista na volné noze. Bude to zajímavé."

Pokud mu to vyjde, Hanson také pověří bývalého výkonného producenta BONES Stephena Nathana, aby finále seriálu napsal s ním. "Stephen a já jsme nejlepší kámoši," říká se smíchem. "Pracovali jsme spolu každý den po deset let. Deset let každé ráno začínalo stejně, hrnkem kávy a Stephenem Nathanem… zjistím, jestli o to bude mít opět zájem."

Hanson a potenciálně Nathan nejsou jediní bývalí scénáristé, kteří budou mít slovo v poslední sérii: BONES také přivítá zpět bývalou scénáristku Karine Rosenthal, která byla u seriálu mnoho let.

Ačkoliv někteří showrunneři mají konce svých seriálů v hlavě od počátku, opakovaná nejistá budoucnost BONES vedla Hansona k tomu, že tolik nelpěl na fixním konci. "V průběhu dvanácti let se seriál přirozeně vyvíjel. Víte, začali jsme jako seriál, který se neměl dožít Vánoc [v první sérii], takže jsme si říkali, pokud to budeme muset ukončit, uděláme to tak a tak. Teď je tu ale všechna ta historie."

Hanson bere na vědomí i jednu dlouhodobou prosbu. "David [Boreanaz] už od první série žádal o to, aby se mohl ve finální epizodě projet po laborce tankem. S tím se musím vypořádat. Pamatujte, jsou to natáčecí prostory a nějakým způsobem musí být rozmontovány, až produkce skončí. Neříkám, jestli to uděláme nebo ne. Ale David 12 let říká: 'Můžu v poslední epizodě projet laborku tankem?'… Vždy existují snové reality."


Scénáristé mají v úmyslu přivézt zpět mnoho známých tváří a to, jakým způsobem to udělají, by mohlo ovlivnit, jaké finále Hanson napíše.

"To je rozhovor, který povedeme: jestliže to bude taková finální epizoda, která bude jako návštěva doma, kdy budou přítomní všichni, sebere to něco příběhu, a tím pádem i jeho srdci. Stane se z toho divadlo místo toho, co je podstatné. O tom chci se scénáristy mluvit, řekne každý sbohem po cestě, nebo se každý rozloučí v poslední epizodě? Řekl bych, že dáme lidem víc času a nakonec vymyslíme příběh. Já bych kladl důraz na to, že v centru seriálu stojí dva lidé, a to je potřeba ctít - nemluvě o dvou hercích, kteří pracovali tak tvrdě, odváděli skvělou práci, udržovali svou chemii naživu, a nehádají se. Dokážete si to představit? Zaslouží si to. Tyhle dvě radikálně odlišné lidské bytosti; veganka a David Boreanaz jsou přátelé. To je seriál sám o sobě!"


Behind The Scenes: 11x19 "The Head In The Abutment"

24. june 2016 at 22:03 | bones-czech.blog.cz |  bts season 11
Fotka z natáčení devaténácté epizody. Původně byla vydána mezi promo fotkami, ale jelikož takovýhle záběr přímo v epizodě nebyl, je to tedy momentka Davida a Emily mezi záběry. Myslela jsem si, že nějaké ty další fotky s Davidem na ledě, jak se tam všichni tak smějí, budou taky z natáčení, ale ty jsou přeci jen z epizody, z té chvíle, kdy Booth trefil tu tyčku. Ale myslím, že výjimečně tahle jedna fotka plně stačí, protože je vážně milá.


Bones - 11x21 - Promo - The Jewel in the Crown

24. june 2016 at 3:44 | bones-czech.blog.cz |  promo S11
Předposlední epizoda této série se vysílá za tři týdny, tedy 14. července. "You look hot." :D


Download: Bones 11.20 The Stiff In The Cliff › ke stažení

24. june 2016 at 3:42 | bones-czech.blog.cz |  download

DOWNLOAD

Odkazy ke stažení již dvacáté epizody jedenácté série 'The Stiff In The Cliff'. Titulky najdete jako vždy na bones.cz.

A samozřejmě, pokud chcete, využijte komentáře ke sdělení vašich názorů, přípomínek atd.