July 2016

Twitter | S12 Opener - On The Set, Emily directing, BTS and Tweets

31. july 2016 at 14:45 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 12

V pondělí začalo natáčení prvního dílu finální dvanácté série, který je také režisérským debutem Emily Deschanel, a tak je tu již klasicky článek s novinkami s Twitteru či Instagramu. Stejně jako ve finále bude squinternistou Wendell v podání Michaela Terryho, ačkoliv můžete na fotkách vidět Pej Vahdata a Eugena Byrda. Ti se tam, hádám, byli jen podívat a vzali s sebou tzv. 'flat Ronnieho'. Eugene i vysílal živě na Periscope (video si můžete stále přehrát kliknutím na odkaz). Pak můžete vidět židle Michaely Conlin a Tamary Taylor, které sdílela Tamara; Michaelovo selfie; Boothův stůl od Davida Boreanaze, který také sdílel 'video', ze svého přívěsu.

Krom toho byla na Instagramu Sunnie Pelant sdílena fotka Sunnie s Ryanem O'Nealem z natáčení finále jedenácté série; také je tu jedna starší fotka s Emily z natáčení finále páté série a David před vysíláním posledního dílu sdílel společnou fotku z druhé řady, na které jsou krom herců i tvůrce Hart Hanson a producent Barry Josephson.

A nakonec ještě pár tweetů, nejdřív Eddie McClintock, který hrál v druhé řadě agenta Sullivana (také přítele Brennanové) reagoval na to, že ho Emily s Davidem zmínili na Comic Conu a také psal, jak se s Emily skvěle pracovalo; Eric Millegal chválil Emily za její režírování a také si prý užil natáčení se Sarou Rue, takže ji v prvním díle uvidíme zpět jako behaviorální analytičku Karen Delfs. Pár fotek z natáčení laborky a také pochvalu Emily za režírování sdílel i Gerald Joey, který hraje technika v laborce v pozadí a také je náhradníkem Eugena Byrda při zkouškách apod.
David také v úterý vedl s fanoušky Q&A; na některé věci už odpověděl kdysi, např. že nejradši má na seriálu herce a štáb, oblíbená hostující hvězda je Cyndi Lauper, je nadšený, že seriál mohou pořádně zakončit a 12. série bude prý plná překvapení. Také odpověděl, že si Emily v režírování vede skvěle a fanynce, která se ptala, zda by se za deset let k seriálu vrátil a natočil s Emily minisérii po vzoru The X-Files revival, kdyby je o to FOX požádal, odpověděl, že možné je cokoliv.

Bylo toho docela dost, ale snad jsem na nic nezapomněla. :)

Emily Deschanel - Fanpic

31. july 2016 at 12:29 | bones-czech.blog.cz |  candids Emily
Ještě mám něco málo z Comic Conu, ale dáme na chvíli přestávku a přidám i jiné věci. Tahle fanouškovská fotka s Emily Deschanel se na internetu objevila před pár týdny, ale upřímně si nejsem jistá, jestli je vůbec sama i nově pořízená, nebo spíš jen nově sdílená, ale z předchozích let. Každopádně je pěkná a vypadá to, že jsou někde na letišti.


The Cast of Bones were LIVE from Comic-Con!

30. july 2016 at 18:10 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Chvíli po panelu herci a producenti mluvili s WTFOX, což bylo vysíláno živě přes facebooku, ale také nám z toho zůstal záznam. Na začátku se herci představují a říkají, koho v seriálu hrají, ačkoliv to vzali humorně a role si vyměnili; hlavně Johnovo "Sweets!" se mu fakt povedlo. Emily mluví o režírování úvodního dílu - který se mimochodem začíná natáčet v pondělí - těší se na spolupráci s Ericem Milleganem. TJ říká, že je nadšený, že se Zack vrátí, ačkoliv v jiné podobě, ale bude to zajímavé. Tamara říká, že tohle finále bylo jedno z jejích nejoblíbenějších. Epizodou byli prý překvapení, což je pro ně fajn i po tolika letech. Reportérka se ptá, jaké to pro ně, když epizody režíruje David; TJ říká, že je chápe, protože je taky herec jako oni, je to úžasná spolupráce, všichni jsou upřímně nadšení, když režíruje on. Dále si vybírají, jakou jinou postavu by chtěli hrát; David říká, že by chtěl být člověkem, který přijde za Boothem a řekne mu, že má hovor na druhé lince; Emily si vybrala Bootha, David pak říká, že by chtěl hrát Brennanovou, až na všechny ty těžké vědecké termíny; TJ by chtěl hrát tělo a pozorovat všechny; Tamara, Michaela a Jon se shodli na Hodginsovi. Dále opět rozebírají oblíbené epizody/storyline. Co se týká postav/herců, které by chtěli, aby se ukázali ve 12. sérii jsou pro Davida Cyndi Lauper, Emily zmiňuje Stephena Frye a Betty White, Michaela souhlasí ohledně Cyndi, Tamara zase Stephena Frye.


Showrunner 'Bones' Michael Peterson o návratu Zacka a finální sérii

30. july 2016 at 18:10 | bones-czech.blog.cz |  interviews

Odkdy jste začali uvažovat na tím, že se Zack vrátí v rámci téhle storyline?
Pravděpodobně uprostřed roku, když jsme začali plánovat příběh toho vraha. Zavolali jsme Hartovi; nechci toho prozradit moc, ale myslím, že klíčem nebylo udělat ze Zacka vraha, ale přivést ho zpět. Příběh toho vraha a Zacka není u konce. Opakuji, ten vrah je manipulativní. Chce, abyste si něco mysleli; pozor na domněnky.

Můžete potvrdit, zda je Zack tím vrahem, nebo je to další manipulace?
Než se fanoušci začnou rozčilovat, že "to takhle jste ho přivedli zpátky?!" řekl bych, že epizoda naznačuje, že přešel na temnou stranu. Ale ten příběh není dovyprávěný.

Jak na to reagovali herci?
Nejdřív jsem volal Davidovi a Emily ohledně toho, co plánujeme. Dvanáctá série by měla být o tom, že uzavřeme jejich příběhy. Jsou tu jisté věci s Boothem a Brennanovou z první série. Jeden příběh, o kterém jsme si vždy mysleli, že ho musíme dokončit, je Zack. Nějakou dobu jsme ho neviděli, fanoušci ho mají rádi, já taky. Byl jsem fanouškem seriálu, než jsem se stal jeho scénáristou. Chci jeho příběh dořešit správně. To bylo cílem, to bylo něco, co David a Emily zcela chápali a stoprocentně s tím souhlasili. Ale věděli hodně dopředu o zvratu, který na konci série bude. Každý si to užil! Je milé překvapit herce i štáb v jedenácté sérii.

The Cast of Bones celebrating Comic Con - Day 2

29. july 2016 at 17:38 | bones-czech.blog.cz |  events 2016
TJ Thyne, Michaela Conlin, John Boyd, Tamara Taylor a Eugene Byrd se o víkendu v San Diegu zdrželi a sešli se ještě na pátečním večírku pořádaném FOXem. Nechyběl ani producent seriálu Josh Levy. Kromě Tamary se stihli všichni ještě převléknout.


Tamara Taylor attends TV Guide Magazine's Fan Favorites Panel - Comic Con 2016

29. july 2016 at 17:38 | bones-czech.blog.cz |  TT - events 2016
Tamara Taylor se na letošním Comic Conu v San Diegu zúčastnila kromě posledního panelu svého seriálu BONES ještě speciálního Fan Favourites panelu pořádaného magazínem TV Guide, na kterém se sešli hvězdy z několika fanoušky oblíbených seriálů.


Bones - San Diego Comic Con 2016 - Full Panel

28. july 2016 at 17:01 | bones-czech.blog.cz |  miscellaneous vids

Emily se na režírování své první epizody připravovala týden a půl, bylo skvělé nemuset to dělat v průběhu natáčení jiné epizody. Emily také říká, že napsala Davidovi, aby si o režírování promluvili, ale nakonec na to neměla kvůli přípravám čas. Jistě k tomu ale ještě dojde, navíc studuje jeho finále, aby na něj mohla navázat.

David chválí Emily a všechny své přítomné kolegy, že jsou krásní.

Dave Thomas, moderátor panelu, přivede řeč na fakt, že si v seriálu zahrály děti Davida a Emily. Dave se ptá, zda je to začátek něčeho, David říká, že to ne, Bella radši jezdí na koních. Emily na to nereaguje, prý nechtěla lidem říct, že tam její syn byl, a prý se mu to vůbec nelíbilo, Emily by ani nechtěla, aby byl herec.

Podle TJe Hodgins a Angela zvládnou cokoliv. Michaela má ohledně konce seriálu mnoho pocitů, že o tom ani nedokáže pořádně mluvit. Je ráda, že mají možnost ukončit seriál správně.

Producenti nechtějí prozradit detaily ohledně další epizody v přestrojení. Místo toho žertovali, že David bude hrát dřevorubce a bude wrestlovat s medvědem. David místo toho navrhuje něco, co bych řekla, že tím myslí zorbing; podle Emily by mu to šlo opravdu dobře, zatímco ona by hned spadla, ale David by ji prý zachránil, ovšem Emily by nechtěla být zachráněna. David by ji tedy nechal utopit, uvidí se, co se stane uprostřed oceánu, když by byla obklopená žralokem. Emily tvrdí, že existuje větší šance, že do něj uhodí blesk, než by ho pokousal žralok. Podle koho? Vědy. :D David by se prý vsadil, že kdyby byli uprostřed oceánu, hodili do vody kusy masa, rozhodně by se objevil dřív žralok, než by do nich uhodil blesk. [V téhle části panelu jedna z přítomný reportérek tweetla, že se David a Emily dohadují přesně jako Booth a Brennanová. :D]

více pod videem v celém článku

BONES Cast » Entertainment Tonight: Fight Crime and Chill

28. july 2016 at 13:29 | bones-czech.blog.cz |  cast pics
Herci - bez Davida a Emily - se s producenty na Comic Conu vyfotili pro Entertainment Tonight ve speciální fotobudce, kdy fotka vypadá jako by to byla krabice s akčínímy hrdinami. :)


David&Emily » Photoshoot #21

27. july 2016 at 16:55 | bones-czech.blog.cz |  david&emily
Portrét David a Emily pro Entertainment Weekly z letošního Comic Conu v San Diegu. Většinou se jich později objeví víc, tak doufám, že tomu tak bude i letos, byla by škoda, kdyby ne.


SDCC 2016: Spoilery o finální sérii z Comic Conu

26. july 2016 at 21:24 | bones-czech.blog.cz |  spoilers

 • Emily Deschanel režíruje úvodní epizodu finální série; první díl je pokračováním finále jedenácté řady, Emily proto 'studovala' finále režírované Davidem, aby na něj mohla správně navázat
 • TJ Thyne věří, že vztah Hodginse a Angely překoná vše, i když je možná čekají nějaké těžké chvíle
 • producenti plánují přivést zpět jednu ze starých lásek Bootha NEBO Brennanové
 • vrátí se několik dalších postav z předchozích sérií, pozornost máme věnovat hlavně prvním třem sériím - Tamara Taylor prozradila, že jeden z těchto návratů je padouch
 • ve čtvrté epizodě dojde na nějaký [nepříjemný] zvrat, píše ji Jon Collier
 • Booth a Brennanová budou opět řešit případ v přestrojení, showrunner Jonathan Collier věří, že tohle bude nejlepší přestrojení, "je to svět, ve kterém jsme ještě nikdy nebyli a jedině Booth a Brennanová něco takového můžou vystihnout"
 • v předposlední epizodě série 12x11 se dozvíme, jaký význam má číslo 447
 • dvě postavy z předchozích let v sérii umřou - nikdo z hlavních postav (!)
 • Eric Millegan se v roli Zacka vrátí ve třech až čtyřech epizodách
 • ve finální sérii uvidíme svatbu Cam a Arastoa, nejspíš někde uprostřed
 • příběh Brennanové ve finální sérii se vrátí k začátkům, kde se její hlavní storyline týkala hledání rodiny
 • Boothův příběh se zaměří na jeho minulost jako snipera
 • finále seriálu bude mít dvě části