July 2016

TJ Thyne - Instagram Pics, Portland

4. july 2016 at 22:24 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ

TJ při své cestování po USA strávil několik dní v Portlandu, ze kterého sdílel tyhle fotky. Poslední ikonka je odkaz na video, ve kterém TJ a jeho kamarádka pózují před zrcadlem v obchodě.

image host image host image host image host

Hart Hanson mluví o konci 'Bones', oblíbených squinternistech a dalším

3. july 2016 at 14:44 | bones-czech.blog.cz |  interviews

Zpráva o tom, že je seriál BONES prodloužen na svou dvanáctou a finální sérii, byla hořkosladká, ale tvůrce Hart Hanson je jen vděčný. Hanson se účastnil ATX Television Festival, kde hovořil s TellTaleTV.com o konci BONES, jeho oblíbených squinternistech a dalším.

Podle něj byli "potěšení", když zjistili, že BONES bude mít finální sérii. "Byla to jedna z těch situací, kdy když bylo oznámeno, že 12. série bude poslední, všichni jsme říkali 'děkuji!' Protože jsme i tak měli na mále. Jsme velmi starý seriál. Vlastně je to nejdéle běžící hodinové hrané drama na Foxu vůbec," vysvětlil Hanson.

"Takže je to jako říct 98letému člověku: 'zemřete doma, obklopený svou rodinou, bez bolesti.'"

Také řekl, že má radost za diváky. "Můžeme tak vyřídit spoustu věcí." Na rozdíl od mnoha seriálů, které skončily nečekaně s otevřeným nebo neuspokojivým koncem, BONES má šanci odejít smysluplně.

To je důležité pro diváky a scénáristy, ale také je to skutečně důležité pro herce. "Pro herce to znamená hodně, že jim prostě nezavolají a neřeknou 'pamatujete si tu scénu, kterou jste točili před třemi týdny? To byl váš poslední moment.' Takže děkuji, FOXu."

11x22 The Nightmare Within The Nightmare - Finále

1. july 2016 at 17:09 | bones-czech.blog.cz |  Synopses Season 11
"The Nightmare Within The Nightmare"
Premiéra: 21. července 2016
Scénář: Michael Peterson
Režie: David Boreanaz

Tým se ponoří zpět do vyšetřování sériového vraha z minulosti, při pokusech najít "Loutkaře", který žije s těli svých obětí, než se jich zbaví. Brennanová si mezitím vyčítá svůj loňský odchod z práce a viní se za to, že sériového vraha nezastavila dřív. Ačkoliv netuší, že by se sama mohla dostat do potíží.

Vedlejší obsazení: Ryan O'Neal (Max Keenan), Michael Grant Terry (Wendell Bray), Sunnie Pelant (Christine Booth)