Bones - San Diego Comic Con 2016 - Full Panel

28. july 2016 at 17:01 | bones-czech.blog.cz |  miscellaneous vids

Emily se na režírování své první epizody připravovala týden a půl, bylo skvělé nemuset to dělat v průběhu natáčení jiné epizody. Emily také říká, že napsala Davidovi, aby si o režírování promluvili, ale nakonec na to neměla kvůli přípravám čas. Jistě k tomu ale ještě dojde, navíc studuje jeho finále, aby na něj mohla navázat.

David chválí Emily a všechny své přítomné kolegy, že jsou krásní.

Dave Thomas, moderátor panelu, přivede řeč na fakt, že si v seriálu zahrály děti Davida a Emily. Dave se ptá, zda je to začátek něčeho, David říká, že to ne, Bella radši jezdí na koních. Emily na to nereaguje, prý nechtěla lidem říct, že tam její syn byl, a prý se mu to vůbec nelíbilo, Emily by ani nechtěla, aby byl herec.

Podle TJe Hodgins a Angela zvládnou cokoliv. Michaela má ohledně konce seriálu mnoho pocitů, že o tom ani nedokáže pořádně mluvit. Je ráda, že mají možnost ukončit seriál správně.

Producenti nechtějí prozradit detaily ohledně další epizody v přestrojení. Místo toho žertovali, že David bude hrát dřevorubce a bude wrestlovat s medvědem. David místo toho navrhuje něco, co bych řekla, že tím myslí zorbing; podle Emily by mu to šlo opravdu dobře, zatímco ona by hned spadla, ale David by ji prý zachránil, ovšem Emily by nechtěla být zachráněna. David by ji tedy nechal utopit, uvidí se, co se stane uprostřed oceánu, když by byla obklopená žralokem. Emily tvrdí, že existuje větší šance, že do něj uhodí blesk, než by ho pokousal žralok. Podle koho? Vědy. :D David by se prý vsadil, že kdyby byli uprostřed oceánu, hodili do vody kusy masa, rozhodně by se objevil dřív žralok, než by do nich uhodil blesk. [V téhle části panelu jedna z přítomný reportérek tweetla, že se David a Emily dohadují přesně jako Booth a Brennanová. :D]

více pod videem v celém článku


Emily doufá, že seriál skončí happy-endem, ačkoliv ví, že v průběhu série bude nějaký smutek. David si prý vezme z natáčení všechny rekvizity, dále žertuje, že je prodá přes e-bay do Evropy.

David navrhuje závěr seriálu, který je teda samozřejmě absurdní, jelikož je to žert, ale ve zkratce: všichni jsou uprostřed oceánu, obklopeni žralokem, jejich loď se potápí, do Bootha uhodí blesk, ale všechny zachrání raftem, který vytáhne ze své 'cocky' přezky na opasek. Producent J. Collier říká, že měli jiný nápad, ale tohle je samozřejmě lepší.

Oblíbené epizody: Emily - cirkusová epizoda, David - dvoustá, TJ - pohřebení zaživa v autě, Michaela - vánoční epizoda z první epizody, Tamara - epizoda o norské death metalové skupině, John - epizoda, ve které byl na poníkovi, Jon - pilotní epizoda, Michael - plánuje, že nejlepší epizodou bude finále seriálu.

Následují otázky fanoušků, u kterých David s Emily opět zpívají svou písničku 'fan questions'.

Bude se něco dít dál s faktem, že je Booth potomkem Johna Wilkse Bootha, jelikož je na to tak citlivý? V tuto chvíli plány nemají, ačkoliv to opět zmínili v jedenácté sérii v epizodě o možném útoku na prezidenta, ale berou to jako dobrou připomínku, možná k tomu něco vymyslí.

Mají nějaké své nápady, co by se mělo ještě v seriálu stát? Tamara by chtěla, aby Cam byla vrhačkou ohněm nebo polykačka mečů. David by chtěl víc hokeje, taky epizodu ve stylu Demolition Derby.

Jak je jejich postavy ovlivnily v osobním životě?
 • John říká, že ho seriál naučil být víc připravený. Nejzábavnější věcí na seriálu je prý to, že se nedá dopředu vědět, kdo co zrovna udělá, herci stále dokáží přinášet svým postavám něco nového, v tomhle ohledu ho to připravilo;
 • Tamara si myslí, že je víc panovačná, má dojem, že je všude šéfkou;
 • Michaela byla vždy upřímná, ale Angela ji naučila být víc přímočará, což je taky její oblíbená věc na ní;
 • TJ vždy nesnášel brouky, stále je nemá moc rád, ale víc toho o nich ví;
 • David nedokážu odpovědět, tak prostě mluví o svých šílených ponožkách;
 • Emily se prý vždy řídila pravidly, ale teď asi ještě víc, taky se naučila říkat věci jako "statisticky, to není pravda/to není vědecky dokázáno" apod. Hodně se drží faktů.
Brennanová je proti psychologii, ale přesto ve finále sama vyhledala pomoc psychologa. Změní na ni celkový názor? Byl to spíš čin ze zoufalosti, její názor na psychologii se nezmění.

David se ptá, jestli je mezi diváky i Eugene Byrd - ten se k ni pak přidal.

Fanynka prozradila, že stejný týden, co se vysílala epizoda, ve které byla zjištěna Wendellovi rakoviny, ji byla diagnostikována taky, a za seriál byla ráda, protože potřebovala inspiraci. Svůj boj také vyhrála. Ptá se, který ze squinternistů by měl největší šanci na získání stálé práce v laborce, na což samozřejmě odpovídají, že Clark.

Malá fanynka se pak ptá Davida na Angela, TJ připomíná, že v Angelovi hrál jeho právníka. Další fanynka se ptá, jestli má plán se vrátit k něčemu s Jossem Whedonem a herci z Buffy. David myslí, že by měli natočit spin-off s herci z Bones.


Další otázka se týká toho, jak se jejich postavy změnily;
 • Emily mluví o tom, že Brennanová kolem sebe měla na začátku postavenou zeď, kterou rozbili;
 • Eugene vypráví, že na začátku chtěl Clark být čistě profesionální, přešel k tomu, že v práci mluvil o lidech, co se svlékají a stal se z něj 'shipper' (myslí tím Clarkům výstup v 6x02, kde nedokázal pochopit, jak to, že spolu Bootha a Brennanová nespí), taky zmiňuje, že má Clark lepší vztah s Brennanovou než na začátku;
 • pro Davida je důležité vracet se k jádru podstaty vztahu B&B;
 • TJ vypráví o tom, jak Hodgins býval pořád naštvaný, ale pak se zamiloval, založil rodinu a stále se vyvíjí; do čehož se vloží David tím, že se k TJovi přivine, a proto TJ žertuje, že mají ještě dalších 12 epizod, takže ještě vyplyne na povrch něco nového… :D
 • Michaela tvrdí, že Angela byla na začátku takový trochu outsider, protože byla v laborce jediná, kdo nebyl vědec, cítila se kvůli tomu nesvá a byla velmi svobodný duch, což se někdy v půlce seriálu změnilo. Michaela si myslí, že v srdci je ale Angela takový malý vědátor a je tam ráda;
 • Tamara si myslí, že Cam zjemněla;
 • a John si myslí, že se Aubrey vyvinul i za tu krátkou dobu, co je v seriálu, už to, že ho Booth nechal s ním pracovat, Aubrey se vyvíjí s tím, jak získává důvěrou postav.
Další fanynka říká, že David je hodně unikátní člověk a ptá se, co je jich oblíbená zvláštní věc na něm, Emily opakuje, že David má rád ve scéně poslední slovo, ostatní zmiňují výrazy, které často opakuje 'you're back', 'top shelf', prý by to byl dlouhý seznam; Michaela tvrdí, že je to celý vlastní jazyk.

Herci pak odpovídají na otázku, co jim bude na seriálu nejvíc chybět, z čeho pak udělám samostatný článek do téhle rubriky, ale jak vidíte ve videu, David u toho uronil i několik slz. Vůbec bych nečekala, že zrovna on bude z nich první, kterého to nejvíc nesebere.
 • Dave Thomas, který panel moderuje, je bývalý producent/scénárista, který ovšem po desáté sérii odešel, a právě díky tomu, jim může říct, jaké to je rozloučit se seriálem, ta rodina mu moc chybí, za celou svoji 35letou kariéru nic takového nezažil. Dave take zmiňuje Harta a Stephena, kteří tam nejsou, ale všichni je mají rádi; David souhlasí a také zmiňuje další spoustu lidí, kteří se na seriálu podílejí a všichni jsou důležití (Kathy, Barry atd.).
 • Eugene říká, že je těžké vstoupit do seriálu, který už je rozběhnutý a všichni se dobře znají, ale on si tam vytvořil skvělá přátelství a tvrdí, že by člověk nemohl chtít lepší dvojici, než je Emily a David, jimi se řídí atmosféra, takže to je opravdu jako rodina.
Dále se fanynka ptá Johna, jak se udržuje fit, když Aubrey tolik jí. Nepoužívá kyblík na plývání jídla, bere to jako svoji zodpovědnost, říká, že hranice mezi tím, kdy vás mrtvola znechucuje, ale taky je to trochu vzrušující, je stejná jako Aubrey a jeho jídlo, je to částečně nechutné, ale taky je to dobré.

Na konci se fanynka ptá, co se jim líbilo nejvíc na crossoveru se Sleepy Hollow. Emily říká, že pracovat s jinými herci a spojit dohromady dva světy byla zábava; TJ zmiňuje, že Hodgins v jedné epizodě řekl Angele, že musí domů a nahrát si Sleepy Hollow, takže to bylo zvláštní, protože byl před tím fanouškem seriálu, ale to prostě museli přehlédnout, aby to fungovalo. Poslední otázka se týká Boothova hrčníčku Steelers.
 


Comments

1 Bree Bree | Email | Web | 28. july 2016 at 19:18 | React

Miluju Bones ♥ Miluju tvůj blog ♥ Takže mi tvoje žádost udělala obrovskou radost :) Hned si tě jdu přidat k ostatním Affs ♥ A děkuju i za tu spoustu dlouhých krásných komentářů. K těm seriálům, já samozřejmě tohle všechno nestíhám :D Většina seriálů se míjí, jedna polovina má pauzu, a když začne, tak má pauzu druhá polovina atd. No a nestíhám ani tu polovinu vždycky, proto jsem ve spoustě seriálů hodně pozadu, např. i Bones :( Z toho co sleduješ nebo jsi sledovala ty, znám všechno, budeme si určitě rozumět :D

2 Bree Bree | Email | Web | 28. july 2016 at 19:23 | React

A ještě k tvému blogu... tento vzhled je naprosto úchvatný ♥ A ještě k tomu je tady taková hromada skvělých článků z Comic Conu, že mě úplně mrzí, že nemám víc času :( Tento jsem přečetla, ale na video jsem se ještě nedívala. Až budu obíhat, tak se na tvém blogu zdržím aspoň hodinu, už to vidím :D Všechno pročtu a okomentuju :D Těším se ♥ Tento článek je super, skvěle jsi to schrnula, už se na to video nemusím ani koukat :D Ale kouknu, protože mě to prostě baví a chci ty herce vidět, když to říkají. Obzvláště Davida ♥ On je prostě vtipálek :D Pobavila mě jeho představa finálové epizody :D :D :D

3 brre brre | Web | 28. july 2016 at 19:31 | React

co se píše v článku okomentuju příště teď jen odpovím než na to zapomenu:o)) v galerce máme taky nový vzhled...stejně dlouho jako je na blogu:o)) jsem ráda že se ti líbí:o)
vést blog ve více lidech je právě že lepší než v jednom...u nás to sice funguje trochu chaoticky ale to se zdá na první pohled protože na ten druhý to tak není:o)) nejlepší na tom být na blogu ve více lidech je fakt že když člověk prostě nemá čas nebo chuť může si říct však on to udělá někdo jiný a pak na to nemusí tolik myslet. jako bloguju už hodně dlouho a dlouho jsem taky byla na blogu jen sama(ne na tom o 1D) a taky jsem měla různé spoluadminy ale nikdy to nebylo tak pohodové jako při systému chaosu co máme teď:o)) takže v tom být na blogu ve více lidech je plno výhod jen je problém najít někoho s kým si člověk sedne a kdo se tomu bude věnovat...uvidíme noo:o))
ahaa tak starý padouch ať se klidně vrátí!:o)) a koho tipuješ?

4 brre brre | Web | 29. july 2016 at 6:41 | React

haha na jednu stranu tě chápu protože já taky dělám věci nejraději sama ale nevím u blogu jsem si po čase zvykla nechávat to i na jiných a díky tomu jsem tam vydržela až do teď.:o)) a ne nestává se že bysme psaly stejný článek...máme nastavené automatické ukládání takže stačí přijít na blog a kouknout do rozepsaných a pokud je tam článek tak už ho někdo píše:o)) někdy se dokonce stává že jedna ho začne psát a druhá to dodělá protože ta první nemá čas...máme prostě pravidlo že každej může přidat co chce kdy chce jen se musí podívat do galerky a na blog co už tam je a není...vyjímečně se stane že stáhneme stejný fotky(většinou když je třeba problém s galerkou) ale jinak se to nestává...taky mě to trochu překvapuje ale asi jsme sehraný tým:o))
hmm na to si lehce vzpomínám...no to by byl dobrý návrat padoucha...po tolika letech se bude mstít!:o))

5 brre brre | Web | 31. july 2016 at 17:31 | React

konečně se dostávám k přečtení článku!:o)) lol hádat se jestli je pravděpodobnější kousnutí žraloka nebo zásah bleskem? jo taky mi příjdou jako Booth a Brennanová.:o)) jako Davidův nápad na konec je fakt úžasnej!:o)) myslím že každá z postav za tu dlouhou dobu prošla obrovskou změnou kterou si člověk nejlíp uvědomí když vidí nějaký starší díl...kolikrát si říkám jak moc se změnili když na to koukám.:o)) abych nezapomněla tak ti patří velké díky za tak dlouhé a skvělé shrnutí!:o)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama