October 2016

Betty White se vrací do Bones!

31. october 2016 at 21:15 | bones-czech.blog.cz |  news

Strána Deadline.com dnes informovala o tom, že se ve finální sérii BONES vrátí legendární herečka Betty White, která si v roli Dr. Beth Mayerové poprvé v seriálu zahrála v jedenácté sérii v epizodě "The Carpals In The Coy-Wolves." Betty se objeví v desáté epizodě závěrečné dvanácté série, která se začíná natáčet tento týden.

Svou předchozí zkušenost na natáčení foxovského drama si Betty velmi chválila; "Jedním slovem, uchvátné. Seriál jsem samozřejmě předtím viděla," sdělila White Entertainment Weekly, "a slyšela jsem, že je to jedna z nejšťastnějších natáčecích part ve městě. Mít takovou pověst je skvělé, a je to naprosto zasloužené."

source: deadline.com

Bones - Season 11 - Stills Update [x04]

30. october 2016 at 21:09 | bones-czech.blog.cz |  info/news

Objevilo se pár nových stills k jedenácté sérii; tři z epizody s B&B v přestrojení 11x09 The Cowboy In The Contest, i když opět, ta třetí by se možná dala považovat spíš za BTS s Davidem a Emily; pak je tu jedna fotka s Boothem z 11x21 The Jewel In The Crown.

credits: gettyimages, emm-doubleyou
image host image host image host

GALLERY:

image host

GALLERY:

On The Bones Set [Oct 25-28]

30. october 2016 at 18:57 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 12
Pár fotek z natáčení z minulého týdne. Na návštěvě se v Bones zastavila bývalá scénáristka Emily Silver, která vyfotila obrazovku při natáčení s Emily Deschanel a Ignaciem Serricchio, a také scénáristy. Právě se natáčí devátá epizoda a její scénáristka Hilary Graham sdílela fotku režíséra epizody Roberta Altmana, za kterým je v pozadí kostra v pozici, kterou známe ze třetí série z případu Gormogona. Kdo ví, co to znamená... S režisérem se pak vyfotil i John Boyd, který na instagramu poznamel, že táta Roberta Altmana před 30 lety režíroval Johnova otce, a Robert teď režíruje jeho. Fotka Tamary Taylor je od Eugene Byrda ještě z předešlého natáčení; a nakonec jsou tam i tweety, nejdříve mezi Davidem Boreanazem a Ivanou Chubbuck, které David dle jeho slov vděčí mnohému, co se týká Boothovy postavy. (Ivana byla hereckou trenérkou Emily a Davida prvních šest sériích.) A zakončíme to humorně; když bylo oznámeno datum návratu Bones s poslední sérií, na tweet o tom, jak si daná osoba myslela, že Bones skončil aspoň před dvěma lety, Hart Hanson napsal, že to si myslel i FOX. Což občas opravdu tak vypadá. :-)


Stephen Fry pro Assignment X

28. october 2016 at 21:59 | bones-czech.blog.cz |  quotes

V několika sériích BONES jste se objevoval jako psychiatr. Právě natáčí svou finální sérii. Mohl byste se v posledním roce seriálu opět ukázat?
"To by bylo milé. Mám tak rád ten seriál a showrunnery, a samozřejmě Emily a Davida, což jsou tak báječní lidé. Propána, je to, kolikátá, dvanáctá série? To je ohromné."


Happy Halloween Flesh & Bones 2016 | BONES

28. october 2016 at 19:56 | bones-czech.blog.cz |  extra promo
Co by to bylo za Halloween bez toho, aniž bych nám herci z Bones nepopřáli v sestřihu nechutných záběrů ze seriálu? Slovy TJe, jedná se o poslední takový sestřih, a mně tedy přijde i extra nechutný, možná nejvíc, ze všech. :) Také je tam ale pár nových záběrů z dvanácté série, které by někomu mohly snadnou uniknout, ale každopádně tam jsou.


Datum začátku finální série BONES

27. october 2016 at 19:11 | bones-czech.blog.cz |  news

FOX dnes oznámil, kdy odstartuje dvanáctá a zároveň finální série BONES. Poslední sérii svého nejdéle vysílaného hraného drama začne stanice vysílat v úterý 3. ledna 2017, v devět hodin večer.

"BONES je součástí naší stanice a studia víc jak deset let, a za tu dobu přitáhl jednu z těch nejoddanějších fanouškovských základen, kterou jsme kdy viděli. Takže pro nás a Harta, producenty a herce bylo extrémně důležité, abychom seriál ukončili způsobem, který poskytne těmto věrným fanouškům uspokující závěr," řekli Waldenová a Newman. "Rádi bychom poděkovali Emily a Davidovi za to, že drželi pohromadě tuhle výjimečnou skupinu talentovaných lidí, stejně tak Hartovi, Stephenovi, Barrymu Josephsonovi a showrunnerům téhle série, Michaelovi Petersonovi a Jonathanu Collierovi, za to, že tvořili tento úžasný seriál rok co rok."

Behind The Scenes - Update - Season 8 & 11

26. october 2016 at 19:23 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Dvě novo-staré fotky z natáčení z předchozích let, jedna z osmé a druhá z jedenácté série. Bohužel ta druhá je v docela špatné kvalitě, obzvlášť v porovnání s tou první, která má i větší rozměry, ale lepší jsem nenašla.


GALLERY:


GALLERY:

Pej Vahdat | Bones set tour

25. october 2016 at 17:13 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 12
Pej Vahdat využil natáčení poslední série k tomu, aby konečně ukázal natáčecí prostory seriálu svým rodičům, kteří za ním kvůli tomu přiletěli do Los Angeles. Při práci tam zastihli i herce, se kterými mi Pej sdílel pár fotek. :)


San Diego Comic Con 2012: Bones Panel, Intervies, Fox Fanshare

23. october 2016 at 20:22 | bones-czech.blog.cz |  events 2012
Ještě tu mám jeden článek s fotkami, který znovu zveřejňuji kvůli úpravám [konečně jsem se dostala i k tomu], a tím jsou fotky z Comic Conu 2012 s Davidem, Emily a Stephenem Nathanem. Ten rok dělali v press room jen rozhovory, nejsou z ní pořádné fotky. Za to ale máme fotky navíc z rozhovoru pro Extra, kterou jsou skvělé. Pak už jsou tam fotky rovnou z panelu a podepisování. A jak je už je tak u Comic Conu zvykem, fotky jsou to výborné; tyhle konkrétně patří mezi mé nejoblíbenější.
July 13th, 2012


Instagram | On The Set of "Bones" Season 12 & S11

23. october 2016 at 12:01 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 12
Další fotky z natáčení z Instagramu. První dvě fotky sdílel Robert Bolger z oddělení kostýmů, u první si s Davidem vyměnili nějaká pochvalná slova, a protože to není jen pár slov, ale docela se rozpovídali, tak si to můžete přečíst níže pod fotkami; u té druhé pak Rob napsal, že dělají nějaká důležitá rozhodnutí ohledně právě ohledně kostýmů. Fotky s Emily a TJem sdílel Eugene Byrd z předchozího týdne. V natáčení pokračovaly i děti B&B v podání Sunnie Pelant a Leightona a Jacksona Rapo, ale natáčelo se někde mimo studio, na instagramu kluků bylo dokonce napsané, že jde o nějaké přísně tajné místo. To by mě vážně zajímalo, co zrovna natáčeli, protože David sdílel video nějakého rozmláceného domu (taky u toho napsal, že to nevypadá dobře pro Bootha, ale známe ho :D), není to ale dům B&B. K tomu sdílela fotku i hostující herečka Nancy Bellany, která je oblečená jako doktorka a taky u toho napsala, že ta epizoda vyhraje Emmy; teď otázka zní, zda to myslela s humerem kvůli tomu, že v ní bude ona, nebo zda se opravdu jedná o nějak strhující, dramatickou epizodu. Přijde mi, že zároveň natáčí osmou a devátou epizodu. Každopádně se na natáčení dějí zajímavé věci, to jsem tedy zvědavá.

Na konci jsou ještě dvě fotky z natáčení jedenácté série, jedna z finále od Johna Boyda, akorát tehdy ještě neměl veřejný Instagram; poslední je z "dokumentové" epizody s dětmi z Instagramu dvojčat, co hrají Hanka.