November 2016

Bones - On The Set: Series Finale Day 1

30. november 2016 at 8:54 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 12

Pár fotek ze včerejšího natáčení, což byl také první den finále seriálu. Nejdřív David s Jacksonem, tedy jedním z dvojčat, kteří hrají malého Hanka, pak jsou na fotce oba v jejich přívěsu. David také sdílel fotku se svými rodiči a Cyndi Lauper, která se ve finále vrátí jako Avalon, a právě i jeho mamka bude mít v epizodě krátký výstup (podobně jako kdysi jeho táta); ten si můžete pustit i na videu, kam vás po kliknutí odkáže poslední fotka.

Edit: Cyndi ale dnes tweetla, že ona bude v předposlední epizodě...

Bones - On The Set - Season 12; In Memory of Sarah Jones

29. november 2016 at 15:26 | bones-czech.blog.cz |  twitter+instagram
Tři nové fotky z aktuálního natáčení a jelikož tam byla i Laura Spencer (Jessica), zdá se, že v předposlední epizodě je tedy opravdu víc squinternistů, i když ne všichni nejspíš pomáhají s případem. Fotka s Eugenem není přímo z natáčení, ale pořídil si ji ve Foxu, když přicházel/odcházel. Kromě toho je tam taky tweet od Davida, který v neděli psal, že se 29. listopadu, tedy dnes, začíná natáčení úplně poslední epizody seriálu.

Článek ovšem začíná fotkou z roku 2014, kdy se natáčelo finále deváté série. Herci a štáb mají na sobě trička na památku Sarah Elizabeth Jones, asistentky kameramana, která ten rok v únoru zemřela při vlakové nehodě první den natáčení filmu 'Midnight Rider,' neboť produkce filmu zanedbala bezpečnost. Nepamatuji si, že bych tu fotku někdy před tím viděla, tak ji sem přidávám teď.

2014 - SEASON 9 FINALE


Dr. Daisy Wick Arrives At the Lab | Season 2 Ep. 9 | ROSEWOOD

29. november 2016 at 14:29 | bones-czech.blog.cz |  news
Finální série BONES sice začíná až v lednu 2017, ale fanoušci mohou sledovat jednoho squinternistu již tento týden v seriálu ROSEWOOD, jak pomáhá s případem.

Ve čtvrtečním díle ROSEWOOD s názvem "Half-Life and Havana Nights" najme Tara (Anna Konkle) Dr. Daisy Wick (Carla Gallo) z BONES - která pracuje v Jeffersonu od roku 2008, aby jim pomohla pochopit důkazy. Daisy a TMI byly navíc spolubydlící na koleji.

Nevím, jak moc vás Daisy láká k tomu, abyste si pustili celou epizodu seriálu ROSEWOOD, pokud jej již nesledujete, ale minimálně si můžete pustit následující ukázku, ve které je Daisy představena zbytku týmu, přičemž je zmíněna i Dr. Brennanová jakožto, slovy jiného člena týmu, "nejúžasnější forenzní antropoložka na všech planetách sluneční soustavy." A při nejmenším jsme se dozvěděli, že už i Daisy získala svůj doktorát.


Maybe Maybe Not: John Boyd | Season 12 | BONES

28. november 2016 at 20:37 | bones-czech.blog.cz |  on the set
John Boyd ve videu naznačuje, co by se mohlo stát ve finální sérii a to tak, že říká "možná se stane," ale ne vše je nutně pravdivé.

1. Možná se dozvíme víc o Aubreyho minulosti
2. Možná dojde na exploze, doslova i přeneseně
3. Možná tam bude motorová pila a dřevorubci
4. Možná dojde na nějaké pohřby a smrt, smrt můžeme čekat vždy
5. Možná v ní budou staří lidé bojovat holemi
6. Možná dojde na nějaké žádosti


Emily Deschanel pro PEOPLE o Farm Sanctuary k jejich 30. výročí

27. november 2016 at 18:17 | bones-czech.blog.cz |  reviews
Co Farm Sancuary poskytuje zvířatům?
Emily: Věřím, že předně poskytují úkryt některým úžasným hospodářským zvířatům a představují je lidem, kteří je tak často označují za "jídlo." Když vidíte, že jsou to jedinečné duše, které si zaslouší lepší zacházení, opravdu to dokáže otevřít vaše srdce a změnit vaši perspektivu. FS ale také bojuje za práva zvířat a snaží se lidi vzdělávat ohledně toho, jak fungují velkochovy. Lidé si zaslouží vědět, odkud pochází jejich jídlo a jaké jsou jiné možnosti.

Co vás inspirovalo připojit se k Farm Sanctuary?
Emily: Farm Sanctuary změnilo můj život poté, co jsem navštívila jejich útulek a seznámila se s několika úžasnými zvířaty, kteří tomu místu říkají domov. Už jsem tehdy byla vegan a milovník zvířat několik let, ale něuvědomovala jsem si, jak neuvěřitelně jedinečné každé hospodářské zvíře skutečně je. Je to taková organizace, která vás inspiruje, abyste tvrdě pracovali pod jejich jménem. Spolupracuji s tou organizací už roky a chtěla jsem takhle pomoc oslovit víc lidí, a dobře se bavit na zábavných večírcích se stejně smýšlejícími lidmi!

Jakými dalšími způsoby mohou lidé pomáhat?
Emily: Lidé si mohou všímat zvířat, která jíme a možná se více zamyslet před tím, než na menu přidají zvířecí produkt. I malé kroky tímhle směrem mohou velmi pomoc. Doporučuji knihu Kathy Frestonové Quantum Wellness, které navrhuje dělat malé kroky k soucitnější stravě. Také můžete dělat dobrovolníka na podobných místech jako je Farm Sanctuary.

Co doufáte, že se lidé od Farm Sanctuary naučí?
Soucit. Soucit pro tahle úžasná hospodářská zvířta, která příliš často žijí krátké životy plné bolesti, jen aby nakonec skončili na našich talířích.

Kolik máte v rodině mazlíčků?
Emily: Teď domácí zvíře nemám, ale měla jsem je v minulosti. Měla jsem psa jménem Snookie, byla zlatíčko a vítala každého, bez soudu! Vtipkovala jsem, že není hlídací pes! Klidně by přivítala do domu zloděje a vrtěla při tom ocasem a ukázala mu všechno cenné.

source: people.com

TJ Thyne - Fanpics, Personal

26. november 2016 at 11:09 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ

Pár osobek TJe, přičemž první dvě jsou od fanouškům. Na třetí fotce je se svými neteřemi, to poslední je video z Dne Díkůvzdání, TJ vypráví, co všechno jeho mamka vařila a pekla a taky ukazuje s čím pomohl on. :)

image host image host image host image host

Nominate your favourite; Old interviews/Halloween grossouts, Bones Russian Remake & German Parody

26. november 2016 at 11:08 | bones-czech.blog.cz |  info/news
V tomhle článku tak nějak spojím tři věci dohromady; první bod vám nejspíš neunikl, pokud sledujete Bones aspoň na jedné sociální sítí (Twitter, Instagram, Facebook). Pořádají totiž takový průzkum, kdy po fanoušcích chtějí, aby jim napsali jejich oblíbené epizody, momenty a hlášky ze seriálu. Na Facebooku a Instagramu pod příslušnými příspěvky (facebook x instagram), na Twitteru pak pod hashtagy #BONESepisode, #BONESmoment, #BONESquote (totéž vlastně platí pro Instagram, pokud chcete přidat vlastní příspěvek (fotku či video). Jsou to tzv. nominace, ze kterých pak uprostřed prosince vyberou konečné nominace.


Dále jedná o kanál stanice FOX, na kterém byly znovu zpřístupněny některá starší Bones videa: Breakfast with Bones z osmé série; interaktivní videa s rozhovory s TJem a Michaelou na téma Hodginse a Angely; moments of Sweetnest - rozhovory s herci o Sweetsovi a jejich oblíbených momentech jeho postavy; a také halloweenská videa z předchozích let. Ze všech jsou vytvořeny seznamy videí, takže si je můžete pustit všechna naráz bez hledání. Je fajn si je buď připomenout, pokud jste je před lety již viděli, nebo si je pustit poprvé. Tak stačí jen kliknout na náhled a otevře se vám celý seznam a můžete se dívat. :)To poslední je spíš jen pro pobavení, v Rusku totiž natočili remake Bones! Je to novinka tento rok a zatím bylo odvysíláno jen několik epizod první série, ale je to úplně stejné jako originál, což uvidíte podle pilotní epizody (a na youtube se pak dají najít i další díly). Jiné je samozřejmě prostředí, jména a jiné menší detaily jsou upraveny, aby odpovídaly ruské kultuře, ale když si spustíte jejich epizodu, uvidíte, že příběh se odehrává opravdu identicky. Nevím, jestli jsem víc pobavená nebo překvapená, netušila jsem, že se to dělá i se seriály, obzvlášť, když se v Rusku vysílá i originál. Každopádně je to strašně zvláštní... někdy fakt nejde vzít příběh a předělat ho, z větší části je to o hercích a jejich chemii...


Vedle toho je tu pak ale krátká vyloženě parodie, jejíž účelem je pouze pobavit. Je tedy v němčině, ale ani nemusíte umět německy, abyste se pobavili. Nejvtipnější je na tom stejně to, jak tam říkají "Bones" a "Booth" neuvěřitelně mnohokrát.Bones - Series Finale Title Revealed

24. november 2016 at 0:33 | bones-czech.blog.cz |  news

Právě byl zveřejněn název úplně poslední epizody Bones vůbec tedy finále celého seriálu, který bude příhodně znít 12x12 The End In The End, tedy Konec na konci... Jak jsme se dozvěděli před pár dny, příběh pochází od Stephena Nathan a samotný scénář napsali dohromady Michael Peterson, Jonathan Collier a Karine Rosenthal; finální 246. epizodu by měl režírovat David Boreanaz.

Hrozně zvláštní pocit, už nikdy se žádný další název nedozvíme. :'(

Bones 12x11: On The Set

23. november 2016 at 20:56 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 12
Další fotky z natáčení, tentokrát předevšm od herců internistů, v předposlední epizodě se totiž objeví zřejmě minimálně čtyři z nich, kromě Arastoa, který je jasný, i Wendell, Daisy a Clark. Fotka, na které je TJ a Carla je odkaz na video, ve kterém spolu tančí. Ty dvě na konci jsou oddělené hvězdičkami, protože mám dojem, že jsou ještě z přechozích sérií, minimálně ta s Pejem. Myslím, že se možná natáčí ještě dnes, ale jinak zítra a v pátek mají předpokládám herci volno kvůli Díkůvzdání.


Bones | The Final Chapter | Hiatus Survival Kit

21. november 2016 at 23:33 | bones-czech.blog.cz |  promo season 12
První ukázka k finální dvanácté sérii tentokrát sestříhaná pouze z nových záběrů, již potřetí v rámci tzv. Hiatus Survival Kit, který nám má pomoc přežít zbývající čas pauzy ve vysílání. Jak všichni víme, první díl poslední série se vysílá v úterý 3. ledna 2017, čímž odstartuje závěrečných 12 epizod seriálu. A ačkoliv je to bohužel naposledy, rozhodně bude finále seriálu stát za to.