December 2016

22 Ships that Set the Standard in 2016

31. december 2016 at 12:34 | bones-czech.blog.cz |  awards, achievements, voting
Už jsem tu nedávno říkala, že B&B jsou často na různých seznamech nelepších párů a většinou to sem nedávám, jen občas udělám výjimku. Takovým příkladem je i tento případ; mimo jiné proto, že o tomhle tweetnul i David Boreanaz, což se často nestává, ale především proto, že se jedná o seznam 22 párů, jež stanovili standard pro všechny ostatní páry v roce 2016. To je, myslím, taková vhodná tečka za tímto rokem, neboť dnes už asi stejně nebude co přidat. A k Bones konkrétně se to i hezky hodí díky Boothově větě "Bones, you are the standard" z páté série.

Tím vám všem tedy i přeji příjemně strávený poslední den tohoto roku a úspěšný start a vše nejlepší v roce 2017!


"Tohle je opravdový příběh lásky, který má stále význam. Oproti Caskett* nám v puse nezůstává žádná nepříjmná pachuť, když si vzpomeneme na Brennanovou a Bootha, pouze hluboký pocit uspokojení, že jsme mohli sledovat jejich cestu, a to nejen ke vztahu, ale i k rodině, o které oba vždy snili.

Ale důvod, proč stanovují standard, není jen jejich dlouhé setrvání - ale to, že jsou stále tak oddaní, stále tak milující, stále tak vášniví, stále tak odlišní ale ochotní dělat kompromisy jako první den. Přesto se také vyvinuli. Společně. Jako pár, jako rodina, jako dva lidé, kteří se milují a chtějí spolu čelit životu. Nechť jsou všechny páry jako tihle dva."

* Beckettová a Castle ze seriálu Castle, kteří na seznamu byli taky, ale byly u nich zmíněny nějaké výtky.


The BONES Cast & Producers Reveal Their Favorite Episode | Season 12

30. december 2016 at 22:21 | bones-czech.blog.cz |  extra promo
Pohled zpět na letošní Comic Con v San Diegu, který byl zároveň samozřejmě i poslední pro Bones. Herci a showrunneři dostali za úkol jmenovat jednu svou oblíbenou epizodu. To už jsme tedy už viděli, akorát teď jsou u každé odpovědi ukázky ze jmenovaných dílů. A díky tomu, že odpověď Michaela Petersona zněla tak, že jeho oblíbená epizoda se ještě nevysílala a teprve nás čeká v budoucnosti - ve finální série - můžete si prohlédnout i pár krátkých záběrů z nové série.


TV Guide - Bones - Finální série

30. december 2016 at 11:41 | bones-czech.blog.cz |  spoilers

Když showrunneři BONES Michael Peterson a Jonathan Collier plánovali finální sérii, jejich cíl by jasný: "Vyřešit klíčové záležitosti týkající se Bootha a Brennanové," říká Peterson. Nejdřív se objeví záhadná osoba z Boothovy minulosti. "Je to někdo, kdo byl zmíněn v první sérii, z doby, kdy byl sniperem," prozrazuje Peterson. "Vybere si to emoční daň i na Brennanové. Když se vrátí něco, co váš manžel udělal ještě před tím, než jste se poznali, a má to hrozné dozvuky, něco se změní." Další komplikace? Bývalý přítel Brennanové Sully (Eddie McClintock), který se vrátí "ve velmi zranitelném období," říká dále Peterson a tuto epizodu označuje za doják. "Bude to mít krásné rozřešení, ale pro fanoušky bude stresující vidět zpět bývalou lásku Brennanové."

Zatímco bude manželský pár překonávat tyto nové překážky, budou mít k vyřešení spoustu případů. V první epizodě - režírované Emily Deschanel - bude uzavřena storyline Loutkaře, další vyšetřování zavede tým do domova důchodců, na demoliční závody autovraků, soutěž dřevorubců a do světa nízkorozpočtových filmů. Na seznamu hostujících hvězd z minulosti jsou navíc Stephen Fry, Betty White a Cyndi Lauper. Celé to bude směřovat k obrovskému dvoudílnému finále. "Neobejde se bez explozí," říká se smíchem Peterson. "Ale nepůjde o rozsah jen z tohoto hlediska, je to opravdu emotivní."


Bones - Final Season - Previews - 12x01 The Hope In The Horror

29. december 2016 at 10:10 | bones-czech.blog.cz |  previews S12
Přesně za týden začíná dvanáctidílná finální série Bones, k jejíž úvodnímu dílu si prozatím můžeme pustit pár ukázek, jako vždy z první části epizody. Díl začíná přesně tam, kde skončilo finále jedenácté série, tedy okamžikem, kdy se Brennanové vzbudí a zjistí, že je s ní její bývalý asistent Zack Addy. Dále Angela a Cam sledují záběry z bezpečnostních kamer a dojdou k závěru, že Brennanová se Zackem mohou být stále v Jeffersonu; a pustit si můžete i moment, kdy je Booth najde v tzv. Gormogonově sejfu, který je skutečně stále uložený v Jeffersonu.

Myslím, že by měli vydat ještě minimálně jeden a chtěla jsem na něj počkat, ale kdo ví, kdy to bude. Tak zatím aspoň tyhle tři, na případné další ukázky ještě upozorním. Už ukázky nastavují napínavou atmosféru celé epizody.
The Final Chapter: 12x03 - The New Tricks In The Old Dogs

29. december 2016 at 10:10 | bones-czech.blog.cz |  Synopses Season 12
12x03 "The New Tricks in the Old Dogs"
Premiéra: 17. ledna 2017
Režie: David Grossman
Scénář: Ted Peterson

Když je tělo starého muže nalezeno na skládce s kyselinou, tým se zaplete do drama, které se odehrává v domově důchodců. Zatímco řeší případ, v laborce dominují rozhovory o manželství a dětech.

Vedlejší obsazení: Pej Vahdat (Arastoo Vaziri), June Squibb (Barbara Baker), Edward Asner (Rufus Tucker), Hal Holbrook (Red Hudmore)

David Boreanaz - Personal (Anniversary, Christmas)

27. december 2016 at 15:32 | bones-czech.blog.cz |  candids David

Po nějaké době i osobní fotky či videa Davida, ať už od něj či jeho ženy Jaime. Ta první je ještě z listopadu, kdy slavili 15. výročí svatby. Ostatní jsou z prosince a povětšinou vánočně laděné. Tu čtvrtou fotku přidám spíš pro zajímavost, je to dárek, který od Jaime dostal ke skončení Bones, těžítko s lebkou, které mi přišlo naprosto super. To bych s radostí taky vlastnila.

image host image host image host image host

TJ Thyne's 12 year story; fanpics

27. december 2016 at 15:32 | bones-czech.blog.cz |  candids TJ
Ještě přidávám videa od TJe, natočená před dvěma týdny, kdy se stále natáčeno. Je tam totiž ve studiu a vypráví takový příběh, kdy ho jako dvanáctilétého vzali rodiče spolu s jeho sourozenci na dovolenou do Hollywoodu a přespávali v hotelu, ze kterého bylo vidět do místa, kde právě stál. Z toho hotelu prý tehdy mával na každého, kdo tam prošel, až poslední den se ho jeho malá sestra, která mávala s ním, ptala, proč mávají oni, když nikdo nemává zpátky. TJ jí prý odpověděl, že proto, že jednou budou hercem a bude hrát právě v tom studiu. Proto teď každý den, kdy tudy procházel mával zase směrem k hotelu pro případ, že tam stojí nějaký malý aspirující herec. Svou milou historku zakončil poděkováním FOXu.

Krom toho přidávám i dvě fotky od fanoušků (x), (x).


Sunnie Pelant with Emily and David

25. december 2016 at 16:19 | bones-czech.blog.cz |  twitter+instagram
Dvě nové fotky z natáčení se Sunnie Pelant (Christine) s Emily a Davidem. Akorát ta s Emily je nejspí ještě z natáčení jedenácté série, zatímco ta s Davidem je z natáčení finále dvanácté a poslední série.


Bones: Návrat Sullyho bude mít lehký dopad na Bootha a Brennanovou

24. december 2016 at 9:58 | bones-czech.blog.cz |  spoilers

Již dříve oznámený návrat Eddiho McClintocka do BONES jako ex-přítele Brennanové Tima "Sullyho" Sullivana se odehraje v napjatém období mezi Boothem a Brennanovou.

"Vrátí se ve chvíli, kdy je Brennanová emocionálně nevyrovnaná," říká výkonný producent Michael Peterson. "Ona a Booth si prochází velmi těžkými časy, takže je to divná doba na to, aby se objevila láska z minulosti. A bude to mít lehký dopad. Budu zvědavý, co si o tom fanoušci myslí."

Sully se prvně objevil ve čtyřech epizodách druhé série. V té době jako FBI agent začal chodit s Brennanovou, se kterou pracoval na případě, zatímco Booth musel navštěvovat psychologa. Na základě snahy žít život naplno, poté co ztratil svého FBI partnera, bral Sully vztah mezi ním a Brennanovou příliš vážně příliš rychle, a ona tak musela odmítnout jeho nabídku plavit se po Karibiku na lodi, kterou po ní pojemnoval.

12 epizodní finální série BONES začíná 3. ledna. Epizoda Eddieho McClintocka by se měla dostat do vysílání v druhé půlce února.

source: tvline.com

Party Under The Mistletoe | BONES

23. december 2016 at 16:42 | bones-czech.blog.cz |  extra promo
Před námi jsou Vánoce, tak vám všem přeji krásné a klidné svátky! Stejně tak svým fanouškům přeje za seriál Bones jeho marketingové oddělení, a proto pro nás sestříhali tohle milé video ze seriálových vánočních epizod. Vánoce jsou skvělá příležitost, kdy si epizody znovu pustit: 1x09 The Man In The Fallout Shelter; 3x09 The Santa In The Slush, 5x10 The Goop On The Girl, ale pokud na ně nemáte čas, tak aspoň to video.

A za mě ještě jednou krásné vánoční svátky! 🎄❄️