January 2017

Michaela Conlin, Tamara Taylor - Interviews Q&A

31. january 2017 at 19:02 | bones-czech.blog.cz |  info/news

Obsazení Bones pokračuje mnoha rozhovory, z nichž na tři vás musím upozornit dopředu.

Nejdříve Michaela Conlin bude odpovídat na otázky na OnMogul.com, a to ve středu 1. února, pokud se nepletu v osm hodin večer našeho času - na ztráce se můžete přihlásit přes click here to create a Mogul profile, kde si buď můžete vytvořit nový profil, nebo se přihlásit přes facebooku a pak na tomto odkaze v komentářích pokládat otázky. Tohle bylo nejspíš z nějakého neznámého důvodu zrušeno.

Poté Tamara Taylor ve čtvrtek 2. února bude dělat rozhovor s Build Series, podobně jako Emily, opět se bude vysílat živě, v 5 hodin odpoledne našeho času na této stránce.

V ten samý den bude Tamara živě odpovídat na otázky fanoušků na Facebookové stránce Bones; čas momentálně netuším, ale pak na to upozorním nebo stačí sledovat samotný Facebook či Twitter - přičemž na Twitteru můžete zasílat otázky už nyní s hashtagem #askTamara, nebo můžete posílat živě otázky do komentářů při vysílání na Facebooku.

David Boreanaz - NHL All-Star Celebrity Shootout - Staples Center, LA (Jan 28)

30. january 2017 at 14:21 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2017
Jak již bylo zmíněno, David se o víkendu účastnil dalšího hokejového zápasu NHL All-Star Celebrity Shootout pro organizaci Echoes Of Hope. Letos se konala přímo v Los Angeles na Staples stadionu. Jedná se o hru mezi hokejovými hráči a celebritami. S Davidem byl v týmu opět byl sám Luc Robitaille [o jehož organizaci jde] a dále např. slovenský hokejista Peter Šťastný a herec Steven R. McQueen. Proti nim pak hráli např. producent Jerry Bruckheimer a popová hvězda Justin Bieber. Davidův tým Lemieux ovšem prohrál proti týmu Gretzky. Na sportsnet.ca si můžete pustit highlights, na youtube je pak celý zápas [period 1 x period 2] akorát bez zvuku

Davida doprázel jeho syn Jaden a zůstali i pak na večerní hokejový zápas, tentokrát už proti sobě hráli už jen profesionální All-star hokejisté.


David Boreanaz at Catch LA for dinner in LA (January 27)

30. january 2017 at 11:43 | bones-czech.blog.cz |  candids David

David Boreanaz se opět účastnil NHL All Star Celebrity Shootout hokejového zápasu pro organizaci Echoes Of Hope, který se konal včera, kde si mimo jiných zahrál např. proti Justinovi Bieberovi. Z toho přidám fotky až budu mít více času. Zatím tu jsou fotky z odchodu večeře v restauraci Catch, která se konala večer předtím s ostatními hráči a organizátory, kde byl se svojí ženou Jaime.

image host image host image host image host image host

Tamara Taylor - Entertainment Weekly Celebration of SAG Award Nominees (Jan 28)

30. january 2017 at 11:43 | bones-czech.blog.cz |  TT - events 2017
Tamara Taylor se v sobotu účastnila Pre-SAG Awards Party, tedy večírku, který předcházel předávání cen Screen Actors Guild. Ten pořádal magazín Entertainment Weekly v hotelu Chateau Marmont v Los Angeles.


TCA Press Tour - David and Emily w/ Paul Chambers

28. january 2017 at 19:47 | bones-czech.blog.cz |  candids
Ještě fotka z TCA Press Tour z 11. ledna, David a Emily s reportérem Paulem Chambersem pro KTVU [fotky z panelu + All-Star party a TCA Portraits].


Super Bowl LI Is On FOX! | FOX BROADCASTING

28. january 2017 at 8:59 | bones-czech.blog.cz |  miscellaneous vids

David Boreanaz a Emily Deschanel jsou součástí nového proma stanice FOX k vysílání šampionátu amerického fotbalu tzv. Super Bowl. Uvidíte je v obou videích, ale jen krátce; vedle jich dvou jsou v nich i další hvězdy FOXu, včetně sestry Emily Zooey. Záběry byly pořízeny při Winter TCA Press Tour, která se konala na začátku měsíce. A zbývá už jen dodat, že jsou David s Emily, jako vždy, strašně zlatí.Emily Deschanel on Harry Connick Jr Show (Jan 24)

27. january 2017 at 13:05 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Ve středu se vysílal záznam rozhovoru Emily Deschanel v pořadu Harryho Connicka. Harry se na začátku ptá, zda se s Emily už někdy viděli, ta vzpomíná na to, že Harry pracoval s jejím otcem na filmu Hope Floats a Emily byla navštívit natáčení (tehdy byla na vysoké). Harry dále Caleba chválí za to, jak na něj byl milý. Dále se baví o Zooey a její dceři, Emily prý miluje být tetou. Harry se jí ptá, jaké to je být jedinou ženou v domě (protože má dva syny), Emily vypráví, že když vyrůstala, vždy chtěla mít holky, ale pak kdysi hlídala kluky, což se jí líbilo, a být matkou kluků miluje. Dále vypráví o tom, když Henry natáčel scénu pro seriál, nesnášel to, stejně tak, když si ho chtěl někdo vyfotit, hodil sebou o zem. Ale David Boreanaz ho prý nechal několikrát říct "akce" a "stop," když režíroval a to se Henrymu prý líbilo.
Emily také vypráví historku z dětsví, její máma je prý nechávala ať si vyberou oblečení sami, a když jednou pršelo, Emily přišlo vhodné obléknout se do plavek, tak ji její otec postavil ven a zavřel ji dveře, pak se vrátil a zeptal se jí, jak se jí to líbí, Emily mu na to řekla, že je to v pohodě. Dále se baví o Bones, ve zkratce, co uvidíme, a o tom, jak bylo emotivní se rozloučit. Emily také mluví o písničce, kterou jako malá složila o tom, že je konečně pátek a dokonce ji i zazpívá.


The Final Chapter: The Tutor In The Tussle Preview With John Boyd

27. january 2017 at 13:05 | bones-czech.blog.cz |  promo season 12
Preview na příští týden, ve které jsou sestříhané scény z minulých epizod, které se nějak týkají Aubreyho a jeho otce, a také to obsahuje pár nových scén včetně komentářů Johna Boyda.


The Final Chapter: 12x07 The Scare in the Score

26. january 2017 at 10:20 | bones-czech.blog.cz |  Synopses Season 12
12x07 "The Scare In The Score"
Premiéra: 14. února 2017
Režie: Randy Zisk
Scénář: Joe Hortua

Když se po D.C. začne objevovat série mrtvol s vazbami na Boothovu bývalou armádní jednotku, musí se Booth ponořit do své minulosti a najít vraha dřív, než vrah najde jeho. Otec Brennanové, Max, před ní mezitím skrývá vážný lékařský zákrok, díky čemuž se Brennanová musí potýkat s důvěrou ke svému otci a jeho smrtelností, a stejně tak s tím, že je její rodina v nebezpečí.

Vedlejší obsazení: Ryan O'Neal (Max Keenan), Pej Vahdat (Dr. Arastoo Vaziri), Patricia Belcher (Caroline Julian), Sunnie Pelant (Christine Booth), Rapo boys (Hank Booth)

STILLS: 12x06 The Flaw in The Saw

25. january 2017 at 8:25 | bones-czech.blog.cz |  Season 12
Fotografie k již šesté epizodě, kterou bude polovina finální série za námi. Případ se odehrává ve světě dřevorubeckých soutěží, takže to bude zábavnější epizoda. Ale také se bude dít něco ohledně Zacka, ten sice v epizodě není, ale Hodgins bude zkoumat nějaké důkazy k jeho případu. V epizodě uvidíme Dr. Fuentese a Christine, a také se v hostující roli objeví Dave Thomas, bývalý producent/scénárista seriálu.