Tvůrci a herci 'Bones' na TCA slaví fakt, že na Foxu přežili 12 let

12. january 2017 at 14:10 | bones-czech.blog.cz |  articles

Ukazuje se, že rozhodnutí skončit BONES, nebylo zrovna oboustranné. Během finálního Television Critics Association press tour panelu seriálu prozradil tvůrce Hart Hanson, že rozhodnutí skončit seriál po 12 letech učinila stanice.

"Nebylo to naše rozhodnutí," říká Hanson. "Řekli nám, že je to náš poslední rok. Nebylo to tak, že bychom jim zavolali a řekli, že chceme skončit. Ale nejsem si jistý, že je tím někdo rozčílený nebo někoho šokovalo, že to bude náš poslední rok."

Herečka Emily Deschanel dodala: "Vysílali nás opravdu dlouho. Bylo by nezdvořilé bojovat proti zrušení" po dvanácti letech.

Hanson také vyprávěl, jak mu připadá, že byl neustále na FOX naštvaný kvůli tomu, jak s nimi stanice zacházela a pořád za seriál bojoval. "Nikdy jsme nevěděli, co bude dál. Byli jsme pořád naštvaní, volali jsme stanici a žádali o větší propagaci. Byl jsem rozčílený ohledně přesunu na pátek. Připadalo mi, jako že tím říkají televizním kritikům, že seriál končí. Hrozně jsem se hádával s Prestonem Beckmanen [bývalý dlouhodobý programový ředitel, jež byl součástí vedení, které neustále BONES přesouvalo na jiný den], ale to není někdo, s kým se chcete hádat. Je tvrdý."

"Naši fanoušci byli hlasití a vášniví a velmi neústupní, a následovali nás," řekl, čímž připisuje fanouškům zásluhy za to, že seriál vydržet tak dlouho přes snahy šéfů stanice. Seriál přežil čtyři ředitele stanice a 20 změn ve dni/čase vysílání, chvástal se Hanson a prozradil, že od určité doby k tomu měl přístup ve stylu "zkuste si nás porazit."

"Byli jsme jako švábi Foxu," řekl mile.

Finální série bude mít pouze 12 epizod, ale je tak "nacpaná momenty a postavami z minulosti, že jsme mohli udělat 22 epizod," říká David Boreanaz. "Je to 12 epizod, které vám připadají jako celá série. Opravdu jsme do nich dali hodně," včetně odpovědi na záhadu významu čísla 447 a finále seriálu, které se liší od Hansovy původní vize.

"Já měl představu jiného konce," přiznavá Hanson. "Ale líbí se mi, jak to udělali. Mají moji plnou podporu." Stejné to je s významem 447, "poslal jsem ji své vysvětlení, co číslo 447 znamená pro nějvětší fanoušky, a naprosto mě ignorovali," říká se smíchem. "To oni jsou showrunneři. Jde o to, kdo vede seriál." Ale mají Hansonův souhlas: "Odvedli skvělou práci."

Při tolika znovuobnovených seriálech, není překvapivé, že padla i otázka na možný BONES revival někdy v budoucnu. Ale vzhledem k tomu, že seriál ještě ani neskončil, herci nejsou schopní předvídat takhle moc dopředu. "Upřímně je to pro mě velmi těžké na tuhle otázku odpovědět," říká Boreanaz. "Nevím, co se stane za šest hodin. Ptáte se na velmi hypotetickou otázku, ale v životě je možné vše. Já jdu ale většinou dál. Obecně vzato nemám rád návraty a nerad se vracím." Boreanaz ještě dodal, "měnil jsme se spolu s touhle postavou 12 sérii. Miluju ho. Je skvělý. Natáčet seriál jsem miloval."

Deschanel tu možnost nevylučule, ale "chtěla bych nějaký čas, než nad tím budu uvažovat. Do seriálu jsme vložili 12 let. Jsem velmi pyšná na to, že jsme se seriál natáčeli takhle dlouho. Milovala jsem tu práci. Rozloučit se je velmi emotivní. Říct takhle brzy 'dobře! vracíme se zpět!' Byla by to emoční horská dráha. Tím neříkám, že bych to za nějakou dobu nezvážila, ale myslím, že potřebujeme čas."

Hanson si však myslí, že "je to vždy možné, a velmi žádoucí."

 


Comments

1 ch. ch. | 13. january 2017 at 19:24 | React

vedela som ze nebolo ich rozhodnutie... ale fox stanica... inac by bolo Bones vratit opat, ako axty files, adt...

2 brre brre | Web | 14. january 2017 at 17:55 | React

to je dobrý přirovnání že byli jako švábi:o))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement