February 2017

David Boreanaz » Photoshoot #74

28. february 2017 at 23:58 | bones-czech.blog.cz |  photoshoots David
Nové portréty Davida, které s ním nafotili v Build Series Studio a jsou skvělé, hlavně ta první.


Build Series Presents David Boreanaz Discussing the Series Finale Of 'Bones'

28. february 2017 at 16:14 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2017
Po Emily a Tamaře se v Build Studiu v New Yorku zastavil i David Boreanaz, aby prodiskutoval finální sérii Bones. V menu byl odkaz na live sledování, pokud jste nestihli, později to i s překladem samozřejmě zveřejním tady na stránce. Prozatím aspoň fotky, David vypadal opravdu skvěle.


David Boreanaz on Late Night with Seth Meyers (Feb 27)

28. february 2017 at 16:13 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2017
Fotky Davida z jeho vystoupení v Late Show Setha Meyerse, která se vysílala včera v noci/dnes ráno a natáčela se v New Yorku, kde David právě je. O čem se bavili si můžete přečíst a pustit na tomto odkaze. David vypadal jako vždy stylově.


David Boreanaz on Late Night with Seth Meyers

28. february 2017 at 16:09 | bones-czech.blog.cz |  video interviews

Videa z Davidova výstupu v Late Show Setha Meyerse, který natáčel v pondělí odpoledne a vysílalo se to v noci po půl jedné, tedy u nás dnes ráno kolem půl šesté. David vypráví o vlasech, protože to je první, čeho si všimne, když vidí staré díly Bones - jak měl jiné vlasy. Také vypráví o tom, jak právě tráví čas; je trochu obsedantně kompulzivní, takže pořád něco stěhuje a bojuje se spotřebiči, hlavně s pračkou. Šel z ní nějaký zápach a opravář mu řekl, ať si radši koupí novou, jenže i tak to David pořád cítí, proto musí kontrolovat trubky a jestli tam není plíseň.. Takže se David evidentně bez Bones opravdu nudí. :D Seth se žertovně ptá, jestli mu jeho děti někdy říkají, že by si přáli, aby Bones měl třináctou sérii, aby nebyl pořád doma - děti prý ne, ale jeho žena ano. Také vypráví o tom, když měl jako teenager brigádu u Pittsburgh Steelers jako sběrač míčů.
STILLS: 12x10 The Radioactive Panthers in the Party

27. february 2017 at 22:24 | bones-czech.blog.cz |  Season 12
Stills k desáté eipzodě finální série... Pak už zbývají jen dvě. V epizodě uvidíme zpět Betty White jako Dr. Mayerovou, stážistou bude Wendell a také se objeví David Faustino a hrát bude sám sebe. Zajímavé na tom je, že David jez námý jako Bud ze seriálu Ženatý se závazky, kde si David Boreanaz v roce 1993 zahrál svou první roli.


Tamara Taylor - Photoshoot #20

27. february 2017 at 17:54 | bones-czech.blog.cz |  photoshoots Tamara
Další nové fotky s Tamarou Taylor. Tentokrát se jedná o projekt Fashion Tails, jehož cílem je rozšířit veřejné vědomí o psech bez domova a tak podpořit psí adopce. :)

P.S.: Doufám, že jste si všimli nalevo v menu odkazu na živé sledování rozhovoru v Build Series s Davidem Boreanazem, který je právě v New Yorku, kde bude v několika show propagovat Bones. V Build (už tam letos byla i Emily a Tamara) bude dnes v půl desáté večer našeho času - i když to samozřejmě později i přidám s překladem.


Update: Stills 12x08 The Grief And The Girl

26. february 2017 at 19:10 | bones-czech.blog.cz

Pár nových fotek z posledního odvysílaného dílu 12x08 The Grief And The Girl. Na foxflash jsou ještě dvě další, také z pohřbu, ale ty jsem zatím nenašla nikde ke stáhnutí. Ale třeba se později ještě někde objeví.

image host image host image host

GALLERY LINK:

David Boreanaz a Emily Deschanel o konci Bones

26. february 2017 at 17:10 | bones-czech.blog.cz |  interviews
Ve vzduchu je zvláštní pocit, když Bones hvězdy David Boreanaz a Emily Deschanel vstupují do místnosti. V televizi se stále vysílají poslední epizody seriálu. Ale pro herce, kteří 12 sérií strávili hraním FBI zvláštního agenta Seeley Bootha a Dr. Temperance Brennanové, produkce již skončila a mají za sebou i emocionální loučení.

"Děje se toho hodně a vy si musíte udržet smysl toho, na čem pracujete," říká Boreanaz ohledně finální série. "Tím je myšleno moment, který musíte natočit, pak se přesunete na další scénu, a pak se ze scény stane epizoda a z epizod pak série."

"Pro mě to byla cesta pochopení těchto momentů, porozumění každé scéně a mé kolegyni, která po celou dobu byla tak laskavá a podporovala mě," dodává.

Deschanel souhlasí a dodává, že finální série byla emoční jízda.

"Když jsme dotočili, já skončila dřív, než jsem čekala, mohli jste sledovat cestu mých slz, abyste mě našli. Je to celé opravdu emotivní, byla to horská jízda emocí, běželo to na stupnici. Celých těch posledních několik měsíců, ten začátek konce a prostředek a pak konečný konec."

Boreanaz říká, že teď už cítí úlevu. "Když máte hotovo, cítíte se dobře, protože jste zažil všechny ty momenty při natáčení, že teď se ohlédnu zpátky a říkám, že jsem šťastný, spadne z vás tíha toho všeho, je to dobrý pocit," říká.

"Je skvělý pocit ohlédnout se za všemi herci a celým štábem a být součástí něčeho, co bylo historické pro stanici a pro studio a vrátit něco fanouškům, kteří nás podporovali. Prostě se posunete dál a uchováte si ty vzpomínky."

Finální série, která má pouze 12 epizod, byla šťastnou náhodou ohraničená z obou konců: Deschanel režírovala její úvodní epizodu a Boreanaz režíroval finále.

A oba herci působí také jako producenti. "Takže máte slovo v úplně jiném smyslu. Nejen co se týká vlastních postav, ale i co se týká příběhu a vlastně všeho," říká Deschanel Přesto se nedá říct, že dvojice měla slovo ohledně finále či nikoliv. "Je to tak nějak obojí. Hart Hanson, který seriál vytvořil, s námi vždy velmi spolupracoval, takže i když jsme neměli post producentů, vždy s námi velmi spolupracoval," vysvětluje Deschanel. "Obzvlášť v téhle sérii jsme diskutovali nápady pro poslední epizody."

"Na poslední epizodu je spoustu tlaku. Vzpomínám, že jsem vedla víc konverzací o té epizodě, rozhodně ohledně mé postavy a co jsem od ní chtěla a co mi přišlo, že je správné a vhodné, než o jiných epizodách té série. Opravdu jsem se chtěla ujistit, že to má tu vážnost, kterou by finální epizoda a finální příběh měl mít."

Oba očekávali, že natáčení finálních scén a momentů bude hluboce emotivní. Deschanel ale říká, že překvapivě byla více detašovaná, než čekala. "Myslela jsem, že to bude víc emotivní, vidět, jak rozebírají ty prostory. Vytvořila jsem si v hlavě ta očekávání. Bylo to trochu emotivní, ale ne moc. Myslela jsem, že to pro mě bude ta opravdu emotivní část."

Těžší naopak bylo pro oba loučit se s lidmi. "Ty chvíle na vás dolehnou kvůli veškeré té těžké práci, takže se to projeví," říká Boreanaz. "Natáčeli jsme scény, kde jsme byli prostě emočně a fyzicky tak vyčerpaní, že to vše prostoupilo i do postav."

Jako režisér finální epizody prý řekl hercům, aby "použili to, co zažívali posledních dvanáct let a vložili to do tohohle momentu a překvapili sami sebe, překvapili svou postavu. A překvapivě to zvládli způsobem, který byl tak upřímný a pravdivý, že to prostě vyšlo skvěle, dopadlo to opravdu skvěle."

A co první den zbytku jejich profesionálních životů? "Šel jsem do postele," směje se Boreanaz. "Já spala," souhlasí Deschanel a dodává: "Pár dní potom jsem šla do lázní." A podivně si ani nevzala sůvenýry z natáčení; místo toho darovala Boreanazovi papírový model hlavy Laurel a Hardy, proto ji otázka natolik překvapila, až byla zklamaná ze své nedostatečné kleptománie. "Měla jsem si toho vzít víc," říká se smíchem.


The Heart Of The Matter Part II | Booth and Brennan | BONES

26. february 2017 at 16:49 | bones-czech.blog.cz |  extra promo
Poslední dvě kapitoly ze série videí Heart Of The Matter zaměřené na Booth a Brennanovou s ohledem na Sweetse a jeho stejnojmennou knihu o nich dvou. Pokud vám to uniklo nebo si je chcete připomenout, první tři části najdete na odkaze The Heart Of The Matter Part I | Booth and Brennan.

Chapter 4: Building a Partnership - Budování partnerství


Chapter 5: Love - Láska


Tvůrce 'Bones' Hart Hanson píše dojemné sbohem milovanému Fox drama

25. february 2017 at 13:57 | bones-czech.blog.cz |  articles

Devátého prosince 2016 natočil seriál Bones své poslední scény v laborce, protože jeho rekordně dlouhý běh končí. (Je to nejdéle vysílané skriptové drama v historii Foxu!)

Po dvanáct sérií byla Stage 6 ve studiu FOX domovem Forenzní laboratoře Jeffersonova Institutu ve Washingtonu, D.C., a režisér finále David Boreanaz měl za úkol natočit poslední scénu s hlavními postavami, které obývaly ten fikční ale tak reálný prostor víc jak deset let. Především kolem plochy, které říkáme "platforma."

Postavy, které FBI agent Seeley Booth v pilotní epizodě označil za šprty, byly přitomné: patoložka Camille Saroyanová, expert přes brouky a sliz Jack Hodgins, forenzní umělkyně Angela Montenegrová a racionální centrum forenzní antropoložka Dr. Temperance Brennanová.

Aniž bych předem prozradil děj finále, řekněme, že to působilo tak nějak elegicky.

Stejně se cítili režisér a herci - Boreanaz, Tamara Taylor, T.J. Thyne, Michaela Conlin a Emily Deschanel - protože každý věděl, že je to poslední okamžik, kdy spolu bude pracovat hlavní obsazení.

Na malý komediální procedurál, který se pohyboval spíše mimo radar, to není špatné. Seriál nikdy nebyl miláčkem kritiků, nijak obrovsky úspěšný, nikdy nebyl milovaný stanicí Fox. Bones byl ten malý hnací stroj, který to i přesto dokázal. Po vysílacím programu se pohyboval jako obětní beránek, přesto však Bones přežil déle, než by si kdy kdo představil.

Režisér Boreanaz oznámil "střih" trochu dříve, aby se herci a štáb mohli sejít na platformě kvůli společné fotce. V tu chvíli se stala ta nejúžasnější věc: spontání proslovy! Bylo to překvapivě dojemné. Líbilo se mi stát tam s herci a štábem na platformě a sledovat ty proslovy od herců a štábu, protože to já začal tenhle karneval/přehlídku tím, že jsem v roce 2004 v chatrči na své zahradě napsal pilot.

Samozřejmě, 20th Century Fox Television by si mohlo nárovat počátek Bones, protože mě najali, abych něco napsal. Stejně tak Barry Josephson, který jako první viděl potenciální v životě skutečné forenzní antropoložky a spisovatelky Kathy Reichs, která, když se nad tím zamyslím, tu byla před námi všemi. Na druhou stranu, to režisér Greg Yaitanes byl ten, kdo jako první věděl, jak vzít písmo na papíře a proměnit jej v živý seriál. Samozřejmě jsou to herci, kteří proměnili koncepty v reálné postavy. A to ani nezmiňuji stanici, která seriál koupila.


Když se to tak vezme, je ode mě hloupé připisovat si zásluhy za počátek Bones.

Tohle byly myšlenky, které mi procházely hlavou, když herci a štáb mluvili v ten poslední den, po té poslední úžasné společné fotografii.

Co bych, sakra, mohl těmto lidem říct?

Ukázalo se, že nic moc, protože najednou, při pohledu na herce a štáb, jak se na mě usmívají z platformy, viděl jsem obličeje lidí, kteří Bones darovali krev, pot, slzy a duši sérii po sérii. Tolik let! Viděl jsem děti, které se narodily. Páry, které se vzali. Všechny stíny minulosti herců a štábu. Neřknu-li duchy pár našich vlastních lidí, kteří po dobu produkce Bones zemřeli.

Je zázrak, že se ta forenzní platforma nepropadla pod tíhou celé té vesnice! Ale samozřejmě, že nepropadla. Jako vše, co souvisí s Bones, ta platforma (v podstatě naše hlavní scéna, centrum našeho seriálu) byla postavena profesionály, kteří se svou praci pyšnili.

Děkuji všem. Děkuji vám tak moc.

Odvedli jste skvělou práci.

Všichni si budeme navzájem chybět.