Tamara Taylor Discusses "Bones" and more with BUILD Series

13. february 2017 at 13:03 | bones-czech.blog.cz |  video interviews

Tamara Taylor na začátku února vystoupila v AOL Build series, zz čehož jsem již přidávala fotky a zde je video a stručný překlad.

Na začátku opět vzpomíná na to, jak měla Cam po několika epizodách umřít, ale naštěstí ji měli natolik rádi, že Hart změnil názor. Moderátorka říká, že je zvláštní si vzpomenout na to, že tehdy měla vztah s Boothem, čímž se dostávají ke svatbě Cam a Arastoa. Své mámě řekla, že to bude jediná příležitost, kdy ji uvidí ve svatebních šatech, tak ať si ten pohled užije; její máma byla shodou okolností zrovna ve městě, chtěla se s každým při poslední sérii rozloučit, takže dorazila i na natáčení. Tamara také popisuje rozdíl mezi pauzami, kdy věděli, že se seriál vrátí a pauzami, u který nevěděli, jestli bude další série; v druhém případě si pak dovolenou užívali o něco méně. Taky zmiňuje FOX TCA z poloviny ledna, že měla příležitost vidět se s herci v době, kdy by se normálně vraceli do práce, takže doposud jí to připadalo spíš jako pauza, až teď jí nedochází, že už se nevrátí zpátky. Prosince loučení bylo o dost víc emotivní, než čekali, také si myslí, že způsob, jakým se rozloučí seriál, bude pro diváky překvapující. Tamara ale říká, že se budou dál vídat a dokonce mají domluvené, že se spolu někdy podívají na film Waiting for Guffman, protože prý každý den na natáčení z filmu pronesli aspoň jednu hlášku, všichni ten film mají rádi. Tamara prý pozná, o kterou sérii jde, podle vlasů/účesu. Moderátorka říká, že Bones nastavila laďku toho, co dokáže seriál vedený ženami, navíc s šéfovou, která není běloška. Tamara vypráví, že černé ženy často hrají role šéfek, právniček, soudkyň, ale jsou přísné a nemají ukazovat emoce. Na Cam se jí líbí, že má chyby a od začátku neměla srovnaný život. Podle Tamary jsou všechny seriálové ženské postavy dobře vyrovnané mezi zranitelností a sílou.

Řeší i šaty Cam, Tamara si některé odnesla domů. Dále se baví o Tamařině modelingu, nikdy prý nechodila po molech, šlo o práce na konvencích, například u vystavování aut. Tamara také mluví o nějaký svých předchozí pracích, pracovala např. ve strip clubu ale jako servírka. Také mluví o své stydlivosti, která ji dovedla na hodiny herectví. Chtěla ji tím překonat, když se naučí nebát se mluvit před lidmi, a začalo ji to i bavit. Vypráví o projektu Canada Reads, které se zúčastní na konci března. Prý se jí už naskytly nové televizní projekty, ale zatím o tom nemůže nemluvit. Stejně tak vzpomíná Women March, o které již také hovořila v jiném přeloženém rozhovoru. Tamara zmiňuje i svoje dva psy a dvě kočky, kteří jsou tzv. rescue animals, jsou nemocná, ale miluje je. U otázkek fanoušků říká, že od Cam by chtěla, aby si lidé vzali to, že se neomlouvá za svou moc a to je v pořádku. Mluví i namlouvání Wonder Woman, miluje komiksy. Mezi oblíbené storyline patří Hrobnice, hlavně to, jak jsou Brennanová s Hodginsem pohřbená v autě. Také se jí líbí epizoda norské death metalové kapele, je to příklad toho, co Bones dokáže nejlíp, spojit něco zvláštní a šíleného s emotivními příběhy postav a zároveň humorem. Také si myslím, že kdyby se měl seriál za deset let vrátit, tak moc si seriál užívali, že by se podle ní všichni vrátili. Vzpomíná i na Invasion of the Mothersuckers, film, ve kterám v rámci seriálu hrála Cam, takže Tamara musela hrát špatnou herečku, která hraje roli. Tamara nedokončila střední školu a tak se jí fanoušek ptá, zda se někdy do školy pak vrátila, zda to po ní chtěla třeba její máma. Tamara prozrazuje, že ji její máma pochopila a podporovala ji.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement