March 2017

'Bones Farewell' - Live tweeting, Thank yous & goodbyes

31. march 2017 at 11:01 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 12
Konečně jsem sebrala sílu a dala dohromady aspoň ty nejdůležitější děkovné apod. tweety ze dne vysílání finále. Bylo toho opravdu dost, hlavně Emily hodně tweetovala při vysílání. Všichni si ale tweetovali mezi sebou a děkovali fanouškům. Jak už jsem ale zmínila, přidávám jen to nejdůležitější, více si kdyžtak můžete přečíst na profilech jednotlivých herců nebo účtu @bonesonfox, protože ten to všechno retweetnul. Jen tak pro zajímavost, Davidův první příspěvek na Instagramu v den finále - fotka, na které jsou naházené různé postery s Bones - byla jeho celkově 447. příšpěvek, což je buď dost zajímavá náhoda, nebo to bylo úmyslné, těžko říct, každopádně se to povedlo. Je to trochu na přeskáčku, začínám těmi díky, čímž však ale herci končili - ale přišlo mi to tak správné. Až pak jsou tam některé mezi herci, z průběhu vysílání, a tak podobně. Zakončila jsem to příspěvkem Hart Hansona, který odkazuje k symbolickému zakončení epizody "And if I line all my ducks in a row..."David Boreanaz on Harry Connick's Show (28/03/17)

31. march 2017 at 10:59 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
David v show Harryho Connicka na sebe prozrazuje tajemství, které při rozhovor ještě neřekl, a tím je, že si ohřívá zmrzlinu v mikrovlnce, aby měla určitou teplotu a když ji pak někdo jí, David to ji pak musí vyrovnat, není schopný tu krabičku se zmrzlinou vrátit do mrazáku, pokud tam jsou hrbolky, navíc ji obvykle jí vydličkou. V druhém videu pak odpovídá fanynce, natáčení které epizody Bones by si zopakoval, kdyby mohl, tou by prý byl pilot, celý ten začátek, k čemuž také vypráví opět historku o konkurzu před obsazení do role Brennanové. Měli ještě druhou možnost, ale s Emily prostě něco kliklo. Podle Davida se kasting vyřeší v podstatě sám o sobě, vzpomíná na svoje obsazení do role Angela, které bylo vlastně také na poslední chvíli.'Bones' Creator Hart Hanson Reflects on the Show's Run

30. march 2017 at 9:48 | bones-czech.blog.cz |  interviews

Co na Davidovi Boreanazovi a Emily Deschanel vás ujistilo, že jsou ti praví pro Bootha a Brennanovou?
David byl obsazený jako první. Nepotřeboval jsem s ním ani schůzku, když mi Dana Walden [nyní ředitelka Fox Television Group] řekla: "Zvážil byste Davida Boreanaze?" A já řekl: "Jo, vezmu ho." Hlavního herce jsme hledali pár měsíců a já nechtěl hezkého chlapce. Nápadem bylo mít tuhle neuvěřitelně silnou hlavní ženskou postavu, proto jsem chtěl chlapa, aby to mělo hodně jiskry. Sešli jsme se s pár velmi dobrými muži-chlapci. [se smíchem] A David je skvěle ten muž, je to americký muž. Je na něm jistá retro kvalita.

To nám poskytlo náš následující velký problém: jak najít ženu, která se mu postaví. Naše poslední dvě možnosti byly dobré. Jedna z nich byla větší jistotou. Ta druhá byla Emily, která před tím žádný seriál nenatočila, ale měla za sebou několik nezávislých filmů. Když spolu ona a David zkoušeli, prostě měli chemii, já byl nadšený. Emily se u mě dostala na první pozici... Pořád jsem měl ale dojem, že ji budu muset obhajovat před tímhle více etablovaným hercem.

Ale pak při zkoušce před vedením a studiem, tu byl ten moment s Davidem a Emily, kde k ní přistoupil blíž. Přistoupil k Emily blíž, jako Booth se snažil prokázat se jako alfa před Brennanovou, ale ona vykročila proti němu. Zní to jako jednoduchá věc, ale byl to její instinkt a bylo to elektrické. Každý v té místnosti byl profesionál a tu chemii hned poznali - nemusel jsem vůbec bojovat. Bylo jasné, že mají chemii. Chemii, kterou je nemožné najít. Když ji vidíte, jste nejšťastnější lidé na planetě. Takže jsme měli tuhle neuvěřitelnou chemii mezi nimi a bum - 12 sérií.

The Cast of Bones Share BTS Photos from 'The End In The End'

29. march 2017 at 11:45 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 12
Včerejšek byl docela náročný, herci a štáb přidávali spoustu fotek a hodně twetovali, objevilo se spoustu článků a rozhovorů a všechno to musím dát nějak dohromady. Ale zas teď, když byla odvysílána poslední epizoda seriálu, budu mít času dost, že. Prvním článkem, který jsem ze včerejška seskládala, jsou fotky, které herci a štáb sdíleli z natáčení finále Bones. A že jich bylo. Sdíleli i fotky ze starší epizod a starých sérií, na které se dostane zase jindy, stejně tak děkovné a rozlučkové tweety, které také nějak snad posbírám.

Jak jsem již ale řekla, zde jsou fotky od herců z natáčení finále, nejsou o nic víc spoilerové, než byly ty, které sdíleli v prosinci, když epizodu natáčeli, takže myslím, že si je můžete prohlédnout bez obav. A určitě stojí za to, jsou všechny naprosto skvělé, ke konci jsou tam pak fotky z posledního dne, kdy se natáčelo v laborce - jestli si vybavíte videa s proslovy, tak právě z toho okamžiku pochází, včetně společné fotky celého štábu s herci (vyjma Johna Boyda, který tam nenatáčel), kterou zmiňoval Hart Hanson ve svém rozloučení: Tvůrce 'Bones' Hart Hanson píše dojemné sbohem milovanému Fox drama. Pokud byste si chtěli připomenout, nebo vám unikly, fotografie sdílené ještě v prosinci, všechny galerie s fotkami, jak byly postupně sdíleny, jsou shrnuty v článku: Bones officially wrapped production - finální epizoda oficiálně dokončena.

Na konci jsou také dva odkazy na videa na instagramu; na prvním probíhá potlesk pro herce squinternisty, kteří dokončili natáčení, a druhé je pohled na kamery od Davida.Previews from The End In The End (Series Finale) | BONES

29. march 2017 at 11:39 | bones-czech.blog.cz |  previews S12
Finále je sice odvysílané, ale většina z vás nejspíš čeká na titulky, takže si aspoň můžete třeba mezitím pustit ukázky vypouštěné na youtube, dostanete se na ně kliknutím na náhledy.
Emily Deschanel promises 'heartfelt' series finale for Bones

28. march 2017 at 20:59 | bones-czech.blog.cz |  articles
Hvězda seriálu Bones Emily Deschanel ví, jak těžké je mít dokonalé finále.

"Je těžké být zcela spokojený, když máte rádi nějaký seriál a on končí," říká Deschanel Entertainment Weekly. "Znám to jako fanoušek jiných seriálů. Říkáte si: "No, jo, asi mi to dalo vše, co jsem chtěla, ale pořád je konec!"

Zdá se ale, že Bones, který dnes po 246 epizodách končí, to do konce dotáhne úspěšně: Deschanel věří, že finální epizoda v sobě má kousek všeho, co fanoušci na tomto dlouho vysílaném seriálu milují. "Je to dramatické, je to vzrušující, vychází to od srdce. Zachází do podstaty postav a kým jsou a myslím, že to zavírá spoustu různých příběhových linií. Myslím, že odvedlo skvělou práci a já jsem s ním spokojená."

Kromě tvůrce seriálu Harta Hansona, který se podle Deschanel nemohl účastnit, bylo finále společné úsilí většiny hlavních mozků seriálu: nástin příběhu pochází od bývalého showrunnera Stephena Nathana, zatímco současní showrunneři Michael Peterson a Jonathan Collier napsali samotný scénář spolu s výkonnou producentkou Karine Rosenthal. Dokonce i Deschanel a její televizní partner David Boreanaz pomáhali; poté co měli scénáristé vytvořenou první podobu příběhu, zašli za hlavními představili, aby získali jejich názory.

Vzhledem k tomu, že se Bones vyhnul smrti téměř stejně tolikrát jako jeho postavy, konec, kterého se fanoušci dočkají, není tím prvním závěrem, který byl vymyšlen. "Diskutovali jsme o tom, jak to ukončíme - myslím tím, hypoteticky jsem o tom mluvit už roky, tu a tam," říká Deschanel a podotýká, že jí přijde "velmi neskutečné," že ten čas nyní nastal. A když se Bones rozloučí, finální produkt pro ni bude stejným překvapením jako pro fanoušky. "Ještě jsem to neviděla. Jen jsem to prožila."

source: ew.com

Boreanaz & Deschanel Say Bye-Bye To ‘Bones’ (But Not To Each Other)

28. march 2017 at 7:29 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
Na stránce Hollywood Outbreak je krátký zvukový záznam z rozhovoru s Davidem a Emily; David označuje Bones za zajímavý proces a vždy to pro něj bylo o prožívání momentů s krásnou osobou po jeho pravé straně (myšleno Emily), to ho udržovalo v přítomnosti a pobízelo ho to ve vývoji seriálu a postav.

David: "Samozřejmě je to smutné loučit se s Emily, ale vlastně to není rozloučení, je to... sdíleli jsme spolu tak skvělé..."
Emily: "Budeme se pořád vídat."
David: "Pořád. Budeme chodit na obědy...
Oba: "a večeře,"
Emily: "Bazénové párty."
David: "A teď, když je režisérka, mě může v něčem režírovat."
Emily: "Jo."
David: "Nebylo by to super?
Emily: "A naopak."
David: "Viď? Takže je tu láska, která tu vždy zůstane."

Boreanaz & Deschanel Say Bye-Bye To 'Bones' (But Not To Each Other)


Series Finale Preview With David Boreanaz & Emily Deschanel

27. march 2017 at 22:18 | bones-czech.blog.cz |  promo season 12
Malé preview k finále, ve kterém David a Emily říkají, že je epizoda zábavná, smutná a někdo možná umře, David také zmiňuje jakousi pěknou montáž. Součástí je i pár nových akčních záběrů.

Také si můžete pustit takové humorné video s Tamarou Taylor, kde podává falešné spoilery - tedy vše, co říká, se samozřejmě nestane, ale některé body jsou vážně vtipné, třeba to, že Booth je doopravdy upír Angel (x).


Ještě tento článek využiji k jedné věci - sledovala jsem video s redaktory stránky TV Line, kteří se zmiňovali o finále Bones. Je to prý perfektní zakončení k pilotní epizodě, je to milé a plné naděje, dobrý materiál pro Emily a Davida; myslí si, že je nemožné, aby byl každý spokojený s významem/vyřešením čísla 447, ale oba hlavní redaktoři (Michael Ausiello a Matt Mitovich) s tím spokojení byli a celé finále se jim moc líbilo, každý si v něm prý najde to své. Také mají přichystané post-mortem články (včetně jednoho rozhovoru s Emily), které zveřejní po odvysílání. Rozhovorů a všeho je v posledních dnech mnoho, nedá se to stíhat překládat souběžně, aspoň tu bude ještě nějakou dobu prostor na "novinky" související přímo s Bones i pár týdnů po odvysílání finále.

David Boreanaz on Rachael Ray's Show (March 27)

27. march 2017 at 17:54 | bones-czech.blog.cz |  video interviews

David Boreanaz natočil před pár týdny v New Yorku ještě dva rozhovory, které se budou vysílat tento týden. První je show Rachael Ray, kde mluví o finále Bones a o tom, jak mu nejvíc budou chybět herci a štáb. O finále říká, že má jistým způsobem otevřený konec, kde zůstává naděje a myslí si, že fanoušci budou potěšení. Také uvidíme explozi a přestřelku. Jednu takovou scénu prý natáčeli dva dny, přitom by na ní bylo normálně potřeba tak pět dní. Také mluví o své rodině a jejich lásce k hokeji; jeho syn hraje, takže spolu musí často vstávat ráno brzy kvůli tréninkům a podle Davida je právě ten čas, kdy spolu jedou na trénink nebo zápasy a sdílejí společné chvíli, na tom ta nejdůležitější část. Také říká, že někteří rodiče jsou na své děti příliš nároční, on je zástáncem pozitivního ovlivňování k poznání sebe sama. David sám ve škole hrál lakros a fotbal.

Video na odkaze: rachaelrayshow.com/david_boreanaz_bones_interview_finale/ nebo kliknutím na obrázek.