April 2017

David Boreanaz - Melbourne Supanova, Australia (April 28-30)

30. april 2017 at 12:02 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2017
V Austrálii je víkend v podstatě u konce a s tím přichází i fotky z Davidova pobytu v Australském městě Melbourne, kde se účastnil akce pro fanoušky Supanova. Opět se s fanoušky fotil a probíhaly autogramiády od pátku do neděle, v sobotu a v neděli se pak konaly panely, při kterých odpovídal na otázky, stejně jako minulý víkend (x), a nakonec vyhlašoval jakousi tombolu. I zde si zval k sobě na pódium lidi z hlediště, při posledním panelu si tam pozval skupinku fanynek v modrých laboratorních pláštích jako v seriálu, se kterými se potkával celý víkend (a několikrát je v průběhu víkendu označil za "my squints" a "my people," což je fakt milé), a hrál s nimi jakože jsou Brennanová a Booth a to křeslo je mrtvé tělo na místě činu. Jsou to mimochodem dívky, se kterými jsem dost v kontatku na Twitteru, a ty z něj byly fakt nadšené. Díky nim si také můžete pustit i víc videí z jeho úvodu (x) a samotných panelů: video 1, video 2, video 3, video 4, video 5, video 6 - myslím, že by se tam postupně mohlo objevit toho víc, takže je můžete sledovat. Také opět přidávám několik fotek s fanoušky, které byly sdíleny na sociálních sítích, ale je to samozřejmě jen zlomek; pokud si vyhledáte jeho jméno na Twitteru či na Instagramu, můžete si jich prohlédnout ještě víc a myslím, že budou přibývat ještě několik dní.


Series Finale: Escape Of The Critters | Season 12 | BONES

30. april 2017 at 10:53 | bones-czech.blog.cz
Pokud vás zajímá, co se stalo s některými tvory v Jeffersonu poté, co laborka vybouchla, můžete si kliknutím na náhled pustit video, ve kterém scénáristka Karine Rosenthal říká, že můžeme doufat, že se jim podařilo dostat se ven a utéct; vypráví to, zatímco se přehrává scéna s Hodginsem a tarantulí, která se ale do finálnícíh 43 minut finále nevešla.


Behind The Scenes: The Gamer In The Grease

29. april 2017 at 14:49 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 5
Nové fotky z natáčení deváté epizody páté série s názvem The Gamer In The Grease.


20 Memorable Backstory TV Episodes We Love

28. april 2017 at 19:24 | bones-czech.blog.cz |  articles

20 nezapomenutelných televizních epizod vysvětlujících předcházející události, které milujeme

3/20 'Bones' - "The Parts in the Sum of the Whole"

100. epizoda Bones, režírovaná hercem Davidem Boreanazem, bude vždy známá jako jedna ze seriálových nejlepších. Když Dr. Sweets (John Francis Daley) řekne Boothovi (Boreanaz) a Brennanové (Emily Deschanel), že napsal knihu o své interpretaci jejich pracovního vztahu na základě jejich úplně prvního případu, jsou nuceni mu říct, že spolu pracovali ještě předtím. A to jsme si mysleli, že sledujeme tradiční seriál typu "dají se dohromady nebo ne?" když ve skutečnosti se Booth a Brennanová téměř dali dohromady již při jejich prvním případě, když dostala vyhazov za to, že udeřila soudce. Vidíme jejich skutečný první polibek, a poté co je najatá zpět, vrátí se i její zdi. V přítomnosti si Booth vzpomíná na to, že je gambler a zariskuje, když řekne Brennanové, vědkyni, že s ní chce být. V srdcervoucí scéně, která následuje, seriál udělá něco, co většina seriálů s podobnou dynamikou neudělá: nechá postavy vést opravdovou konverzaci, ve které nejen přiznají své city, ale také to, co je drží od sebe. Každá věta (a slza) je zasloužená.

source: yahoo.com

David Boreanaz - The Project (April 27)

27. april 2017 at 14:29 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2017
Jak už jsem zmiňovala, Davida čeká tento víkend další třídenní setkání s fanoušky v Austrálii na Supanova, tentokrát ve městě Melbourne. V rámci propagace tam dnes vystoupil živě v pořadu The Project (v AU je teď už čtvrtek večer) a tady jsou dvě fotky z toho. Rozhovor si můžete pustit na Twitteru nebo na YouTube. David chválí Australany, jací jsou to přátelští lidé; nejčastější požadavek, co po něm fanoušci chtějí, jsou prý jeho ponožky; mluví také o režírování finále Bones, a nakonec o Buffy/Angelovi.


Michaela Conlin - Composure Magazine

26. april 2017 at 22:47 | bones-czech.blog.cz |  magazines
Michaela Conlin je součástí nového vydání magazínu Composure, se kterým dělala rozhovor a také pro ně nafotila krásné nové fotky! Rozhovor si můžete přečíst zatím v angličtině, když si fotky rozkliknete do původní velikost, předklad bude později.


David Boreanaz & Emily Deschanel - The Final Chapter - GIFS

25. april 2017 at 20:48 | bones-czech.blog.cz |  Miscellaneous
Další animace od Alexe (@FoxSpecOps3), které obsahují nové záběry z propagačních videí s Davidem a Emily, tentokrát je to mix z druhé, třetí a deváté série. A opět jsou dokonalé, hlavně ty z deváté série - prvních osm. Předchozí si můžete připomenout z druhé série a deváté série.


'Bones': David Boreanaz, Emily Deschanel a producenti vybírají své oblíbené epizody

25. april 2017 at 10:59 | bones-czech.blog.cz |  articles

DAVID BOREANAZ (Booth)

Já se vždy vracím k pilotní epizodě, protože byla tak mladá a nepředvídatelná. Je tu naznák toho, kam by mohly postavy směřovat, jaké jsou tu možnosti, jak je to prvotní. Pilot je pro mě důležitý. Miluju 200. epizodu, protože se mi líbilo vrátit se v čase. Líbí se ta scéna s tím suprovým letadlem a staré oblečení. Miluju tyhle věci.

Mám rád cirkusovou epizodu. Sledovat Emily režírovat [první díl dvanácté série] bylo fantastické. Upřímně, být toho součástí - tohle jsou momenty, které jsou nové a čerstvé. Ale je tolik epizod, které si vždy budu nosit v srdci.


EMILY DESCHANEL (Brennanová)

Těch epizod je tolik, že je to jako vybírat si dítě. Myslím, že zábavné byly 100., 200. a cirkusová epizoda. A z dramatických "The Doctor in the Photo." Bavilo mě tu epizodu natáčet - čím si Brennanová procházela. Ale je jich tolik.


HART HANSON (tvůrce)

Měli jsme podivínské epizody, které byly zábavné. Říkám jí podivínské epizody: ta z pohledu lebky - fakt, že se to dalo udělat a lidem se to líbilo. Ta, ve které to vypadá, že Brennanová vyšetřuje svou vlastní vraždu a trochu z toho šílí. Ta s alternativní realitou [finále 4. série], kdy jsme tam měli klub a vystoupili v ní Mötley Crüe.

Můj nejsmutnější moment byla smrt Vincenta Nigel-Murraye. Napsal jsem jeho poslední slova s Brennanovou a Boothem.

Svatební sliby Bootha a Brennanové. Karine Rosenthal, která je jednou z mých nejoblíbenějších scénáristů na světě, napsala tu epizodu a já si pak převzal sliby. To mi přišlo jako skvělý moment.

Má se to takhle: moje radost a optimismus, které jsou velmi vzácné, se zvedly v pilotu, v té scéně, kde Booth říká: "Musím si srovnat všechny své kachny," a ona poskakuje a říká "Já můžu být kachna!" aniž by věděla, co to znamená (x). V tu chvíli jsem si řekl: "Na tomhle seriálu chci dělat roky. Miluju ty lidi. Miluju je." Když jsem to napsal, byl to prostě jen další žert. Jsem výmluvný a píšu s humorem. Ale oni dva z toho udělali něco fantastického. Vyvolalo to ve mě velkou radost. To byl pilot, předtím než jsme vůbec pořádně začali.


JONATHAN COLLIER (showrunner)

Jako na tým jsem na nás opravdu pyšný, jak jsme si poradili se začátkem předchozí série. Když nás zasáhly nepředvídatelné okolnosti, byl jsem opravdu šťastný z toho, jak si s tím poradil štáb a scénáristé a herci, zatímco jsme prováděli ty úpravy. A líbilo se mi to i jako příběh pro seriál samotný.


MICHAEL PETERSON (showrunner)

Epizoda, u které jsem si říkal "tohohle musím být součástí," byla první epizoda s Hrobnicí. Bylo to tak emotivní na tolika úrovních. Nešlo jen o nebezpečí, ve kterém byly postavy, ale jak to nebezpečí ovlivnilo vztahy všech a uvedlo to ty vztahy do popředí. Tahle mě opravdu inspirovala.

Myslím, že dvě epizody, ke kterým se vždy vrátím z profesního hlediska je finále z minulé série, kdy jsem mohl pracovat s Davidem jako režisérem, a náš první díl [finální série] s Emily. Ty pro mě byly zábavné. Mám rád děsivé věci a když je to zaměřené na postavy. A moci pracovat s našimi herci a sledovat je zpracovávat materiál, který znají a milují, to je ještě více uspokojivé.


TJ Thyne - Frankfurt Comic Con (April 22-23)

24. april 2017 at 18:31 | bones-czech.blog.cz |  TJT - events 2017
A konečně také fotky TJe Thyne, který trávil víkend v Německém Frankfurtu na místním Comic Conu. Zde se stejně jako David v Austrálii podepisoval fanouškům a fotil se s nimi, a také v sobotu i v něděli probíhali panely, při kterých odpovídal na otázky. Nenašla nic moc o tom, jak panely probíhaly a opět netuším, jestli z toho uvidíme nějaký záznam. Každopádně TJ i zde každému rozdával balíčky s fotkami a malými umělými brouky za Hodginse a opět měl na sobě tričko King of the Lab a Bones, krom toho také všem rozdával objetí.

Emily Deschanel - Earth Day Celebration (April 22)

24. april 2017 at 17:07 | bones-czech.blog.cz |  ED - events 2017
Emily Deschanel se 22. dubna, tedy v Den Země, zúčastnila jedné s oslav sponzorované Getty House. Šlo o jakési představeí nápadů mladých LA studentů, jak zajistit lepší udržitelnost pro Los Angeles a Emily byla jednou z porotkyň. Nejsou z toho ale žádné pořádné fotky, jen od lidí z instagramu (x).