Bones - TJ Thyne & Michaela Conlin - Toronto ComiCon 2017 - Full Panel

21. april 2017 at 19:47 | bones-czech.blog.cz |  video interviews
↓pro spuštění videa, klikněte na obrázek↓

Konečně jsem se dostala i k tomu, že jsem si pustila panel s Michaelou a TJem na Comic Conu v Torontu, a vypsala jsem také, o čem se bavili - aspoň stručně, jak se dá z 50 minutového videa. Celý panel se konal formou otázek fanoušků a odpovědí Michaely a TJ, nebo jednoho z nich. Fanoušci tedy začali otázkou ohledně vědeckého žargonu, a co si z něj pamatují, TJ říká, že v jiných seriálech herci dokončení natáčení a tím to pro ně ten den končí, ale oni to měli podobně jako ve škole, po práce ještě trávili dvě nebo tři hodiny studování scénářů právě kvůli vědeckým termín. TJ ve skutečnosti brouky nesnáší, ale asi je jich díky seriálu aspoň míň bojí; lidé mu pro někdy posílají fotky brouky a ptají se, co je to. TJ také trávil celé dny poslední rok a půl v Hodginse vozíku, odmítal z něj vstát třeba i jen, aby si došel na kafe a tak, veškerý pohyb probíhal na vozíku, proto také trávil skoro hodinu po a před natáčením protahováním se, protože jinak by mu skutečně znecitlivěly nohy. V poslední den natáčení se při proslovech normálně ale postavil, což vedlo štáb k potlesku.

Jako svůj nejoblíbenější moment z natáčení TJ říká, že tím bylo líbání Michaely Conlin; Michaela si užila natáčení pilotu a první vánoční epizody. Fanynka vzpomíná scénu v první série, ve které Bootha odhodí bomba - 1x15 - a nechá se odvézt Hodginsem, aby zachránili Brennanovou a Hodgins říká: neměl jsi jíst ten pudink, a říká to s vážnou tváří; TJ si vzpomíná a myslis i, že to nebylo ve scénáři, ale napamatuje si, kdo s tím přišel. K tomu, že to říkal s vážnou tváří, Michaela dodává, že se ve skutečnosti TJ hodně směje, hlavně s Tamarou, ale oni se všichni hodně smějí. Na scénáristech bylo skvělé to, ž eje nechali hodně improvizovat. Nejhorší těla jsou tak, které bylo Wendellem přirovnáno k pizze (The Cinderella in the Cardboard) a rozpuštěné tělo ve vaně. TJ s Michaelou také vyprávě, že scény na platformě trvají nejdelší dobu natočit. Přestože je to pak v seriálu třeba jedna minuta, oni tím trávili přes deset hodin, opakováním stále těch samých replik jedné scény; při těchto scénách se hodně nasmáli, ale tak při nich byli často i dost unavení; to vlastně vedlo k tomu, že jejich režiséři pak byli jako učitelé ve škole, prrotože je pořád musejí napomínat, aby se soustředili.Oblíbená postava kromě jejich vlastní, pro Michaelu je to Hodgins, přijde jí zajímavý, jeho problémy se vztekem ze začátku seriálu, jak se změnil, jeho zapojení do vědy i vztah s Angelou. TJ jmenuje stážisty, kteří toho seriálu hodně přidali; původně si na konci jedné série měli vybrat jednoho z nich, který s nimi bude pracovat natrvalo, ale byli tak skvělí, že se jich nemohli zbavit, naopak přidávali nové; herci jsou navíc nejmilejší lidé. Michaela je vděčná za storyline s Angely bisexualitou; díky tomu, že byl její vztah se ženou brán v seriálu normálně, jako ostatní vztahy; reakce lidí ovlivňuje to, jak něco vidíme sami, takže fakt, že ostatní postavám v seriálu to nepřišlo divné, s Michaelou mluvilo několik mladých žen, které pak i samy ze sebe měli lepší pocit. TJova nejoblíbenější hláška je Král laborky; Michaela neví, TJ odpoví i za ni, že Angely pravé jméno Pookie Noodlin.

Co jim na seriálu nejvíc chybí je ta rodina, všichni se dobře znali, rozumněli si a všechno o sobě věděli; při nové práci pak musí navazovat i nové vztahy. Michaelu na seriálu hned z počátku přitahovala Angela jako psotaa, její upřímnost a taky fakt, že měl seriál hlavní postavu ženu, tedy síla žen. O pauzách mezi natáčením jednotlivých sérií bylo těžké najít nějaké filmy nebo jiné projekty, na které by zároveň měli čas a taky by je zaujaly, teď bude výběr jiný. TJ si myslí, že by Michaela byla skvělá superhrdinka.

Emotivní bylo pro Michaelu natáčení momentu, kdy se narodil Angele a Hodginsovi jejich syn, natáčení probíhalo celý den; také pak finále seriálu, se kterým souhlasí i TJ, to bylo emotivní pro všechny, pořád se jim chtělo brečet, bylo to zvláštní a neuvěřitelné. TJ ještě zmiňuje scénu, ve které se dozví, že je přenašečem genu, který by mohl způsobit slepotu jejich dítěte a myslí si, že ho za to bude Angela nesnášet, dále pak smrt Sweets, při které ztratili i Johna jako herce. Jaké jiné postavy by chtěli hrát? TJ říká mrtvé tělo, Michaela Cyndi Lauper a TJ ještě říká, že Caroline Julian je skvělá.

Oba si také přejí, aby byli stejně schopní/inteligentní jako jejich postavy; TJ vypráví o svém konkurzu, kterým byla scéna, kde mluví o kostech žáby, ale raději také pořád přeskakuje ke knize Brennanové, protože ta věda pro něj tak automatická a jasná. Fanynka vzpomíná na rozhovor, ve které Michaela slíbila, že si zařídí instagram; Michaela se líbí, že to fanynka zmiňuje a opět slibuje, že to musí udělat. TJ také vypráví o natáčení experimentů, vždy je chtěl natáčet pořád dokola, protože to byla zábava. S ostatními herci zůstávají v kontaktu, Tamara, která pochází z Kanady, jim prý napsala místa, na která mají v Torontu zajít. TJ vzpomíná na dvojčata, která hrála miminko Michaela Vincenta, prý je oba kluci nesnášela. Byli zlatí, ale kdykoliv si je vzali TJ nebo Michaela do ruky, začali brečet.

Michaela na otázku fanynky, zda si dokázali představit, jak dlouho se seriál bude vysílat, odpovídá, že při pilotu nevěděli, zda je stanice obědná na celou sérii, je to jako vyhrát v loterii, další výhrou je pak vysílací čas, jestli budou lidé seriál sledovat, nikdy se nedá dopředu vědět, co se stane. Eric Millegan prý ale již na začátku tvrdil, že se seriál bude vysílat deset let, přestože ostatní, hlavně Emily, věřili, že to budou maximálně tak tři roky.

TJ si myslí, že Michaela ztělesňuje Angelu, je stejně chytrá, sexy a stejně rázná.

Při otázce na Sleepy Hollow crossover, TJ vzpomíná na 9. sérii, ke Hodgins říká, že doufá, že se mu nahraje SH, aby se pak mohl dívat, protože seriál chtěl Fox tímto způsobem propagovat; to připomněl i scénáristům a nešlo si s tím dělat starosti. Natáčení s nimi byla zábava, i když oni konkrétně s nimi strávili asi jen den a půl, zajímavá byla hlavně přítomnost Toma (Ichabod), kvůli jeho kostýmu.

TJ ve skutečnosti není konspirační teoretik jako Hodgins, i když si myslí, že je to zábava a přeje si, aby jím byl; také si myslí, že Hart jím je. TJ se také ptají, jak by se cítil, kdyby stejně jako Hodgins měl přijít o všechno své jmění, TJ v tomto momentě vzpomíná na natáčení té scény s dronem, který mohl zabít školu, v některý záběrech vtipkoval a říkal, ať je nechají schořet, třeba nemřou všechny dívky. S fanynkou pak ale souhlasí, že o penízech to není, jde o zážitky. TJ také rád natáčení kaskadérské scény, ale vždy natočil záběr i s kaskadérem, který u toho samozřejmě vypadal lépe, takže nakonec je nechal, ať použijí záběry s kaskadérem.
 


Comments

1 Liduška Liduška | Email | 22. april 2017 at 11:02 | React

Milá Addie díky za překlad. Moc si to užívám.Li

2 brre brre | Web | 24. april 2017 at 9:17 | React

už nevím co pořádně psát abych se neopakovala takže zopakuju jen jednu věc a to že děkuju za překlad!:o)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement