Emily Deschanel - Last Day of Shooting at the Lab speech - with David Boreanaz

5. april 2017 at 14:54 | bones-czech.blog.cz |  on the set

Už v prosinci jsme (díky členovi štábu na twitteru @geraldjoeys) mohli vidět části proslovů z posledního dne natáčení v laborce, které pronesli tvůrci, včetně Kathy Reichs, a také David a Emily. Gerald minulý týden přidal ještě část proslovu Emily, který byl předtím ustřihnutý - jedná se o začátek. Emily vzpomíná na svou zkoušku, než byla obsazená, při které se Hart smál jejím vtipům, přestože podle ní nebyly vtipné. Také si pamatuje na konkurz s Davidem; vypráví, že byla nervózní, protože, zatímco David už měl za sebou několik velkých rolí, ona byla nezkušený herec. David se k ní ale choval tak, že se vždy cítila stejně důležitá a stejně kvalifikovaná jako on a zasloužila si tam být. Krom tomo cítila mnoho tlaku a stresu, bála se, že ji lidé budou soudit, když třeba zapomene svůj text, ale pak je všechny poznala a zjistila, jak je seriálový tým úžasný a podporující; také chválí každého včetně štábu za to, jak dobří jsou ve své práci. Zbytku moc nerozumím, protože to přes její pláč ani nejde. Ale na detailech možná ani tak nesejde, jsou to prostě samá krásná slova.

 


Comments

1 Janka Janka | 5. april 2017 at 15:53 | React

Zlatá :). Ako sa drží Davida, to je veľmi pekné. David a Emily sú veľmi prirodzení v dotykoch. Z každého gesta vidieť, ako sa najú veľmi radi. Sa tam museli riadne naplakať tie posledné dni.

2 Steeeva Steeeva | Web | 5. april 2017 at 19:23 | React

ov tak to je teda skvelé, video si teda pozriem neskôr lebo som na mobile ale už len to čo si napísala je proste úžasné a ja mám teda tiež podobné stresy keď idem do novej práce :D  :D  :D, ja som si už konečne pozrela poslednú časť, a bolo to perfektné a nesmierne som si to užila, na konci keďbsom to dopozerala povedala som si kurnik veď to už nič nové nebude :D, no normálne mi to prišlo strašne ľúto, a to som si nemyslela, že aš tak :-P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama