Facebook live with Michaela Conlin, Tamara Taylor and Emily Deschanel

8. april 2017 at 16:20 | bones-czech.blog.cz |  video interviews

V den vysílání finální epizody Bones se na oficiální facebookové stránce vysílal živě chat s Emily, Tamarou a Michaelou. Možná jste to někteří viděli už právě na facebooku, ale tady je kdyžtak ještě záznam a stručný výtah těch nejdůležitějších částí.

Všechny tři se shodnou, že je divné nevidět se každý den a být od sebe. Oblíbené epizody, co do natáčení, je pro Emily ta komediální na pohřbu, epizody v přestrojení, a pro všechny pak 100. epizoda a hlavně 200. Teda až na okamžik, při kterém Emily zakopla a spadla ze schodů (je to i ve videu s nepodařeným záběry z desáté série), protože tehdy byla těhotná, ale o tom věděli v té době jen David Boreanaz a Ian Toynton, kteří se hrozně vyděsili a ostatní (včetně Tamary, která ve scéně byla taky) to nechápali, když ten pád nebyl tak hrozný.

Na otázku, co si pamatují z toho vědeckého žargonu, říkají, že nic, zapomenou to hned, jak mají dotočenou scénu, ale Emily si třeba náhodně vzpomene na nějaká většinou neužitečná fakta, např. ta, která říkal Vincent Nigel-Murray. Také chvíli mluví o obtížně vyslovitelných výrazech, a o finále, které jsme ale už viděli.

Při otázce na oblíbený okamžik z natáčení, na což se nedá odpovědět, protože jich je spoustu, si Emily vzpomíná na natáčení první série, kdy spolu celé obsazení zpívalo písně z muzikálu Annie, ale dostali se za to do "problémů" a byli požádáni, ať přestanou.

Michaela zmiňuje, že když kdykoliv na natáčení někdo odzpíval část písničky, někdo jiný zase z druhého konce scény to dozpíval, jako komunitní zpívání. Každý má taky svoje jedinečné taneční pohyby, které jsou tedy spíš takové žertovné; kromě pohybů Michaely, ty nejvíc připomínají skutečný tanec a lidé by se jí nesmáli.

Také mluví o tom, jak jdou ženy v seriálu příkladem mladým lidem a především mladým dívkám, které se díky nim zajímají o vědu a dokonce ji začnou studovat. Emily se líbí, že mají inteligentní, silné ženy, které mají i větší kanceláře než muži seriálu, Brennanová dokonce vydělává víc peněz než Booth a bylo i fajn ukázat muže, kterému to nevadí, sice se jim o tom někdy těžce mluvilo, ale celkově byl v pohodě a podporoval to.

Mezi nejtěžší scény, které natáčely, pro Tamaru patří ta, když zjistili, co provedl Zack, a pak obecně scény, ve kterých někdo umře, obzvlášť např. Vincent. Neloučí se totiž jen s postavami, které milují, ale také s herci.

A co si odnesly z natáčení? Emily se prý ptala na inspiraci od ostatních a tak si stejně jako oni vzala svůj průkaz a plaketu s názvem pozice Brennanové a také nějaký kabát/sako. Michaela si prý vzala jednu nebo dvě podprsenky. Emily ještě znovu zmiňovala žertovný dárek, který dala Davidovi, ten v rozhovoru (právě s Marisou Roffman, která vedla i chat) řekl, že jí to nějak oplatí, a tak se Marisa ptá, zda už to udělal. Emily tedy říká, že ano a oplatil jí to tak, že jí dal zabalenou plechovku s dietní kolou. To byl takový žert jen mezi Emily a Davidem. Když požádal asistenty, aby jí přinesli dietní kolu (kterou Emily ani nepije), znamenalo to, že v tu chvíli nehraje moc dobře a měla by se víc snažit.

Co se týká oblíbených zloduchů, Emily si vybírá zábavného soupeře - kanadského podiatra. Pro Tamaru to byl hlavně Pelant, který byl děsivý, a také Loutkař. Emily ještě zmiňuje práci s Deirdrou Lovejoy, která hrála Hrobnici; ta byla vlastně Tamary asi vůbec nejoblíbenější, i když ji překvapilo, že to byla žena, když měla všechny ty lidi pohřbít a odtáhnout mrtvou váhu apod. ale shodnou se, že je lepší nezpochybňovat, jak někdo někoho mohl dokázat zabít, přemístit a zakrýt.

A co jim na jejich postavách bude chybět nejvíc; Tamaře se líbilo, že Cam mohla být i zranitelná, v čem ve skutečnosti Tamara moc dobrá není, a také to, že všem pořád říkala, že to ona je šéfka. Emily měla ráda nedostatek skromnosti Brennanové, že lidem říkala, jak je geniální a neomlouvala se za to; také její společenskou neohrabanost, i když to pro ni bylo někdy těžké, protože ve skutečnosti je to pro ni nepříjemné. Michaela se líbilo, že Angela mnohdy říkala věci, které by si jiní jen mysleli. Také to, že dala Jeffersonu šanci a zůstala tam a nakonec z ní byl vlastně velký nerd.

Nakonec děkují věrným fanouškům, kteří pomohli seriál přežít takhle douho.

 


Comments

1 brre brre | Web | 24. april 2017 at 8:33 | React

fuuu chvilku tu nejsem a je tu milion rozhovorů! sice si stěžuju ale jsem ráda že je přidáváš a hlavně překládáš!:o)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement